Hősök
Szezon 2026 · 20 elérhető meccs · A rekordok az összegyűjtött meccsekre vonatkoznak, nem feltétlenül a teljes szezonra. · Ettől 01/10/2026 - 16:42 GMT+2 · Frissítve 02/10/2026 - 08:54 GMT+2 · Idővonal-lefedettség · Átmenetileg nem érhető el · Adatlefedettség · Csak megfigyelt meccsek
Statisztikák és rangsorokRangsor: legalább 10 Solo/Duo-meccsSzezon 2026
| Hős | Solo/Duo ranks | meccs | WR | KDA | CS/min | DPM | KP | Utoljára játszva |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
AlistarSupport | 5 / 10Rangsorolt Solo/DuoA helyezéshez 10 Solo/Duo-meccs kell ezzel a hőssel az idényben, egy az elmúlt 30 napban, érvényes Solo/Duo-rang az elmúlt hét napból és közzétett eredmény. | 523 · Győzelem / Vereség | 40%Átlagos / bizonytalan · Győzelem/vereség · 95% CI · 5 meccs | 3,26 3,0 / 7,0 / 19,8 | 0,8Nincs referencia · Az azonos szerepű ellenfelekkel való teljes összehasonlítás nem érhető el. | 367Nincs referencia · Az azonos szerepű ellenfelekkel való teljes összehasonlítás nem érhető el. | 58%Nincs referencia · Az azonos szerepű ellenfelekkel való teljes összehasonlítás nem érhető el. | |
LeonaSupport | 5 / 10Rangsorolt Solo/DuoA helyezéshez 10 Solo/Duo-meccs kell ezzel a hőssel az idényben, egy az elmúlt 30 napban, érvényes Solo/Duo-rang az elmúlt hét napból és közzétett eredmény. | 532 · Győzelem / Vereség | 60%Átlagos / bizonytalan · Győzelem/vereség · 95% CI · 5 meccs | 3,49 3,8 / 7,0 / 20,6 | 0,9Nincs referencia · Az azonos szerepű ellenfelekkel való teljes összehasonlítás nem érhető el. | 501Nincs referencia · Az azonos szerepű ellenfelekkel való teljes összehasonlítás nem érhető el. | 56,6%Nincs referencia · Az azonos szerepű ellenfelekkel való teljes összehasonlítás nem érhető el. | |
NautilusSupport | 3 / 10Rangsorolt Solo/DuoA helyezéshez 10 Solo/Duo-meccs kell ezzel a hőssel az idényben, egy az elmúlt 30 napban, érvényes Solo/Duo-rang az elmúlt hét napból és közzétett eredmény. | 321 · Győzelem / Vereség | 66,7%Átlagos / bizonytalan · Győzelem/vereség · 95% CI · 3 meccs | 2,27 2,0 / 7,3 / 14,7 | 0,7Nincs referencia · Az azonos szerepű ellenfelekkel való teljes összehasonlítás nem érhető el. | 356Nincs referencia · Az azonos szerepű ellenfelekkel való teljes összehasonlítás nem érhető el. | 50,4%Nincs referencia · Az azonos szerepű ellenfelekkel való teljes összehasonlítás nem érhető el. | |
LuluSupport | 3 / 10Rangsorolt Solo/DuoA helyezéshez 10 Solo/Duo-meccs kell ezzel a hőssel az idényben, egy az elmúlt 30 napban, érvényes Solo/Duo-rang az elmúlt hét napból és közzétett eredmény. | 312 · Győzelem / Vereség | 33,3%Átlagos / bizonytalan · Győzelem/vereség · 95% CI · 3 meccs | 2,44 0,7 / 6,0 / 14,0 | 0,9Nincs referencia · Az azonos szerepű ellenfelekkel való teljes összehasonlítás nem érhető el. | 195Nincs referencia · Az azonos szerepű ellenfelekkel való teljes összehasonlítás nem érhető el. | 55,9%Nincs referencia · Az azonos szerepű ellenfelekkel való teljes összehasonlítás nem érhető el. | |
ZileanSupport | 1 / 10Rangsorolt Solo/DuoA helyezéshez 10 Solo/Duo-meccs kell ezzel a hőssel az idényben, egy az elmúlt 30 napban, érvényes Solo/Duo-rang az elmúlt hét napból és közzétett eredmény. | 110 · Győzelem / Vereség | 100%Átlagos / bizonytalan · Győzelem/vereség · 95% CI | 3,56 0,0 / 9,0 / 32,0 | 1,3Nincs referencia · Az azonos szerepű ellenfelekkel való teljes összehasonlítás nem érhető el. | 236Nincs referencia · Az azonos szerepű ellenfelekkel való teljes összehasonlítás nem érhető el. | 53,3%Nincs referencia · Az azonos szerepű ellenfelekkel való teljes összehasonlítás nem érhető el. | |
NamiSupport | 1 / 10Rangsorolt Solo/DuoA helyezéshez 10 Solo/Duo-meccs kell ezzel a hőssel az idényben, egy az elmúlt 30 napban, érvényes Solo/Duo-rang az elmúlt hét napból és közzétett eredmény. | 110 · Győzelem / Vereség | 100%Átlagos / bizonytalan · Győzelem/vereség · 95% CI | 2,89 0,0 / 9,0 / 26,0 | 0,8Nincs referencia · Az azonos szerepű ellenfelekkel való teljes összehasonlítás nem érhető el. | 298Nincs referencia · Az azonos szerepű ellenfelekkel való teljes összehasonlítás nem érhető el. | 70,3%Nincs referencia · Az azonos szerepű ellenfelekkel való teljes összehasonlítás nem érhető el. | |
ThreshSupport | 1 / 10Rangsorolt Solo/DuoA helyezéshez 10 Solo/Duo-meccs kell ezzel a hőssel az idényben, egy az elmúlt 30 napban, érvényes Solo/Duo-rang az elmúlt hét napból és közzétett eredmény. | 101 · Győzelem / Vereség | 0%Átlagos / bizonytalan · Győzelem/vereség · 95% CI | 0,35 0,0 / 17,0 / 6,0 | 0,9Nincs referencia · Az azonos szerepű ellenfelekkel való teljes összehasonlítás nem érhető el. | 308Nincs referencia · Az azonos szerepű ellenfelekkel való teljes összehasonlítás nem érhető el. | 20%Nincs referencia · Az azonos szerepű ellenfelekkel való teljes összehasonlítás nem érhető el. | |
MilioSupport | 1 / 10Rangsorolt Solo/DuoA helyezéshez 10 Solo/Duo-meccs kell ezzel a hőssel az idényben, egy az elmúlt 30 napban, érvényes Solo/Duo-rang az elmúlt hét napból és közzétett eredmény. | 101 · Győzelem / Vereség | 0%Átlagos / bizonytalan · Győzelem/vereség · 95% CI | 1,11 2,0 / 9,0 / 8,0 | 1,0Nincs referencia · Az azonos szerepű ellenfelekkel való teljes összehasonlítás nem érhető el. | 173Nincs referencia · Az azonos szerepű ellenfelekkel való teljes összehasonlítás nem érhető el. | 41,7%Nincs referencia · Az azonos szerepű ellenfelekkel való teljes összehasonlítás nem érhető el. |
Teljesítményjelzések
Módszertan
Az FFGGWP által követett játékosok között, 15 régióban.
Egyéni/páros, jelenlegi szezon: legalább 10 meccs ezzel a hőssel, és egy az elmúlt 30 napban. Pontszám: 55% meccsszámmal korrigált győzelmek, 5% KDA, 40% rangszint. Az embléma az elmúlt hét nap utolsó elérhető egyéni/páros rangját mutatja.
Felső 3
Hősmesterség
Győzelmi arány · Szezon 2026 · Összes összegyűjtött meccs · Minden várólista · 20 meccs