Mestre
Sæson 2026 · 20 tilgængelige kampe · Rekorder gælder de indsamlede kampe og ikke nødvendigvis hele sæsonen. · Fra 23/09/2026 - 21:49 GMT+2 · Opdateret 02/10/2026 - 08:47 GMT+2 · Tidslinjedækning · Midlertidigt utilgængelig · Datadækning · Kun observerede kampe
Statistik & ranglisterPlaceringer: mindst 10 Solo/Duo-kampeSæson 2026
| Champion | Solo/Duo ranks | kampe | WR | KDA | CS/min | DPM | KP | Sidst spillet |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
RellSupport | 7 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 743 · Sejr / Nederlag | 57,1 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI · 7 kampe | 2,92 1,4 / 7,1 / 19,4 | 0,9Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 319Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 61,1 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
BlitzcrankSupport | 3 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 312 · Sejr / Nederlag | 33,3 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI · 3 kampe | 1,80 1,7 / 10,0 / 16,3 | 0,6Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 316Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 44,7 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
Renata GlascSupport | 3 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 312 · Sejr / Nederlag | 33,3 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI · 3 kampe | 2,41 1,0 / 7,3 / 16,7 | 1,1Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 273Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 54,2 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
AlistarSupport | 1 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 101 · Sejr / Nederlag | 0 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI | 2,83 0,0 / 6,0 / 17,0 | 1,0Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 378Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 47,2 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
ZileanSupport | 1 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 101 · Sejr / Nederlag | 0 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI | 1,33 0,0 / 3,0 / 4,0 | 1,5Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 166Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 33,3 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
MaokaiSupport | 1 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 110 · Sejr / Nederlag | 100 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI | 3,00 3,0 / 6,0 / 15,0 | 0,9Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 339Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 50 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
BraumSupport | 1 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 110 · Sejr / Nederlag | 100 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI | 3,50 2,0 / 10,0 / 33,0 | 0,8Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 445Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 59,3 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
SennaSupport | 1 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 110 · Sejr / Nederlag | 100 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI | 2,38 4,0 / 8,0 / 15,0 | 1,4Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 593Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 57,6 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
NamiSupport | 1 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 101 · Sejr / Nederlag | 0 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI | 2,80 2,0 / 10,0 / 26,0 | 0,8Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 392Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 84,8 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. |
Præstationsguide
Metode
Blandt spillere fulgt af FFGGWP i 15 regioner.
Solo/Duo, nuværende sæson: mindst 10 kampe med denne champion og én i de sidste 30 dage. Score: 55 % sejre justeret efter antal kampe, 5 % KDA, 40 % rangniveau. Solo/Duo-emblemet viser den seneste tilgængelige rang fra de sidste syv dage.
Top 3
Champion-mesterskab
Sejrsrate · Sæson 2026 · Alle indsamlede kampe · Alle køer · 19 kampe