Mestre
Sæson 2026 · 20 tilgængelige kampe · Rekorder gælder de indsamlede kampe og ikke nødvendigvis hele sæsonen. · Fra 28/09/2026 - 18:29 GMT+9 · Opdateret 12/10/2026 - 19:59 GMT+9 · Tidslinjedækning · 0/20 · Ufuldstændig historik · Kun observerede kampe
Statistik & ranglisterPlaceringer: mindst 10 Solo/Duo-kampeSæson 2026
| Champion | Solo/Duo ranks | kampe | WR | KDA | CS/min | DPM | KP | Sidst spillet |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
TristanaBottom | 4 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 404 · Sejr / Nederlag | 0 %Kan forbedres · Sejr/nederlag · 95% KI · 4 kampe | 1,81 4,5 / 4,0 / 2,8 | 8,7Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 659Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 53,1 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
NautilusSupport | 2 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 220 · Sejr / Nederlag | 100 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI · 2 kampe | 3,10 0,5 / 5,0 / 15,0 | 1,1Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 231Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 49,5 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
ViktorBottom · Middle | 2 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 211 · Sejr / Nederlag | 50 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI · 2 kampe | 1,80 3,0 / 7,5 / 10,5 | 7,6Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 793Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 41,4 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
Kai'SaBottom | 2 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 202 · Sejr / Nederlag | 0 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI · 2 kampe | 3,50 5,0 / 4,0 / 9,0 | 8,9Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 741Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 51,2 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
JhinBottom | 2 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 202 · Sejr / Nederlag | 0 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI · 2 kampe | 1,90 5,0 / 5,0 / 4,5 | 7,3Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 512Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 44,7 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
ApheliosBottom | 2 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 220 · Sejr / Nederlag | 100 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI · 2 kampe | 5,00 8,0 / 3,0 / 7,0 | 9,4Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 832Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 44,2 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
Cho'GathJungle | 1 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 110 · Sejr / Nederlag | 100 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI | 19,00 8,0 / 1,0 / 11,0 | 5,8Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 612Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 63,3 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
ZyraJungle | 1 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 101 · Sejr / Nederlag | 0 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI | 1,75 5,0 / 4,0 / 2,0 | 8,0Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 831Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 70 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
ViegoJungle | 1 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 101 · Sejr / Nederlag | 0 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI | 1,25 2,0 / 4,0 / 3,0 | 7,4Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 362Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 35,7 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
LucianBottom | 1 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 101 · Sejr / Nederlag | 0 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI | 1,33 3,0 / 6,0 / 5,0 | 9,7Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 785Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 36,4 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
KalistaBottom | 1 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 101 · Sejr / Nederlag | 0 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI | 2,75 7,0 / 4,0 / 4,0 | 9,7Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 912Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 61,1 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
YoneMiddle | 1 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 101 · Sejr / Nederlag | 0 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI | 0,80 3,0 / 5,0 / 1,0 | 7,8Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 634Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 23,5 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. |
Præstationsguide
Metode
Blandt spillere fulgt af FFGGWP i 15 regioner.
Solo/Duo, nuværende sæson: mindst 10 kampe med denne champion og én i de sidste 30 dage. Score: 55 % sejre justeret efter antal kampe, 5 % KDA, 40 % rangniveau. Solo/Duo-emblemet viser den seneste tilgængelige rang fra de sidste syv dage.
Top 3
Champion-mesterskab
Sejrsrate · Sæson 2026 · Alle indsamlede kampe · Alle køer · 20 kampe
Intet at vise