Mestre
Sæson 2026 · 20 tilgængelige kampe · Rekorder gælder de indsamlede kampe og ikke nødvendigvis hele sæsonen. · Fra 10/10/2026 - 16:15 GMT+8 · Opdateret 14/10/2026 - 04:40 GMT+8 · Tidslinjedækning · 0/20 · Ufuldstændig historik · Kun observerede kampe
Statistik & ranglisterPlaceringer: mindst 10 Solo/Duo-kampeSæson 2026
| Champion | Solo/Duo ranks | kampe | WR | KDA | CS/min | DPM | KP | Sidst spillet |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
YunaraMiddle | 7 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 725 · Sejr / Nederlag | 28,6 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI · 7 kampe | 2,18 7,3 / 5,6 / 4,9 | 8,6Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 1.028Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 42,7 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
AhriMiddle | 3 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 321 · Sejr / Nederlag | 66,7 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI · 3 kampe | 2,00 6,3 / 5,7 / 5,0 | 8,5Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 856Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 41,6 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
SyndraMiddle | 2 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 220 · Sejr / Nederlag | 100 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI · 2 kampe | 1,38 5,5 / 12,0 / 11,0 | 7,5Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 1.026Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 35,5 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
Kai'SaMiddle | 2 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 211 · Sejr / Nederlag | 50 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI · 2 kampe | 2,83 13,5 / 6,0 / 3,5 | 8,3Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 1.389Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 58,2 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
ZeriBottom · Middle | 2 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 220 · Sejr / Nederlag | 100 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI · 2 kampe | 4,90 12,0 / 5,0 / 12,5 | 9,2Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 985Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 57,6 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
QuinnJungle | 1 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 101 · Sejr / Nederlag | 0 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI | 0,86 2,0 / 7,0 / 4,0 | 5,6Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 582Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 40 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
MelMiddle | 1 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 101 · Sejr / Nederlag | 0 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI | 6,00 8,0 / 2,0 / 4,0 | 8,7Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 1.121Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 63,2 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
SmolderTop | 1 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 110 · Sejr / Nederlag | 100 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI | 3,44 23,0 / 9,0 / 8,0 | 9,1Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 1.864Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 62 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
HweiMiddle | 1 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 110 · Sejr / Nederlag | 100 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI | 11,00 6,0 / 2,0 / 16,0 | 8,5Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 1.253Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 75,9 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. |
Præstationsguide
Metode
Blandt spillere fulgt af FFGGWP i 15 regioner.
Solo/Duo, nuværende sæson: mindst 10 kampe med denne champion og én i de sidste 30 dage. Score: 55 % sejre justeret efter antal kampe, 5 % KDA, 40 % rangniveau. Solo/Duo-emblemet viser den seneste tilgængelige rang fra de sidste syv dage.
Top 3
Champion-mesterskab
Sejrsrate · Sæson 2026 · Alle indsamlede kampe · Alle køer · 20 kampe
Intet at vise