Mestre
Sæson 2026 · 20 tilgængelige kampe · Rekorder gælder de indsamlede kampe og ikke nødvendigvis hele sæsonen. · Fra 27/09/2026 - 22:39 GMT+10 · Opdateret 12/10/2026 - 11:14 GMT+11 · Tidslinjedækning · 2/20 · Ufuldstændig historik · Kun observerede kampe
Statistik & ranglisterPlaceringer: mindst 10 Solo/Duo-kampeSæson 2026
| Champion | Solo/Duo ranks | kampe | WR | KDA | CS/min | DPM | KP | Sidst spillet |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dr. MundoTop | 6 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 651 · Sejr / Nederlag | 83,3 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI · 6 kampe | 2,41 5,0 / 4,5 / 5,8 | 8,0Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 1.128Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 32 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
RellSupport | 4 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 422 · Sejr / Nederlag | 50 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI · 4 kampe | 3,48 3,3 / 6,8 / 20,3 | 0,8Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 411Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 70,2 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
GangplankTop | 2 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 202 · Sejr / Nederlag | 0 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI · 2 kampe | 0,80 1,0 / 5,0 / 3,0 | 8,4Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 804Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 24 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
MalphiteTop | 2 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 211 · Sejr / Nederlag | 50 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI · 2 kampe | 1,13 3,5 / 8,0 / 5,5 | 6,9Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 548Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 34,6 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
AatroxTop | 2 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 211 · Sejr / Nederlag | 50 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI · 2 kampe | 2,25 5,0 / 6,0 / 8,5 | 7,1Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 929Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 40,8 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
MordekaiserTop | 1 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 110 · Sejr / Nederlag | 100 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI | 1,25 4,0 / 4,0 / 1,0 | 7,4Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 613Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 14,7 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
LeonaSupport | 1 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 110 · Sejr / Nederlag | 100 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI | 20,00 4,0 / 0,0 / 16,0 | 0,9Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 318Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 54,1 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
JayceTop | 1 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 101 · Sejr / Nederlag | 0 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI | 1,50 9,0 / 8,0 / 3,0 | 6,8Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 958Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 42,9 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
ZaahenTop | 1 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 110 · Sejr / Nederlag | 100 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI | 19,00 14,0 / 0,0 / 5,0 | 9,5Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 1.187Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 47,5 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. |
Præstationsguide
Metode
Blandt spillere fulgt af FFGGWP i 15 regioner.
Solo/Duo, nuværende sæson: mindst 10 kampe med denne champion og én i de sidste 30 dage. Score: 55 % sejre justeret efter antal kampe, 5 % KDA, 40 % rangniveau. Solo/Duo-emblemet viser den seneste tilgængelige rang fra de sidste syv dage.
Top 3
Champion-mesterskab
Sejrsrate · Sæson 2026 · Alle indsamlede kampe · Alle køer · 20 kampe
Intet at vise