Mestre
Sæson 2026 · 20 tilgængelige kampe · Rekorder gælder de indsamlede kampe og ikke nødvendigvis hele sæsonen. · Fra 29/09/2026 - 02:16 GMT+8 · Opdateret 15/10/2026 - 01:35 GMT+8 · Tidslinjedækning · 0/20 · Ufuldstændig historik · Kun observerede kampe
Statistik & ranglisterPlaceringer: mindst 10 Solo/Duo-kampeSæson 2026
| Champion | Solo/Duo ranks | kampe | WR | KDA | CS/min | DPM | KP | Sidst spillet |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
TristanaBottom · Middle | 12 kampe · Rangeret Solo/Duo | 1284 · Sejr / Nederlag | 66,7 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI · 12 kampe | 3,38 9,3 / 4,4 / 5,6 | 8,5Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 890Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 47,9 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
Xin ZhaoJungle | 1 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 101 · Sejr / Nederlag | 0 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI | 2,13 8,0 / 8,0 / 9,0 | 6,5Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 612Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 50 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
AlistarSupport | 1 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 110 · Sejr / Nederlag | 100 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI | 3,17 0,0 / 6,0 / 19,0 | 0,9Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 246Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 45,2 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
SingedBottom | 1 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 110 · Sejr / Nederlag | 100 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI | 1,78 4,0 / 9,0 / 12,0 | 6,1Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 562Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 34 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
CorkiTop | 1 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 110 · Sejr / Nederlag | 100 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI | 0,92 6,0 / 12,0 / 5,0 | 6,0Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 663Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 17,5 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
MalphiteTop | 1 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 110 · Sejr / Nederlag | 100 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI | 3,00 6,0 / 4,0 / 6,0 | 7,0Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 747Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 57,1 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
EzrealBottom | 1 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 110 · Sejr / Nederlag | 100 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI | 5,25 14,0 / 4,0 / 7,0 | 7,5Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 1.282Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 80,8 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
Kai'SaBottom | 1 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 110 · Sejr / Nederlag | 100 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI | 2,71 6,0 / 7,0 / 13,0 | 7,6Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 785Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 38,8 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
ViegoJungle | 1 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 101 · Sejr / Nederlag | 0 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI | 1,11 5,0 / 9,0 / 5,0 | 6,4Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 508Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 66,7 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. |
Præstationsguide
Metode
Blandt spillere fulgt af FFGGWP i 15 regioner.
Solo/Duo, nuværende sæson: mindst 10 kampe med denne champion og én i de sidste 30 dage. Score: 55 % sejre justeret efter antal kampe, 5 % KDA, 40 % rangniveau. Solo/Duo-emblemet viser den seneste tilgængelige rang fra de sidste syv dage.
Top 3
Champion-mesterskab
Sejrsrate · Sæson 2026 · Alle indsamlede kampe · Alle køer · 20 kampe
Intet at vise