Mestre
Sæson 2026 · 40 tilgængelige kampe · Rekorder gælder de indsamlede kampe og ikke nødvendigvis hele sæsonen. · Fra 25/09/2026 - 01:19 GMT-3 · Opdateret 12/10/2026 - 06:13 GMT-3 · Tidslinjedækning · 0/40 · Ufuldstændig historik · Kun observerede kampe
Statistik & ranglisterPlaceringer: mindst 10 Solo/Duo-kampeSæson 2026
| Champion | Solo/Duo ranks | kampe | WR | KDA | CS/min | DPM | KP | Sidst spillet |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
EzrealBottom | 7 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 716 · Sejr / Nederlag | 14,3 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI · 7 kampe | 1,53 5,9 / 8,3 / 6,9 | 8,8Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 1.005Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 43,1 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
CaitlynBottom | 5 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 532 · Sejr / Nederlag | 60 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI · 5 kampe | 2,59 7,8 / 5,4 / 6,2 | 9,0Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 1.007Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 50 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
JhinBottom | 5 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 532 · Sejr / Nederlag | 60 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI · 5 kampe | 2,80 5,4 / 5,0 / 8,6 | 8,6Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 833Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 49,8 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
JinxBottom | 5 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 532 · Sejr / Nederlag | 60 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI · 5 kampe | 2,03 7,2 / 6,4 / 5,8 | 9,0Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 856Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 46,4 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
SivirBottom | 4 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 431 · Sejr / Nederlag | 75 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI · 4 kampe | 2,96 8,5 / 6,3 / 10,0 | 9,5Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 1.234Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 55,2 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
LucianBottom · Top | 4 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 431 · Sejr / Nederlag | 75 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI · 4 kampe | 1,22 4,0 / 9,3 / 7,3 | 8,6Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 981Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 33 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
KarmaSupport | 2 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 220 · Sejr / Nederlag | 100 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI · 2 kampe | 3,85 4,0 / 6,5 / 21,0 | 1,3Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 682Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 64,6 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
NocturneJungle | 2 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 202 · Sejr / Nederlag | 0 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI · 2 kampe | 1,94 4,0 / 8,5 / 12,5 | 6,4Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 643Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 51,1 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
ZeriBottom | 2 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 211 · Sejr / Nederlag | 50 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI · 2 kampe | 2,00 7,0 / 5,5 / 4,0 | 8,6Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 796Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 57 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
XayahBottom | 2 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 202 · Sejr / Nederlag | 0 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI · 2 kampe | 1,82 7,0 / 8,5 / 8,5 | 9,0Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 766Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 41,9 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
RyzeTop | 1 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 110 · Sejr / Nederlag | 100 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI | 1,80 1,0 / 5,0 / 8,0 | 7,9Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 486Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 28,1 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
TristanaBottom | 1 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 101 · Sejr / Nederlag | 0 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI | 2,50 7,0 / 4,0 / 3,0 | 9,7Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 816Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 37 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. |
Præstationsguide
Metode
Blandt spillere fulgt af FFGGWP i 15 regioner.
Solo/Duo, nuværende sæson: mindst 10 kampe med denne champion og én i de sidste 30 dage. Score: 55 % sejre justeret efter antal kampe, 5 % KDA, 40 % rangniveau. Solo/Duo-emblemet viser den seneste tilgængelige rang fra de sidste syv dage.
Top 3
Champion-mesterskab
Sejrsrate · Sæson 2026 · Alle indsamlede kampe · Alle køer · 40 kampe
Intet at vise