Mestre
Sæson 2026 · 17 tilgængelige kampe · Rekorder gælder de indsamlede kampe og ikke nødvendigvis hele sæsonen. · Fra 28/09/2026 - 16:10 GMT+2 · Opdateret 04/10/2026 - 20:26 GMT+2 · Tidslinjedækning · Midlertidigt utilgængelig · Datadækning · Kun observerede kampe
Statistik & ranglisterPlaceringer: mindst 10 Solo/Duo-kampeSæson 2026
| Champion | Solo/Duo ranks | kampe | WR | KDA | CS/min | DPM | KP | Sidst spillet |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
HweiBottom · Middle | 4 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 422 · Sejr / Nederlag | 50 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI · 4 kampe | 2,42 5,8 / 4,8 / 5,8 | 8,7Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 928Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 44,1 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
CassiopeiaMiddle · Top | 3 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 312 · Sejr / Nederlag | 33,3 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI · 3 kampe | 2,42 7,3 / 6,3 / 8,0 | 8,7Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 1.083Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 61,6 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
AnnieMiddle | 2 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 211 · Sejr / Nederlag | 50 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI · 2 kampe | 1,64 6,0 / 5,5 / 3,0 | 8,7Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 874Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 31,9 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
AuroraMiddle · Top | 2 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 220 · Sejr / Nederlag | 100 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI · 2 kampe | 3,25 9,5 / 4,0 / 3,5 | 7,9Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 1.108Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 39,8 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
AniviaMiddle | 1 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 101 · Sejr / Nederlag | 0 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI | 1,43 4,0 / 7,0 / 6,0 | 7,7Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 681Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 38,5 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
AkaliMiddle | 1 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 101 · Sejr / Nederlag | 0 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI | 3,00 9,0 / 4,0 / 3,0 | 8,0Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 706Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 41,4 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
LuxBottom | 1 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 110 · Sejr / Nederlag | 100 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI | 3,50 12,0 / 8,0 / 16,0 | 6,7Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 1.140Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 48,3 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
ViktorMiddle | 1 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 110 · Sejr / Nederlag | 100 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI | 3,00 2,0 / 2,0 / 4,0 | 8,1Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 600Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 22,2 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
SeraphineSupport | 1 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 110 · Sejr / Nederlag | 100 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI | 6,75 11,0 / 4,0 / 16,0 | 1,7Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 978Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 81,8 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
TaliyahMiddle | 1 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 110 · Sejr / Nederlag | 100 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI | 5,75 15,0 / 4,0 / 8,0 | 10,0Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 1.807Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 71,9 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. |
Præstationsguide
Metode
Blandt spillere fulgt af FFGGWP i 15 regioner.
Solo/Duo, nuværende sæson: mindst 10 kampe med denne champion og én i de sidste 30 dage. Score: 55 % sejre justeret efter antal kampe, 5 % KDA, 40 % rangniveau. Solo/Duo-emblemet viser den seneste tilgængelige rang fra de sidste syv dage.
Top 3
Champion-mesterskab
Sejrsrate · Sæson 2026 · Alle indsamlede kampe · Alle køer · 17 kampe
Intet at vise