Mestre
Sæson 2026 · 20 tilgængelige kampe · Rekorder gælder de indsamlede kampe og ikke nødvendigvis hele sæsonen. · Fra 11/10/2026 - 06:38 GMT+8 · Opdateret 13/10/2026 - 20:32 GMT+8 · Tidslinjedækning · 1/19 · Ufuldstændig historik · Kun observerede kampe
Statistik & ranglisterPlaceringer: mindst 10 Solo/Duo-kampeSæson 2026
| Champion | Solo/Duo ranks | kampe | WR | KDA | CS/min | DPM | KP | Sidst spillet |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ShacoSupport | 3 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 330 · Sejr / Nederlag | 100 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI · 3 kampe | 2,50 4,0 / 5,3 / 9,3 | 1,3Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 540Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 42,6 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
BrandSupport | 2 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 211 · Sejr / Nederlag | 50 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI · 2 kampe | 2,79 3,0 / 7,0 / 16,5 | 1,7Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 690Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 58,4 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
PantheonSupport | 2 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 202 · Sejr / Nederlag | 0 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI · 2 kampe | 2,00 5,5 / 9,5 / 13,5 | 1,4Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 759Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 49,4 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
LuluSupport | 2 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 220 · Sejr / Nederlag | 100 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI · 2 kampe | 5,86 1,0 / 3,5 / 19,5 | 0,8Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 268Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 85,5 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
ZoeSupport | 2 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 211 · Sejr / Nederlag | 50 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI · 2 kampe | 2,00 4,5 / 6,0 / 7,5 | 1,7Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 629Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 46,1 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
ThreshSupport | 2 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 220 · Sejr / Nederlag | 100 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI · 2 kampe | 7,00 2,0 / 2,5 / 15,5 | 1,2Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 268Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 55,5 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
GalioMiddle | 1 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 110 · Sejr / Nederlag | 100 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI | 6,33 5,0 / 3,0 / 14,0 | 7,5Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 701Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 65,5 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
TaricSupport | 1 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 110 · Sejr / Nederlag | 100 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI | 12,00 1,0 / 0,0 / 11,0 | 2,4Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 297Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 54,5 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
AhriMiddle | 1 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 101 · Sejr / Nederlag | 0 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI | 4,75 10,0 / 4,0 / 9,0 | 10,9Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 1.584Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 86,4 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
SennaSupport | 1 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 110 · Sejr / Nederlag | 100 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI | 7,67 5,0 / 3,0 / 18,0 | 1,5Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 782Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 57,5 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
NamiSupport | 1 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 101 · Sejr / Nederlag | 0 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI | 0,67 0,0 / 3,0 / 2,0 | 1,2Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 268Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 28,6 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
RakanSupport | 1 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 110 · Sejr / Nederlag | 100 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI | 6,50 0,0 / 2,0 / 13,0 | 1,0Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 298Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 54,2 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. |
Præstationsguide
Metode
Blandt spillere fulgt af FFGGWP i 15 regioner.
Solo/Duo, nuværende sæson: mindst 10 kampe med denne champion og én i de sidste 30 dage. Score: 55 % sejre justeret efter antal kampe, 5 % KDA, 40 % rangniveau. Solo/Duo-emblemet viser den seneste tilgængelige rang fra de sidste syv dage.
Top 3
Champion-mesterskab
Sejrsrate · Sæson 2026 · Alle indsamlede kampe · Alle køer · 19 kampe
Intet at vise