Mestre
Sæson 2026 · 20 tilgængelige kampe · Rekorder gælder de indsamlede kampe og ikke nødvendigvis hele sæsonen. · Fra 25/09/2026 - 16:37 GMT+10 · Opdateret 12/10/2026 - 16:05 GMT+11 · Tidslinjedækning · 0/18 · Ufuldstændig historik · Kun observerede kampe
Statistik & ranglisterPlaceringer: mindst 10 Solo/Duo-kampeSæson 2026
| Champion | Solo/Duo ranks | kampe | WR | KDA | CS/min | DPM | KP | Sidst spillet |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
SivirBottom | 3 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 312 · Sejr / Nederlag | 33,3 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI · 3 kampe | 2,50 4,0 / 3,3 / 4,3 | 7,2Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 574Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 43,1 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
DravenBottom | 3 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 321 · Sejr / Nederlag | 66,7 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI · 3 kampe | 3,43 10,0 / 4,7 / 6,0 | 7,4Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 852Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 40,5 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
TristanaBottom | 2 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 211 · Sejr / Nederlag | 50 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI · 2 kampe | 2,23 10,0 / 6,5 / 4,5 | 7,4Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 794Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 42,9 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
Cho'GathJungle · Top | 2 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 211 · Sejr / Nederlag | 50 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI · 2 kampe | 3,83 9,0 / 3,0 / 2,5 | 6,7Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 994Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 46,9 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
AsheBottom | 1 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 101 · Sejr / Nederlag | 0 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI | 2,33 6,0 / 6,0 / 8,0 | 6,9Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 861Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 45,2 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
TwitchBottom | 1 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 110 · Sejr / Nederlag | 100 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI | 17,00 11,0 / 0,0 / 6,0 | 7,4Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 803Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 60,7 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
XerathMiddle | 1 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 101 · Sejr / Nederlag | 0 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI | 1,00 3,0 / 7,0 / 4,0 | 5,5Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 813Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 38,9 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
JinxBottom | 1 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 110 · Sejr / Nederlag | 100 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI | 6,00 13,0 / 3,0 / 5,0 | 7,8Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 1.323Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 62,1 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
LucianBottom | 1 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 110 · Sejr / Nederlag | 100 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI | 10,50 17,0 / 2,0 / 4,0 | 7,4Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 1.496Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 61,8 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
IllaoiTop | 1 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 110 · Sejr / Nederlag | 100 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI | 3,50 1,0 / 2,0 / 6,0 | 8,1Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 762Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 17,5 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
ApheliosBottom | 1 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 110 · Sejr / Nederlag | 100 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI | 2,57 6,0 / 7,0 / 12,0 | 5,3Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 650Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 41,9 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
YunaraBottom | 1 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 101 · Sejr / Nederlag | 0 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI | 0,78 3,0 / 9,0 / 4,0 | 6,9Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 636Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 35 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. |
Præstationsguide
Metode
Blandt spillere fulgt af FFGGWP i 15 regioner.
Solo/Duo, nuværende sæson: mindst 10 kampe med denne champion og én i de sidste 30 dage. Score: 55 % sejre justeret efter antal kampe, 5 % KDA, 40 % rangniveau. Solo/Duo-emblemet viser den seneste tilgængelige rang fra de sidste syv dage.
Top 3
Champion-mesterskab
Sejrsrate · Sæson 2026 · Alle indsamlede kampe · Alle køer · 18 kampe
Intet at vise