Kampioenen
Seizoen 2026 · 20 beschikbare wedstrijden · Records gelden voor verzamelde wedstrijden en niet noodzakelijk voor het hele seizoen. · Van · Tot · Bijgewerkt 09/10/2026 - 10:32 GMT+2 · Tijdlijndekking · 0/20 · Onvolledige geschiedenis · Alleen waargenomen wedstrijden · Sommige statistieken van het hele profiel zijn nog onvolledig (alle wachtrijen, champions en rollen). · Alle wachtrijen, kampioenen en rollen · Gelezen pagina’s in deze ronde: 0 · Status vastgelegd op
Statistieken & ranglijstenRangen: minimaal 10 Solo/Duo-wedstrijdenSeizoen 2026
| Kampioen | Solo/Duo ranks | wedstrijden | WR | KDA | CS/min | DPM | KP | Laatst gespeeld |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
LissandraMiddle · Top | 7 / 10Ranked Solo/DuoEen rang vereist 10 Solo/Duo-wedstrijden met deze kampioen dit seizoen, één in de laatste 30 dagen, een geldige Solo/Duo-rang uit de laatste zeven dagen en een gepubliceerd resultaat. | 743 · Winst / Verlies | 57,1%Normaal / onzeker · Winst/verlies · 95%-BI · 7 wedstrijden | 2,36 5,7 / 6,4 / 9,4 | 7,5Geen referentie · Een volledige vergelijking met tegenstanders met dezelfde rol is niet beschikbaar. | 915Geen referentie · Een volledige vergelijking met tegenstanders met dezelfde rol is niet beschikbaar. | 49,5%Geen referentie · Een volledige vergelijking met tegenstanders met dezelfde rol is niet beschikbaar. | |
NautilusSupport | 3 / 10Ranked Solo/DuoEen rang vereist 10 Solo/Duo-wedstrijden met deze kampioen dit seizoen, één in de laatste 30 dagen, een geldige Solo/Duo-rang uit de laatste zeven dagen en een gepubliceerd resultaat. | 312 · Winst / Verlies | 33,3%Normaal / onzeker · Winst/verlies · 95%-BI · 3 wedstrijden | 1,65 2,3 / 7,7 / 10,3 | 0,8Geen referentie · Een volledige vergelijking met tegenstanders met dezelfde rol is niet beschikbaar. | 401Geen referentie · Een volledige vergelijking met tegenstanders met dezelfde rol is niet beschikbaar. | 58,3%Geen referentie · Een volledige vergelijking met tegenstanders met dezelfde rol is niet beschikbaar. | |
YasuoMiddle | 3 / 10Ranked Solo/DuoEen rang vereist 10 Solo/Duo-wedstrijden met deze kampioen dit seizoen, één in de laatste 30 dagen, een geldige Solo/Duo-rang uit de laatste zeven dagen en een gepubliceerd resultaat. | 330 · Winst / Verlies | 100%Normaal / onzeker · Winst/verlies · 95%-BI · 3 wedstrijden | 1,90 11,0 / 10,0 / 8,0 | 8,3Geen referentie · Een volledige vergelijking met tegenstanders met dezelfde rol is niet beschikbaar. | 1.142Geen referentie · Een volledige vergelijking met tegenstanders met dezelfde rol is niet beschikbaar. | 56,3%Geen referentie · Een volledige vergelijking met tegenstanders met dezelfde rol is niet beschikbaar. | |
GalioMiddle | 2 / 10Ranked Solo/DuoEen rang vereist 10 Solo/Duo-wedstrijden met deze kampioen dit seizoen, één in de laatste 30 dagen, een geldige Solo/Duo-rang uit de laatste zeven dagen en een gepubliceerd resultaat. | 202 · Winst / Verlies | 0%Normaal / onzeker · Winst/verlies · 95%-BI · 2 wedstrijden | 1,38 3,0 / 8,0 / 8,0 | 6,9Geen referentie · Een volledige vergelijking met tegenstanders met dezelfde rol is niet beschikbaar. | 672Geen referentie · Een volledige vergelijking met tegenstanders met dezelfde rol is niet beschikbaar. | 48,3%Geen referentie · Een volledige vergelijking met tegenstanders met dezelfde rol is niet beschikbaar. | |
ViJungle | 2 / 10Ranked Solo/DuoEen rang vereist 10 Solo/Duo-wedstrijden met deze kampioen dit seizoen, één in de laatste 30 dagen, een geldige Solo/Duo-rang uit de laatste zeven dagen en een gepubliceerd resultaat. | 202 · Winst / Verlies | 0%Normaal / onzeker · Winst/verlies · 95%-BI · 2 wedstrijden | 1,38 3,5 / 8,0 / 7,5 | 5,7Geen referentie · Een volledige vergelijking met tegenstanders met dezelfde rol is niet beschikbaar. | 526Geen referentie · Een volledige vergelijking met tegenstanders met dezelfde rol is niet beschikbaar. | 46,1%Geen referentie · Een volledige vergelijking met tegenstanders met dezelfde rol is niet beschikbaar. | |
MalphiteTop | 1 / 10Ranked Solo/DuoEen rang vereist 10 Solo/Duo-wedstrijden met deze kampioen dit seizoen, één in de laatste 30 dagen, een geldige Solo/Duo-rang uit de laatste zeven dagen en een gepubliceerd resultaat. | 110 · Winst / Verlies | 100%Normaal / onzeker · Winst/verlies · 95%-BI | 6,75 10,0 / 4,0 / 17,0 | 6,9Geen referentie · Een volledige vergelijking met tegenstanders met dezelfde rol is niet beschikbaar. | 1.035Geen referentie · Een volledige vergelijking met tegenstanders met dezelfde rol is niet beschikbaar. | 62,8%Geen referentie · Een volledige vergelijking met tegenstanders met dezelfde rol is niet beschikbaar. | |
AkaliTop | 1 / 10Ranked Solo/DuoEen rang vereist 10 Solo/Duo-wedstrijden met deze kampioen dit seizoen, één in de laatste 30 dagen, een geldige Solo/Duo-rang uit de laatste zeven dagen en een gepubliceerd resultaat. | 110 · Winst / Verlies | 100%Normaal / onzeker · Winst/verlies · 95%-BI | 1,33 6,0 / 6,0 / 2,0 | 7,0Geen referentie · Een volledige vergelijking met tegenstanders met dezelfde rol is niet beschikbaar. | 847Geen referentie · Een volledige vergelijking met tegenstanders met dezelfde rol is niet beschikbaar. | 18,6%Geen referentie · Een volledige vergelijking met tegenstanders met dezelfde rol is niet beschikbaar. | |
YoneMiddle | 1 / 10Ranked Solo/DuoEen rang vereist 10 Solo/Duo-wedstrijden met deze kampioen dit seizoen, één in de laatste 30 dagen, een geldige Solo/Duo-rang uit de laatste zeven dagen en een gepubliceerd resultaat. | 101 · Winst / Verlies | 0%Normaal / onzeker · Winst/verlies · 95%-BI | 1,71 6,0 / 7,0 / 6,0 | 7,0Geen referentie · Een volledige vergelijking met tegenstanders met dezelfde rol is niet beschikbaar. | 1.043Geen referentie · Een volledige vergelijking met tegenstanders met dezelfde rol is niet beschikbaar. | 48%Geen referentie · Een volledige vergelijking met tegenstanders met dezelfde rol is niet beschikbaar. |
Prestatiegids
Methodologie
Onder spelers die FFGGWP in 15 regio’s volgt.
Solo/Duo, huidig seizoen: minstens 10 wedstrijden met deze kampioen en één in de afgelopen 30 dagen. Score: 55% overwinningen aangepast aan het aantal wedstrijden, 5% KDA, 40% rangniveau. Het Solo/Duo-embleem toont de laatste beschikbare rang van de afgelopen zeven dagen.
Accountverzameling · Top 3
Kampioenmeesterschap
Winstpercentage · Seizoen 2026 · Alle verzamelde wedstrijden · Alle wachtrijen · 20 wedstrijden
Niets om te tonen