Mestre
Sæson 2026 · 20 tilgængelige kampe · Rekorder gælder de indsamlede kampe og ikke nødvendigvis hele sæsonen. · Fra 03/10/2026 - 21:55 GMT-3 · Opdateret 08/10/2026 - 06:40 GMT-3 · Tidslinjedækning · 0/20 · Ufuldstændig historik · Kun observerede kampe
Statistik & ranglisterPlaceringer: mindst 10 Solo/Duo-kampeSæson 2026
| Champion | Solo/Duo ranks | kampe | WR | KDA | CS/min | DPM | KP | Sidst spillet |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
CaitlynBottom | 3 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 312 · Sejr / Nederlag | 33,3 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI · 3 kampe | 0,57 1,7 / 7,7 / 2,7 | 9,0Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 675Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 27,2 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
LockeMiddle | 3 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 321 · Sejr / Nederlag | 66,7 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI · 3 kampe | 1,53 9,0 / 6,3 / 0,7 | 7,5Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 745Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 44,4 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
TristanaBottom | 2 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 202 · Sejr / Nederlag | 0 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI · 2 kampe | 1,30 10,0 / 10,0 / 3,0 | 9,3Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 1.136Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 42,9 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
KassadinMiddle | 2 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 202 · Sejr / Nederlag | 0 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI · 2 kampe | 1,75 7,5 / 6,0 / 3,0 | 7,6Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 858Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 28,9 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
ZeriBottom | 2 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 220 · Sejr / Nederlag | 100 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI · 2 kampe | 1,93 10,0 / 7,5 / 4,5 | 9,8Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 1.308Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 42,3 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
YoneMiddle · Top | 2 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 202 · Sejr / Nederlag | 0 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI · 2 kampe | 0,38 2,0 / 8,0 / 1,0 | 8,5Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 694Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 12,4 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
SivirBottom | 1 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 110 · Sejr / Nederlag | 100 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI | 2,17 17,0 / 12,0 / 9,0 | 9,8Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 1.930Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 70,3 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
VayneBottom | 1 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 101 · Sejr / Nederlag | 0 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI | 0,38 1,0 / 8,0 / 2,0 | 7,2Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 523Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 33,3 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
EzrealBottom | 1 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 110 · Sejr / Nederlag | 100 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI | 2,00 5,0 / 6,0 / 7,0 | 8,5Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 614Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 40 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
XerathBottom | 1 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 101 · Sejr / Nederlag | 0 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI | 3,00 6,0 / 5,0 / 9,0 | 8,1Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 840Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 60 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
GravesJungle | 1 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 101 · Sejr / Nederlag | 0 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI | 1,56 10,0 / 9,0 / 4,0 | 7,7Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 862Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 77,8 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
JinxBottom | 1 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 110 · Sejr / Nederlag | 100 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI | 1,80 6,0 / 10,0 / 12,0 | 8,2Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 902Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 58,1 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. |
Præstationsguide
Metode
Blandt spillere fulgt af FFGGWP i 15 regioner.
Solo/Duo, nuværende sæson: mindst 10 kampe med denne champion og én i de sidste 30 dage. Score: 55 % sejre justeret efter antal kampe, 5 % KDA, 40 % rangniveau. Solo/Duo-emblemet viser den seneste tilgængelige rang fra de sidste syv dage.
Top 3
Champion-mesterskab
Sejrsrate · Sæson 2026 · Alle indsamlede kampe · Alle køer · 20 kampe
Intet at vise