Hősök
Szezon 2026 · 20 elérhető meccs · A rekordok az összegyűjtött meccsekre vonatkoznak, nem feltétlenül a teljes szezonra. · Ettől 11/10/2026 - 21:27 GMT+8 · Frissítve 13/10/2026 - 22:58 GMT+8 · Idővonal-lefedettség · 0/20 · Hiányos előzmények · Csak megfigyelt meccsek
Statisztikák és rangsorokRangsor: legalább 10 Solo/Duo-meccsSzezon 2026
| Hős | Solo/Duo ranks | meccs | WR | KDA | CS/min | DPM | KP | Utoljára játszva |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ViktorBottom · Middle | 10 meccs · Rangsorolt Solo/Duo | 1073 · Győzelem / Vereség | 70%Átlagos / bizonytalan · Győzelem/vereség · 95% CI · 10 meccs | 2,80 6,7 / 5,9 / 9,8 | 8,1Nincs referencia · Az azonos szerepű ellenfelekkel való teljes összehasonlítás nem érhető el. | 1091Nincs referencia · Az azonos szerepű ellenfelekkel való teljes összehasonlítás nem érhető el. | 50,7%Nincs referencia · Az azonos szerepű ellenfelekkel való teljes összehasonlítás nem érhető el. | |
AuroraMiddle | 3 / 10Rangsorolt Solo/DuoA helyezéshez 10 Solo/Duo-meccs kell ezzel a hőssel az idényben, egy az elmúlt 30 napban, érvényes Solo/Duo-rang az elmúlt hét napból és közzétett eredmény. | 321 · Győzelem / Vereség | 66,7%Átlagos / bizonytalan · Győzelem/vereség · 95% CI · 3 meccs | 5,20 10,0 / 3,3 / 7,3 | 7,2Nincs referencia · Az azonos szerepű ellenfelekkel való teljes összehasonlítás nem érhető el. | 1186Nincs referencia · Az azonos szerepű ellenfelekkel való teljes összehasonlítás nem érhető el. | 56,7%Nincs referencia · Az azonos szerepű ellenfelekkel való teljes összehasonlítás nem érhető el. | |
XerathBottom | 2 / 10Rangsorolt Solo/DuoA helyezéshez 10 Solo/Duo-meccs kell ezzel a hőssel az idényben, egy az elmúlt 30 napban, érvényes Solo/Duo-rang az elmúlt hét napból és közzétett eredmény. | 211 · Győzelem / Vereség | 50%Átlagos / bizonytalan · Győzelem/vereség · 95% CI · 2 meccs | 3,67 4,5 / 4,5 / 12,0 | 7,5Nincs referencia · Az azonos szerepű ellenfelekkel való teljes összehasonlítás nem érhető el. | 839Nincs referencia · Az azonos szerepű ellenfelekkel való teljes összehasonlítás nem érhető el. | 58,1%Nincs referencia · Az azonos szerepű ellenfelekkel való teljes összehasonlítás nem érhető el. | |
Kai'SaBottom | 1 / 10Rangsorolt Solo/DuoA helyezéshez 10 Solo/Duo-meccs kell ezzel a hőssel az idényben, egy az elmúlt 30 napban, érvényes Solo/Duo-rang az elmúlt hét napból és közzétett eredmény. | 101 · Győzelem / Vereség | 0%Átlagos / bizonytalan · Győzelem/vereség · 95% CI | 1,29 6,0 / 7,0 / 3,0 | 7,6Nincs referencia · Az azonos szerepű ellenfelekkel való teljes összehasonlítás nem érhető el. | 830Nincs referencia · Az azonos szerepű ellenfelekkel való teljes összehasonlítás nem érhető el. | 100%Nincs referencia · Az azonos szerepű ellenfelekkel való teljes összehasonlítás nem érhető el. | |
JhinBottom | 1 / 10Rangsorolt Solo/DuoA helyezéshez 10 Solo/Duo-meccs kell ezzel a hőssel az idényben, egy az elmúlt 30 napban, érvényes Solo/Duo-rang az elmúlt hét napból és közzétett eredmény. | 101 · Győzelem / Vereség | 0%Átlagos / bizonytalan · Győzelem/vereség · 95% CI | 3,40 12,0 / 5,0 / 5,0 | 9,3Nincs referencia · Az azonos szerepű ellenfelekkel való teljes összehasonlítás nem érhető el. | 1444Nincs referencia · Az azonos szerepű ellenfelekkel való teljes összehasonlítás nem érhető el. | 60,7%Nincs referencia · Az azonos szerepű ellenfelekkel való teljes összehasonlítás nem érhető el. | |
ViJungle | 1 / 10Rangsorolt Solo/DuoA helyezéshez 10 Solo/Duo-meccs kell ezzel a hőssel az idényben, egy az elmúlt 30 napban, érvényes Solo/Duo-rang az elmúlt hét napból és közzétett eredmény. | 110 · Győzelem / Vereség | 100%Átlagos / bizonytalan · Győzelem/vereség · 95% CI | 7,00 4,0 / 1,0 / 3,0 | 7,2Nincs referencia · Az azonos szerepű ellenfelekkel való teljes összehasonlítás nem érhető el. | 257Nincs referencia · Az azonos szerepű ellenfelekkel való teljes összehasonlítás nem érhető el. | 24,1%Nincs referencia · Az azonos szerepű ellenfelekkel való teljes összehasonlítás nem érhető el. | |
AmbessaTop | 1 / 10Rangsorolt Solo/DuoA helyezéshez 10 Solo/Duo-meccs kell ezzel a hőssel az idényben, egy az elmúlt 30 napban, érvényes Solo/Duo-rang az elmúlt hét napból és közzétett eredmény. | 101 · Győzelem / Vereség | 0%Átlagos / bizonytalan · Győzelem/vereség · 95% CI | 1,29 7,0 / 7,0 / 2,0 | 7,5Nincs referencia · Az azonos szerepű ellenfelekkel való teljes összehasonlítás nem érhető el. | 775Nincs referencia · Az azonos szerepű ellenfelekkel való teljes összehasonlítás nem érhető el. | 42,9%Nincs referencia · Az azonos szerepű ellenfelekkel való teljes összehasonlítás nem érhető el. | |
YunaraBottom | 1 / 10Rangsorolt Solo/DuoA helyezéshez 10 Solo/Duo-meccs kell ezzel a hőssel az idényben, egy az elmúlt 30 napban, érvényes Solo/Duo-rang az elmúlt hét napból és közzétett eredmény. | 110 · Győzelem / Vereség | 100%Átlagos / bizonytalan · Győzelem/vereség · 95% CI | 2,17 8,0 / 6,0 / 5,0 | 10,5Nincs referencia · Az azonos szerepű ellenfelekkel való teljes összehasonlítás nem érhető el. | 762Nincs referencia · Az azonos szerepű ellenfelekkel való teljes összehasonlítás nem érhető el. | 43,3%Nincs referencia · Az azonos szerepű ellenfelekkel való teljes összehasonlítás nem érhető el. |
Teljesítményjelzések
Módszertan
Az FFGGWP által követett játékosok között, 15 régióban.
Egyéni/páros, jelenlegi szezon: legalább 10 meccs ezzel a hőssel, és egy az elmúlt 30 napban. Pontszám: 55% meccsszámmal korrigált győzelmek, 5% KDA, 40% rangszint. Az embléma az elmúlt hét nap utolsó elérhető egyéni/páros rangját mutatja.
Felső 3
Hősmesterség
Győzelmi arány · Szezon 2026 · Összes összegyűjtött meccs · Minden várólista · 20 meccs
Nincs megjeleníthető adat