Mestre
Sæson 2026 · 40 tilgængelige kampe · Rekorder gælder de indsamlede kampe og ikke nødvendigvis hele sæsonen. · Fra 09/09/2026 - 06:41 GMT+8 · Opdateret 14/10/2026 - 02:05 GMT+8 · Tidslinjedækning · 0/40 · Ufuldstændig historik · Kun observerede kampe
Statistik & ranglisterPlaceringer: mindst 10 Solo/Duo-kampeSæson 2026
| Champion | Solo/Duo ranks | kampe | WR | KDA | CS/min | DPM | KP | Sidst spillet |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ShacoJungle · Support | 22 kampe · Rangeret Solo/Duo | 22913 · Sejr / Nederlag | 40,9 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI · 22 kampe | 2,65 5,0 / 4,6 / 7,2 | 6,5Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 620Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 56,1 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
ZileanSupport | 4 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 404 · Sejr / Nederlag | 0 %Kan forbedres · Sejr/nederlag · 95% KI · 4 kampe | 2,84 1,3 / 4,8 / 12,3 | 1,2Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 241Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 68,1 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
MalphiteTop | 3 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 321 · Sejr / Nederlag | 66,7 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI · 3 kampe | 6,60 2,7 / 1,7 / 8,3 | 7,2Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 667Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 35,9 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
PantheonTop · Jungle | 2 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 321 · Sejr / Nederlag | 66,7 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI · 3 kampe | 2,57 8,7 / 7,0 / 9,3 | 6,5Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 893Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 52,1 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
Cho'GathJungle | 1 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 110 · Sejr / Nederlag | 100 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI | 15,00 7,0 / 1,0 / 8,0 | 7,3Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 405Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 41,7 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
KarmaSupport | 1 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 110 · Sejr / Nederlag | 100 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI | 2,00 2,0 / 7,0 / 12,0 | 0,8Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 320Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 53,8 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
GarenTop | 1 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 101 · Sejr / Nederlag | 0 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI | 0,50 1,0 / 2,0 / 0,0 | 7,5Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 182Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 5,3 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
LeonaSupport | 1 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 101 · Sejr / Nederlag | 0 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI | 1,80 0,0 / 5,0 / 9,0 | 0,9Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 304Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 75 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
NautilusSupport | 1 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 101 · Sejr / Nederlag | 0 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI | 0,80 1,0 / 5,0 / 3,0 | 1,5Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 329Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 36,4 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
LuluSupport | 1 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 110 · Sejr / Nederlag | 100 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI | 4,29 4,0 / 7,0 / 26,0 | 0,9Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 274Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 73,2 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
BraumSupport | 0 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 101 · Sejr / Nederlag | 0 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI | 5,00 1,0 / 3,0 / 14,0 | 0,9Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 187Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 62,5 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
NamiSupport | 1 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 101 · Sejr / Nederlag | 0 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI | 0,20 0,0 / 5,0 / 1,0 | 1,5Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 297Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 20 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. |
Præstationsguide
Metode
Blandt spillere fulgt af FFGGWP i 15 regioner.
Solo/Duo, nuværende sæson: mindst 10 kampe med denne champion og én i de sidste 30 dage. Score: 55 % sejre justeret efter antal kampe, 5 % KDA, 40 % rangniveau. Solo/Duo-emblemet viser den seneste tilgængelige rang fra de sidste syv dage.
Top 3
Champion-mesterskab
Sejrsrate · Sæson 2026 · Alle indsamlede kampe · Alle køer · 40 kampe
Intet at vise