Mestre
Sæson 2026 · 20 tilgængelige kampe · Rekorder gælder de indsamlede kampe og ikke nødvendigvis hele sæsonen. · Fra 03/10/2026 - 01:30 GMT+9 · Opdateret 08/10/2026 - 08:01 GMT+9 · Tidslinjedækning · 0/20 · Ufuldstændig historik · Kun observerede kampe
Statistik & ranglisterPlaceringer: mindst 10 Solo/Duo-kampeSæson 2026
| Champion | Solo/Duo ranks | kampe | WR | KDA | CS/min | DPM | KP | Sidst spillet |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
WukongTop · Jungle | 6 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 633 · Sejr / Nederlag | 50 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI · 6 kampe | 3,00 7,3 / 4,5 / 6,2 | 7,4Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 729Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 49 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
RivenMiddle · Top | 6 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 633 · Sejr / Nederlag | 50 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI · 6 kampe | 4,05 5,5 / 3,2 / 7,3 | 7,8Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 581Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 40,6 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
KalistaBottom | 2 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 220 · Sejr / Nederlag | 100 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI · 2 kampe | 4,60 7,0 / 2,5 / 4,5 | 8,5Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 555Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 51,8 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
Twisted FateMiddle | 1 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 110 · Sejr / Nederlag | 100 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI | 12,00 3,0 / 1,0 / 9,0 | 9,4Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 724Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 46,2 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
SionTop | 1 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 110 · Sejr / Nederlag | 100 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI | 7,00 3,0 / 3,0 / 18,0 | 6,8Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 639Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 51,2 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
MordekaiserTop | 1 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 110 · Sejr / Nederlag | 100 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI | 2,33 3,0 / 3,0 / 4,0 | 8,9Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 667Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 36,8 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
KennenTop | 1 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 110 · Sejr / Nederlag | 100 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI | 1,78 4,0 / 9,0 / 12,0 | 6,0Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 934Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 40 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
NautilusSupport | 1 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 101 · Sejr / Nederlag | 0 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI | 5,50 2,0 / 6,0 / 31,0 | 0,7Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 384Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 78,6 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
FioraTop | 1 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 101 · Sejr / Nederlag | 0 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI | 1,14 5,0 / 7,0 / 3,0 | 6,5Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 726Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 40 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. |
Præstationsguide
Metode
Blandt spillere fulgt af FFGGWP i 15 regioner.
Solo/Duo, nuværende sæson: mindst 10 kampe med denne champion og én i de sidste 30 dage. Score: 55 % sejre justeret efter antal kampe, 5 % KDA, 40 % rangniveau. Solo/Duo-emblemet viser den seneste tilgængelige rang fra de sidste syv dage.
Top 3
Champion-mesterskab
Sejrsrate · Sæson 2026 · Alle indsamlede kampe · Alle køer · 20 kampe
Intet at vise