Mestre
Sæson 2026 · 20 tilgængelige kampe · Rekorder gælder de indsamlede kampe og ikke nødvendigvis hele sæsonen. · Fra 05/10/2026 - 21:20 GMT+3 · Opdateret 13/10/2026 - 10:22 GMT+3 · Tidslinjedækning · 0/20 · Ufuldstændig historik · Kun observerede kampe
Statistik & ranglisterPlaceringer: mindst 10 Solo/Duo-kampeSæson 2026
| Champion | Solo/Duo ranks | kampe | WR | KDA | CS/min | DPM | KP | Sidst spillet |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
LuluSupport | 5 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 532 · Sejr / Nederlag | 60 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI · 5 kampe | 4,50 1,4 / 4,0 / 16,6 | 0,9Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 241Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 54,4 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
NamiSupport | 5 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 523 · Sejr / Nederlag | 40 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI · 5 kampe | 2,83 1,0 / 6,0 / 16,0 | 0,9Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 325Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 53,7 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
Kai'SaBottom | 4 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 431 · Sejr / Nederlag | 75 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI · 4 kampe | 3,41 15,5 / 6,8 / 7,5 | 8,5Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 1.108Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 55,2 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
SorakaSupport | 1 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 101 · Sejr / Nederlag | 0 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI | 1,00 0,0 / 0,0 / 1,0 | 3,8Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 215Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 100 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
Miss FortuneBottom | 1 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 101 · Sejr / Nederlag | 0 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI | 1,00 7,0 / 12,0 / 5,0 | 8,5Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 827Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 41,4 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
CaitlynBottom | 1 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 101 · Sejr / Nederlag | 0 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI | 2,25 10,0 / 8,0 / 8,0 | 8,6Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 796Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 66,7 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
MalphiteTop | 1 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 110 · Sejr / Nederlag | 100 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI | 6,50 9,0 / 4,0 / 17,0 | 5,7Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 707Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 56,5 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
EliseJungle | 1 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 110 · Sejr / Nederlag | 100 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI | 10,00 15,0 / 2,0 / 5,0 | 8,6Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 721Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 64,5 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
VayneBottom | 1 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 101 · Sejr / Nederlag | 0 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI | 1,50 6,0 / 6,0 / 3,0 | 7,1Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 447Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 45 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. |
Præstationsguide
Metode
Blandt spillere fulgt af FFGGWP i 15 regioner.
Solo/Duo, nuværende sæson: mindst 10 kampe med denne champion og én i de sidste 30 dage. Score: 55 % sejre justeret efter antal kampe, 5 % KDA, 40 % rangniveau. Solo/Duo-emblemet viser den seneste tilgængelige rang fra de sidste syv dage.
Top 3
Champion-mesterskab
Sejrsrate · Sæson 2026 · Alle indsamlede kampe · Alle køer · 20 kampe
Intet at vise