Hősök
Szezon 2026 · 20 elérhető meccs · A rekordok az összegyűjtött meccsekre vonatkoznak, nem feltétlenül a teljes szezonra. · Ettől 05/10/2026 - 01:18 GMT+8 · Frissítve 13/10/2026 - 21:47 GMT+8 · Idővonal-lefedettség · 0/20 · Hiányos előzmények · Csak megfigyelt meccsek
Statisztikák és rangsorokRangsor: legalább 10 Solo/Duo-meccsSzezon 2026
| Hős | Solo/Duo ranks | meccs | WR | KDA | CS/min | DPM | KP | Utoljára játszva |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
IreliaTop · Middle | 9 / 10Rangsorolt Solo/DuoA helyezéshez 10 Solo/Duo-meccs kell ezzel a hőssel az idényben, egy az elmúlt 30 napban, érvényes Solo/Duo-rang az elmúlt hét napból és közzétett eredmény. | 945 · Győzelem / Vereség | 44,4%Átlagos / bizonytalan · Győzelem/vereség · 95% CI · 9 meccs | 2,41 8,1 / 5,1 / 4,2 | 9,3Nincs referencia · Az azonos szerepű ellenfelekkel való teljes összehasonlítás nem érhető el. | 760Nincs referencia · Az azonos szerepű ellenfelekkel való teljes összehasonlítás nem érhető el. | 45,8%Nincs referencia · Az azonos szerepű ellenfelekkel való teljes összehasonlítás nem érhető el. | |
FioraTop | 2 / 10Rangsorolt Solo/DuoA helyezéshez 10 Solo/Duo-meccs kell ezzel a hőssel az idényben, egy az elmúlt 30 napban, érvényes Solo/Duo-rang az elmúlt hét napból és közzétett eredmény. | 211 · Győzelem / Vereség | 50%Átlagos / bizonytalan · Győzelem/vereség · 95% CI · 2 meccs | 1,43 3,0 / 3,5 / 2,0 | 7,3Nincs referencia · Az azonos szerepű ellenfelekkel való teljes összehasonlítás nem érhető el. | 509Nincs referencia · Az azonos szerepű ellenfelekkel való teljes összehasonlítás nem érhető el. | 42,5%Nincs referencia · Az azonos szerepű ellenfelekkel való teljes összehasonlítás nem érhető el. | |
DianaMiddle | 2 / 10Rangsorolt Solo/DuoA helyezéshez 10 Solo/Duo-meccs kell ezzel a hőssel az idényben, egy az elmúlt 30 napban, érvényes Solo/Duo-rang az elmúlt hét napból és közzétett eredmény. | 220 · Győzelem / Vereség | 100%Átlagos / bizonytalan · Győzelem/vereség · 95% CI · 2 meccs | 3,63 8,5 / 4,0 / 6,0 | 6,8Nincs referencia · Az azonos szerepű ellenfelekkel való teljes összehasonlítás nem érhető el. | 750Nincs referencia · Az azonos szerepű ellenfelekkel való teljes összehasonlítás nem érhető el. | 48,6%Nincs referencia · Az azonos szerepű ellenfelekkel való teljes összehasonlítás nem érhető el. | |
EliseJungle | 1 / 10Rangsorolt Solo/DuoA helyezéshez 10 Solo/Duo-meccs kell ezzel a hőssel az idényben, egy az elmúlt 30 napban, érvényes Solo/Duo-rang az elmúlt hét napból és közzétett eredmény. | 101 · Győzelem / Vereség | 0%Átlagos / bizonytalan · Győzelem/vereség · 95% CI | 1,33 1,0 / 3,0 / 3,0 | 6,3Nincs referencia · Az azonos szerepű ellenfelekkel való teljes összehasonlítás nem érhető el. | 282Nincs referencia · Az azonos szerepű ellenfelekkel való teljes összehasonlítás nem érhető el. | 80%Nincs referencia · Az azonos szerepű ellenfelekkel való teljes összehasonlítás nem érhető el. | |
PantheonJungle | 1 / 10Rangsorolt Solo/DuoA helyezéshez 10 Solo/Duo-meccs kell ezzel a hőssel az idényben, egy az elmúlt 30 napban, érvényes Solo/Duo-rang az elmúlt hét napból és közzétett eredmény. | 110 · Győzelem / Vereség | 100%Átlagos / bizonytalan · Győzelem/vereség · 95% CI | 7,50 9,0 / 2,0 / 6,0 | 7,7Nincs referencia · Az azonos szerepű ellenfelekkel való teljes összehasonlítás nem érhető el. | 815Nincs referencia · Az azonos szerepű ellenfelekkel való teljes összehasonlítás nem érhető el. | 41,7%Nincs referencia · Az azonos szerepű ellenfelekkel való teljes összehasonlítás nem érhető el. | |
TalonJungle | 1 / 10Rangsorolt Solo/DuoA helyezéshez 10 Solo/Duo-meccs kell ezzel a hőssel az idényben, egy az elmúlt 30 napban, érvényes Solo/Duo-rang az elmúlt hét napból és közzétett eredmény. | 110 · Győzelem / Vereség | 100%Átlagos / bizonytalan · Győzelem/vereség · 95% CI | 2,67 1,0 / 3,0 / 7,0 | 8,1Nincs referencia · Az azonos szerepű ellenfelekkel való teljes összehasonlítás nem érhető el. | 524Nincs referencia · Az azonos szerepű ellenfelekkel való teljes összehasonlítás nem érhető el. | 34,8%Nincs referencia · Az azonos szerepű ellenfelekkel való teljes összehasonlítás nem érhető el. | |
AhriMiddle | 1 / 10Rangsorolt Solo/DuoA helyezéshez 10 Solo/Duo-meccs kell ezzel a hőssel az idényben, egy az elmúlt 30 napban, érvényes Solo/Duo-rang az elmúlt hét napból és közzétett eredmény. | 110 · Győzelem / Vereség | 100%Átlagos / bizonytalan · Győzelem/vereség · 95% CI | 1,33 3,0 / 3,0 / 1,0 | 8,5Nincs referencia · Az azonos szerepű ellenfelekkel való teljes összehasonlítás nem érhető el. | 378Nincs referencia · Az azonos szerepű ellenfelekkel való teljes összehasonlítás nem érhető el. | 22,2%Nincs referencia · Az azonos szerepű ellenfelekkel való teljes összehasonlítás nem érhető el. | |
NautilusSupport | 1 / 10Rangsorolt Solo/DuoA helyezéshez 10 Solo/Duo-meccs kell ezzel a hőssel az idényben, egy az elmúlt 30 napban, érvényes Solo/Duo-rang az elmúlt hét napból és közzétett eredmény. | 101 · Győzelem / Vereség | 0%Átlagos / bizonytalan · Győzelem/vereség · 95% CI | 2,38 2,0 / 8,0 / 17,0 | 0,6Nincs referencia · Az azonos szerepű ellenfelekkel való teljes összehasonlítás nem érhető el. | 256Nincs referencia · Az azonos szerepű ellenfelekkel való teljes összehasonlítás nem érhető el. | 63,3%Nincs referencia · Az azonos szerepű ellenfelekkel való teljes összehasonlítás nem érhető el. | |
AmbessaTop | 1 / 10Rangsorolt Solo/DuoA helyezéshez 10 Solo/Duo-meccs kell ezzel a hőssel az idényben, egy az elmúlt 30 napban, érvényes Solo/Duo-rang az elmúlt hét napból és közzétett eredmény. | 101 · Győzelem / Vereség | 0%Átlagos / bizonytalan · Győzelem/vereség · 95% CI | 0,83 2,0 / 6,0 / 3,0 | 7,0Nincs referencia · Az azonos szerepű ellenfelekkel való teljes összehasonlítás nem érhető el. | 659Nincs referencia · Az azonos szerepű ellenfelekkel való teljes összehasonlítás nem érhető el. | 45,5%Nincs referencia · Az azonos szerepű ellenfelekkel való teljes összehasonlítás nem érhető el. | |
K'SanteTop | 1 / 10Rangsorolt Solo/DuoA helyezéshez 10 Solo/Duo-meccs kell ezzel a hőssel az idényben, egy az elmúlt 30 napban, érvényes Solo/Duo-rang az elmúlt hét napból és közzétett eredmény. | 101 · Győzelem / Vereség | 0%Átlagos / bizonytalan · Győzelem/vereség · 95% CI | 1,20 1,0 / 5,0 / 5,0 | 7,6Nincs referencia · Az azonos szerepű ellenfelekkel való teljes összehasonlítás nem érhető el. | 386Nincs referencia · Az azonos szerepű ellenfelekkel való teljes összehasonlítás nem érhető el. | 22,2%Nincs referencia · Az azonos szerepű ellenfelekkel való teljes összehasonlítás nem érhető el. |
Teljesítményjelzések
Módszertan
Az FFGGWP által követett játékosok között, 15 régióban.
Egyéni/páros, jelenlegi szezon: legalább 10 meccs ezzel a hőssel, és egy az elmúlt 30 napban. Pontszám: 55% meccsszámmal korrigált győzelmek, 5% KDA, 40% rangszint. Az embléma az elmúlt hét nap utolsó elérhető egyéni/páros rangját mutatja.
Felső 3
Hősmesterség
Győzelmi arány · Szezon 2026 · Összes összegyűjtött meccs · Minden várólista · 20 meccs
Nincs megjeleníthető adat