Mestre
Sæson 2026 · 20 tilgængelige kampe · Rekorder gælder de indsamlede kampe og ikke nødvendigvis hele sæsonen. · Fra 10/10/2026 - 03:14 GMT+11 · Opdateret 12/10/2026 - 00:30 GMT+11 · Tidslinjedækning · 0/20 · Ufuldstændig historik · Kun observerede kampe
Statistik & ranglisterPlaceringer: mindst 10 Solo/Duo-kampeSæson 2026
| Champion | Solo/Duo ranks | kampe | WR | KDA | CS/min | DPM | KP | Sidst spillet |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GalioMiddle · Support | 4 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 422 · Sejr / Nederlag | 50 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI · 4 kampe | 2,29 2,5 / 5,3 / 9,5 | 5,9Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 646Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 47,3 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
ViktorMiddle · Bottom | 3 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 321 · Sejr / Nederlag | 66,7 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI · 3 kampe | 2,11 4,3 / 3,0 / 2,0 | 8,4Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 774Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 22,5 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
Kai'SaBottom | 3 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 312 · Sejr / Nederlag | 33,3 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI · 3 kampe | 1,48 7,0 / 9,7 / 7,3 | 8,2Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 845Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 40,3 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
AhriMiddle | 2 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 211 · Sejr / Nederlag | 50 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI · 2 kampe | 3,36 9,0 / 5,5 / 9,5 | 8,1Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 1.008Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 53,6 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
VexMiddle | 2 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 211 · Sejr / Nederlag | 50 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI · 2 kampe | 2,60 4,5 / 5,0 / 8,5 | 8,3Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 984Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 37 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
SionMiddle | 1 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 101 · Sejr / Nederlag | 0 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI | 1,08 2,0 / 13,0 / 12,0 | 8,9Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 994Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 43,8 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
MalphiteMiddle | 1 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 101 · Sejr / Nederlag | 0 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI | 3,00 4,0 / 3,0 / 5,0 | 8,3Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 728Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 36 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
XerathSupport | 1 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 101 · Sejr / Nederlag | 0 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI | 0,67 1,0 / 6,0 / 3,0 | 3,1Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 718Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 33,3 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
SyndraMiddle | 1 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 110 · Sejr / Nederlag | 100 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI | 2,75 9,0 / 4,0 / 2,0 | 9,8Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 1.113Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 47,8 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
YoneMiddle | 1 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 110 · Sejr / Nederlag | 100 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI | 1,30 7,0 / 10,0 / 6,0 | 7,2Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 874Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 28,3 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
HweiBottom | 1 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 101 · Sejr / Nederlag | 0 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI | 1,50 3,0 / 4,0 / 3,0 | 7,8Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 1.078Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 25 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. |
Præstationsguide
Metode
Blandt spillere fulgt af FFGGWP i 15 regioner.
Solo/Duo, nuværende sæson: mindst 10 kampe med denne champion og én i de sidste 30 dage. Score: 55 % sejre justeret efter antal kampe, 5 % KDA, 40 % rangniveau. Solo/Duo-emblemet viser den seneste tilgængelige rang fra de sidste syv dage.
Top 3
Champion-mesterskab
Sejrsrate · Sæson 2026 · Alle indsamlede kampe · Alle køer · 20 kampe
Intet at vise