Mestre
Sæson 2026 · 20 tilgængelige kampe · Rekorder gælder de indsamlede kampe og ikke nødvendigvis hele sæsonen. · Fra 19/09/2026 - 19:23 GMT+2 · Opdateret 04/10/2026 - 21:37 GMT+2 · Tidslinjedækning · Midlertidigt utilgængelig · Datadækning · Kun observerede kampe
Statistik & ranglisterPlaceringer: mindst 10 Solo/Duo-kampeSæson 2026
| Champion | Solo/Duo ranks | kampe | WR | KDA | CS/min | DPM | KP | Sidst spillet |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
AhriMiddle | 12 kampe · Rangeret Solo/Duo | 1257 · Sejr / Nederlag | 41,7 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI · 12 kampe | 2,70 6,3 / 4,5 / 5,9 | 8,0Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 902Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 52,4 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
IllaoiTop | 2 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 330 · Sejr / Nederlag | 100 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI · 3 kampe | 2,43 6,3 / 4,7 / 5,0 | 9,0Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 1.404Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 39,2 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
Lee SinJungle | 1 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 110 · Sejr / Nederlag | 100 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI | 1,09 1,0 / 11,0 / 11,0 | 5,0Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 652Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 46,2 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
SeraphineBottom | 1 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 101 · Sejr / Nederlag | 0 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI | 3,29 4,0 / 7,0 / 19,0 | 6,5Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 645Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 62,2 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
CamilleTop | 0 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 101 · Sejr / Nederlag | 0 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI | 1,75 11,0 / 8,0 / 3,0 | 6,5Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 985Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 60,9 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
JinxBottom | 1 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 110 · Sejr / Nederlag | 100 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI | 1,67 1,0 / 3,0 / 4,0 | 10,3Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 516Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 18,5 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
AuroraMiddle | 1 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 110 · Sejr / Nederlag | 100 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI | 2,00 3,0 / 3,0 / 3,0 | 7,7Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 717Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 26,1 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. |
Præstationsguide
Metode
Blandt spillere fulgt af FFGGWP i 15 regioner.
Solo/Duo, nuværende sæson: mindst 10 kampe med denne champion og én i de sidste 30 dage. Score: 55 % sejre justeret efter antal kampe, 5 % KDA, 40 % rangniveau. Solo/Duo-emblemet viser den seneste tilgængelige rang fra de sidste syv dage.
Top 3
Champion-mesterskab
Sejrsrate · Sæson 2026 · Alle indsamlede kampe · Alle køer · 20 kampe