Mestre
Statistik & ranglisterPlaceringer: mindst 10 Solo/Duo-kampeSeneste oversigt
| Champion | Solo/Duo ranks | kampe | WR | KDA | CS/min | DPM | KP | Sidst spillet |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
DianaMiddle | 7 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 734 · Sejr / Nederlag | 42,9 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI · 7 kampe | 2,34 7,9 / 5,4 / 4,9 | 6,6Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 829Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 45,5 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
RivenTop · Middle | 4 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 422 · Sejr / Nederlag | 50 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI · 4 kampe | 3,33 8,0 / 4,5 / 7,0 | 7,0Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 718Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 50,5 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
AsheBottom | 2 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 202 · Sejr / Nederlag | 0 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI · 2 kampe | 2,33 9,5 / 6,0 / 4,5 | 7,4Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 700Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 53,8 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
XerathBottom · Middle | 2 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 220 · Sejr / Nederlag | 100 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI · 2 kampe | 4,44 7,5 / 4,5 / 12,5 | 7,2Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 1.049Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 60,7 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
IreliaTop | 1 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 101 · Sejr / Nederlag | 0 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI | 2,00 5,0 / 5,0 / 5,0 | 8,2Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 484Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 38,5 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
VeigarBottom | 1 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 101 · Sejr / Nederlag | 0 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI | 1,00 3,0 / 6,0 / 3,0 | 6,8Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 260Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 40 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
LissandraMiddle | 1 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 110 · Sejr / Nederlag | 100 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI | 3,80 1,0 / 5,0 / 18,0 | 7,9Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 696Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 63,3 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
BraumSupport | 1 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 110 · Sejr / Nederlag | 100 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI | 3,50 3,0 / 8,0 / 25,0 | 0,9Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 309Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 71,8 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
JhinBottom | 1 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 101 · Sejr / Nederlag | 0 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI | 1,67 3,0 / 6,0 / 7,0 | 5,9Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 562Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 43,5 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. |
Præstationsguide
Metode
Blandt spillere fulgt af FFGGWP i 15 regioner.
Solo/Duo, nuværende sæson: mindst 10 kampe med denne champion og én i de sidste 30 dage. Score: 55 % sejre justeret efter antal kampe, 5 % KDA, 40 % rangniveau. Solo/Duo-emblemet viser den seneste tilgængelige rang fra de sidste syv dage.
Top 3
Champion-mesterskab
Sejrsrate · Grundlag · Alle køer · 20 kampe
Intet at vise