Mestre
Sæson 2026 · 40 tilgængelige kampe · Rekorder gælder de indsamlede kampe og ikke nødvendigvis hele sæsonen. · Fra 29/09/2026 - 13:03 GMT-3 · Opdateret 06/10/2026 - 08:37 GMT-3 · Tidslinjedækning · Midlertidigt utilgængelig · Datadækning · Kun observerede kampe
Statistik & ranglisterPlaceringer: mindst 10 Solo/Duo-kampeSæson 2026
| Champion | Solo/Duo ranks | kampe | WR | KDA | CS/min | DPM | KP | Sidst spillet |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
EliseJungle | 18 kampe · Rangeret Solo/Duo | 1899 · Sejr / Nederlag | 50 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI · 18 kampe | 2,73 7,2 / 5,0 / 6,4 | 8,0Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 654Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 43,7 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
DianaJungle · Middle | 11 kampe · Rangeret Solo/Duo | 1165 · Sejr / Nederlag | 54,5 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI · 11 kampe | 2,43 6,9 / 4,9 / 5,0 | 8,1Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 699Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 45 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
Jarvan IVJungle | 3 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 321 · Sejr / Nederlag | 66,7 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI · 3 kampe | 3,29 9,7 / 5,7 / 9,0 | 8,2Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 862Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 52,3 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
WukongJungle | 2 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 211 · Sejr / Nederlag | 50 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI · 2 kampe | 2,78 6,0 / 4,5 / 6,5 | 7,8Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 680Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 52,9 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
AsheBottom | 1 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 101 · Sejr / Nederlag | 0 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI | 0,73 6,0 / 11,0 / 2,0 | 8,0Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 424Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 61,5 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
KarmaSupport | 1 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 110 · Sejr / Nederlag | 100 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI | 10,00 2,0 / 2,0 / 18,0 | 0,8Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 209Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 74,1 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
SyndraMiddle | 1 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 101 · Sejr / Nederlag | 0 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI | 0,50 3,0 / 6,0 / 0,0 | 7,2Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 560Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 27,3 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
AmbessaTop | 1 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 101 · Sejr / Nederlag | 0 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI | 1,71 7,0 / 7,0 / 5,0 | 7,8Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 910Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 37,5 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
HweiMiddle | 1 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 110 · Sejr / Nederlag | 100 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI | 23,00 11,0 / 1,0 / 12,0 | 8,8Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 1.329Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 74,2 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. |
Præstationsguide
Metode
Blandt spillere fulgt af FFGGWP i 15 regioner.
Solo/Duo, nuværende sæson: mindst 10 kampe med denne champion og én i de sidste 30 dage. Score: 55 % sejre justeret efter antal kampe, 5 % KDA, 40 % rangniveau. Solo/Duo-emblemet viser den seneste tilgængelige rang fra de sidste syv dage.
Top 3
Champion-mesterskab
Sejrsrate · Sæson 2026 · Alle indsamlede kampe · Alle køer · 39 kampe