Mestre
Sæson 2026 · 20 tilgængelige kampe · Rekorder gælder de indsamlede kampe og ikke nødvendigvis hele sæsonen. · Fra · Til · Opdateret 31/10/2026 - 00:49 GMT+9 · Tidslinjedækning · 0/19 · Ufuldstændig historik · Kun observerede kampe · Nogle statistikker for hele profilen er stadig ufuldstændige (alle køer, champions og roller). · Alle køer, champions og roller · Sider læst i denne gennemgang: 0 · Status registreret
Statistik & ranglisterPlaceringer: mindst 10 Solo/Duo-kampeSæson 2026
| Champion | Solo/Duo ranks | kampe | WR | KDA | CS/min | DPM | KP | Sidst spillet |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
NautilusSupport | 5 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 532 · Sejr / Nederlag | 60 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI · 5 kampe | 3,41 0,6 / 4,4 / 14,4 | 1,3Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 341Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 66,8 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
Tahm KenchSupport | 3 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 321 · Sejr / Nederlag | 66,7 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI · 3 kampe | 2,09 3,0 / 7,3 / 12,3 | 1,0Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 542Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 46,2 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
VeigarMiddle | 2 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 211 · Sejr / Nederlag | 50 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI · 2 kampe | 2,00 5,5 / 4,5 / 3,5 | 8,9Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 766Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 44,7 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
MorganaMiddle | 1 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 101 · Sejr / Nederlag | 0 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI | 2,20 1,0 / 5,0 / 10,0 | 7,2Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 691Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 52,4 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
Dr. MundoTop | 1 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 101 · Sejr / Nederlag | 0 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI | 1,50 5,0 / 4,0 / 1,0 | 9,2Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 680Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 27,3 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
YorickTop | 1 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 101 · Sejr / Nederlag | 0 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI | 1,25 5,0 / 8,0 / 5,0 | 9,5Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 782Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 45,5 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
MalzaharMiddle | 1 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 101 · Sejr / Nederlag | 0 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI | 0,71 2,0 / 7,0 / 3,0 | 9,3Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 368Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 25 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
XerathSupport | 1 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 110 · Sejr / Nederlag | 100 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI | 8,00 1,0 / 1,0 / 7,0 | 1,6Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 348Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 40 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
SyndraMiddle | 1 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 110 · Sejr / Nederlag | 100 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI | 26,00 12,0 / 1,0 / 14,0 | 7,5Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 1.072Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 59,1 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
ZyraSupport | 1 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 110 · Sejr / Nederlag | 100 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI | 1,31 2,0 / 13,0 / 15,0 | 1,4Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 555Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 43,6 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
BraumSupport | 1 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 110 · Sejr / Nederlag | 100 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI | 4,00 3,0 / 2,0 / 5,0 | 1,3Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 215Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 33,3 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
MelMiddle | 1 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 101 · Sejr / Nederlag | 0 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI | 0,63 2,0 / 8,0 / 3,0 | 7,5Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 595Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 38,5 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. |
Præstationsguide
Metode
Blandt spillere fulgt af FFGGWP i 15 regioner.
Solo/Duo, nuværende sæson: mindst 10 kampe med denne champion og én i de sidste 30 dage. Score: 55 % sejre justeret efter antal kampe, 5 % KDA, 40 % rangniveau. Solo/Duo-emblemet viser den seneste tilgængelige rang fra de sidste syv dage.
Kontosamling · Top 3
Champion-mesterskab
Sejrsrate · Sæson 2026 · Alle indsamlede kampe · Alle køer · 19 kampe
Intet at vise