Hősök
Szezon 2026 · 20 elérhető meccs · A rekordok az összegyűjtött meccsekre vonatkoznak, nem feltétlenül a teljes szezonra. · Ettől · Eddig · Frissítve 23/10/2026 - 15:02 GMT+2 · Idővonal-lefedettség · 7/20 · Hiányos előzmények · Csak megfigyelt meccsek · A teljes profil egyes statisztikái még hiányosak (minden várólista, hős és szerep). · Minden várólista, hős és szerep · Ebben a körben beolvasott oldalak: 0 · Állapot rögzítve
Statisztikák és rangsorokRangsor: legalább 10 Solo/Duo-meccsSzezon 2026
| Hős | Solo/Duo ranks | meccs | WR | KDA | CS/min | DPM | KP | Utoljára játszva |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
KennenBottom | 4 / 10Rangsorolt Solo/DuoA helyezéshez 10 Solo/Duo-meccs kell ezzel a hőssel az idényben, egy az elmúlt 30 napban, érvényes Solo/Duo-rang az elmúlt hét napból és közzétett eredmény. | 413 · Győzelem / Vereség | 25%Átlagos / bizonytalan · Győzelem/vereség · 95% CI · 4 meccs | 1,58 6,5 / 7,8 / 5,8 | 8,9Nincs referencia · Az azonos szerepű ellenfelekkel való teljes összehasonlítás nem érhető el. | 878Nincs referencia · Az azonos szerepű ellenfelekkel való teljes összehasonlítás nem érhető el. | 45,6%Nincs referencia · Az azonos szerepű ellenfelekkel való teljes összehasonlítás nem érhető el. | |
VarusBottom | 4 / 10Rangsorolt Solo/DuoA helyezéshez 10 Solo/Duo-meccs kell ezzel a hőssel az idényben, egy az elmúlt 30 napban, érvényes Solo/Duo-rang az elmúlt hét napból és közzétett eredmény. | 422 · Győzelem / Vereség | 50%Átlagos / bizonytalan · Győzelem/vereség · 95% CI · 4 meccs | 2,48 9,5 / 5,8 / 4,8 | 9,4Nincs referencia · Az azonos szerepű ellenfelekkel való teljes összehasonlítás nem érhető el. | 1260Nincs referencia · Az azonos szerepű ellenfelekkel való teljes összehasonlítás nem érhető el. | 55,7%Nincs referencia · Az azonos szerepű ellenfelekkel való teljes összehasonlítás nem érhető el. | |
Miss FortuneBottom | 2 / 10Rangsorolt Solo/DuoA helyezéshez 10 Solo/Duo-meccs kell ezzel a hőssel az idényben, egy az elmúlt 30 napban, érvényes Solo/Duo-rang az elmúlt hét napból és közzétett eredmény. | 220 · Győzelem / Vereség | 100%Átlagos / bizonytalan · Győzelem/vereség · 95% CI · 2 meccs | 3,30 9,0 / 5,0 / 7,5 | 9,5Nincs referencia · Az azonos szerepű ellenfelekkel való teljes összehasonlítás nem érhető el. | 1123Nincs referencia · Az azonos szerepű ellenfelekkel való teljes összehasonlítás nem érhető el. | 47,6%Nincs referencia · Az azonos szerepű ellenfelekkel való teljes összehasonlítás nem érhető el. | |
YasuoBottom | 2 / 10Rangsorolt Solo/DuoA helyezéshez 10 Solo/Duo-meccs kell ezzel a hőssel az idényben, egy az elmúlt 30 napban, érvényes Solo/Duo-rang az elmúlt hét napból és közzétett eredmény. | 211 · Győzelem / Vereség | 50%Átlagos / bizonytalan · Győzelem/vereség · 95% CI · 2 meccs | 2,42 10,5 / 6,0 / 4,0 | 9,8Nincs referencia · Az azonos szerepű ellenfelekkel való teljes összehasonlítás nem érhető el. | 933Nincs referencia · Az azonos szerepű ellenfelekkel való teljes összehasonlítás nem érhető el. | 55,3%Nincs referencia · Az azonos szerepű ellenfelekkel való teljes összehasonlítás nem érhető el. | |
SionTop | 1 / 10Rangsorolt Solo/DuoA helyezéshez 10 Solo/Duo-meccs kell ezzel a hőssel az idényben, egy az elmúlt 30 napban, érvényes Solo/Duo-rang az elmúlt hét napból és közzétett eredmény. | 110 · Győzelem / Vereség | 100%Átlagos / bizonytalan · Győzelem/vereség · 95% CI | 5,00 4,0 / 2,0 / 6,0 | 10,6Nincs referencia · Az azonos szerepű ellenfelekkel való teljes összehasonlítás nem érhető el. | 710Nincs referencia · Az azonos szerepű ellenfelekkel való teljes összehasonlítás nem érhető el. | 38,5%Nincs referencia · Az azonos szerepű ellenfelekkel való teljes összehasonlítás nem érhető el. | |
TristanaTop | 1 / 10Rangsorolt Solo/DuoA helyezéshez 10 Solo/Duo-meccs kell ezzel a hőssel az idényben, egy az elmúlt 30 napban, érvényes Solo/Duo-rang az elmúlt hét napból és közzétett eredmény. | 110 · Győzelem / Vereség | 100%Átlagos / bizonytalan · Győzelem/vereség · 95% CI | 3,80 15,0 / 5,0 / 4,0 | 8,9Nincs referencia · Az azonos szerepű ellenfelekkel való teljes összehasonlítás nem érhető el. | 1191Nincs referencia · Az azonos szerepű ellenfelekkel való teljes összehasonlítás nem érhető el. | 54,3%Nincs referencia · Az azonos szerepű ellenfelekkel való teljes összehasonlítás nem érhető el. | |
PantheonSupport | 1 / 10Rangsorolt Solo/DuoA helyezéshez 10 Solo/Duo-meccs kell ezzel a hőssel az idényben, egy az elmúlt 30 napban, érvényes Solo/Duo-rang az elmúlt hét napból és közzétett eredmény. | 101 · Győzelem / Vereség | 0%Átlagos / bizonytalan · Győzelem/vereség · 95% CI | 1,14 2,0 / 7,0 / 6,0 | 1,3Nincs referencia · Az azonos szerepű ellenfelekkel való teljes összehasonlítás nem érhető el. | 478Nincs referencia · Az azonos szerepű ellenfelekkel való teljes összehasonlítás nem érhető el. | 50%Nincs referencia · Az azonos szerepű ellenfelekkel való teljes összehasonlítás nem érhető el. | |
Kog'MawMiddle | 1 / 10Rangsorolt Solo/DuoA helyezéshez 10 Solo/Duo-meccs kell ezzel a hőssel az idényben, egy az elmúlt 30 napban, érvényes Solo/Duo-rang az elmúlt hét napból és közzétett eredmény. | 110 · Győzelem / Vereség | 100%Átlagos / bizonytalan · Győzelem/vereség · 95% CI | 2,38 12,0 / 8,0 / 7,0 | 7,3Nincs referencia · Az azonos szerepű ellenfelekkel való teljes összehasonlítás nem érhető el. | 1106Nincs referencia · Az azonos szerepű ellenfelekkel való teljes összehasonlítás nem érhető el. | 44,2%Nincs referencia · Az azonos szerepű ellenfelekkel való teljes összehasonlítás nem érhető el. | |
LuxBottom | 1 / 10Rangsorolt Solo/DuoA helyezéshez 10 Solo/Duo-meccs kell ezzel a hőssel az idényben, egy az elmúlt 30 napban, érvényes Solo/Duo-rang az elmúlt hét napból és közzétett eredmény. | 110 · Győzelem / Vereség | 100%Átlagos / bizonytalan · Győzelem/vereség · 95% CI | 1,89 6,0 / 9,0 / 11,0 | 6,6Nincs referencia · Az azonos szerepű ellenfelekkel való teljes összehasonlítás nem érhető el. | 824Nincs referencia · Az azonos szerepű ellenfelekkel való teljes összehasonlítás nem érhető el. | 48,6%Nincs referencia · Az azonos szerepű ellenfelekkel való teljes összehasonlítás nem érhető el. | |
Vel'KozBottom | 1 / 10Rangsorolt Solo/DuoA helyezéshez 10 Solo/Duo-meccs kell ezzel a hőssel az idényben, egy az elmúlt 30 napban, érvényes Solo/Duo-rang az elmúlt hét napból és közzétett eredmény. | 110 · Győzelem / Vereség | 100%Átlagos / bizonytalan · Győzelem/vereség · 95% CI | 1,89 8,0 / 9,0 / 9,0 | 7,4Nincs referencia · Az azonos szerepű ellenfelekkel való teljes összehasonlítás nem érhető el. | 1347Nincs referencia · Az azonos szerepű ellenfelekkel való teljes összehasonlítás nem érhető el. | 48,6%Nincs referencia · Az azonos szerepű ellenfelekkel való teljes összehasonlítás nem érhető el. | |
LucianBottom | 1 / 10Rangsorolt Solo/DuoA helyezéshez 10 Solo/Duo-meccs kell ezzel a hőssel az idényben, egy az elmúlt 30 napban, érvényes Solo/Duo-rang az elmúlt hét napból és közzétett eredmény. | 110 · Győzelem / Vereség | 100%Átlagos / bizonytalan · Győzelem/vereség · 95% CI | 10,00 20,0 / 3,0 / 10,0 | 10,7Nincs referencia · Az azonos szerepű ellenfelekkel való teljes összehasonlítás nem érhető el. | 1493Nincs referencia · Az azonos szerepű ellenfelekkel való teljes összehasonlítás nem érhető el. | 66,7%Nincs referencia · Az azonos szerepű ellenfelekkel való teljes összehasonlítás nem érhető el. | |
RellSupport | 1 / 10Rangsorolt Solo/DuoA helyezéshez 10 Solo/Duo-meccs kell ezzel a hőssel az idényben, egy az elmúlt 30 napban, érvényes Solo/Duo-rang az elmúlt hét napból és közzétett eredmény. | 110 · Győzelem / Vereség | 100%Átlagos / bizonytalan · Győzelem/vereség · 95% CI | 4,57 3,0 / 7,0 / 29,0 | 1,1Nincs referencia · Az azonos szerepű ellenfelekkel való teljes összehasonlítás nem érhető el. | 458Nincs referencia · Az azonos szerepű ellenfelekkel való teljes összehasonlítás nem érhető el. | 78%Nincs referencia · Az azonos szerepű ellenfelekkel való teljes összehasonlítás nem érhető el. |
Teljesítményjelzések
Módszertan
Az FFGGWP által követett játékosok között, 15 régióban.
Egyéni/páros, jelenlegi szezon: legalább 10 meccs ezzel a hőssel, és egy az elmúlt 30 napban. Pontszám: 55% meccsszámmal korrigált győzelmek, 5% KDA, 40% rangszint. Az embléma az elmúlt hét nap utolsó elérhető egyéni/páros rangját mutatja.
Fiókgyűjtemény · Felső 3
Hősmesterség
Győzelmi arány · Szezon 2026 · Összes összegyűjtött meccs · Minden várólista · 20 meccs
Nincs megjeleníthető adat