Kampioenen
Seizoen 2026 · 20 beschikbare wedstrijden · Records gelden voor verzamelde wedstrijden en niet noodzakelijk voor het hele seizoen. · Van · Tot · Bijgewerkt 01/11/2026 - 07:55 GMT+9 · Tijdlijndekking · 0/20 · Onvolledige geschiedenis · Alleen waargenomen wedstrijden · Sommige statistieken van het hele profiel zijn nog onvolledig (alle wachtrijen, champions en rollen). · Alle wachtrijen, kampioenen en rollen · Gelezen pagina’s in deze ronde: 0 · Status vastgelegd op
Statistieken & ranglijstenRangen: minimaal 10 Solo/Duo-wedstrijdenSeizoen 2026
| Kampioen | Solo/Duo ranks | wedstrijden | WR | KDA | CS/min | DPM | KP | Laatst gespeeld |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
CaitlynBottom | 7 / 10Ranked Solo/DuoEen rang vereist 10 Solo/Duo-wedstrijden met deze kampioen dit seizoen, één in de laatste 30 dagen, een geldige Solo/Duo-rang uit de laatste zeven dagen en een gepubliceerd resultaat. | 743 · Winst / Verlies | 57,1%Normaal / onzeker · Winst/verlies · 95%-BI · 7 wedstrijden | 2,22 5,4 / 5,1 / 6,0 | 8,5Geen referentie · Een volledige vergelijking met tegenstanders met dezelfde rol is niet beschikbaar. | 740Geen referentie · Een volledige vergelijking met tegenstanders met dezelfde rol is niet beschikbaar. | 47,5%Geen referentie · Een volledige vergelijking met tegenstanders met dezelfde rol is niet beschikbaar. | |
JinxBottom | 3 / 10Ranked Solo/DuoEen rang vereist 10 Solo/Duo-wedstrijden met deze kampioen dit seizoen, één in de laatste 30 dagen, een geldige Solo/Duo-rang uit de laatste zeven dagen en een gepubliceerd resultaat. | 303 · Winst / Verlies | 0%Normaal / onzeker · Winst/verlies · 95%-BI · 3 wedstrijden | 2,19 5,7 / 5,3 / 6,0 | 8,3Geen referentie · Een volledige vergelijking met tegenstanders met dezelfde rol is niet beschikbaar. | 851Geen referentie · Een volledige vergelijking met tegenstanders met dezelfde rol is niet beschikbaar. | 73,5%Geen referentie · Een volledige vergelijking met tegenstanders met dezelfde rol is niet beschikbaar. | |
ThreshSupport | 3 / 10Ranked Solo/DuoEen rang vereist 10 Solo/Duo-wedstrijden met deze kampioen dit seizoen, één in de laatste 30 dagen, een geldige Solo/Duo-rang uit de laatste zeven dagen en een gepubliceerd resultaat. | 330 · Winst / Verlies | 100%Normaal / onzeker · Winst/verlies · 95%-BI · 3 wedstrijden | 2,29 2,0 / 8,0 / 16,3 | 1,3Geen referentie · Een volledige vergelijking met tegenstanders met dezelfde rol is niet beschikbaar. | 226Geen referentie · Een volledige vergelijking met tegenstanders met dezelfde rol is niet beschikbaar. | 46,8%Geen referentie · Een volledige vergelijking met tegenstanders met dezelfde rol is niet beschikbaar. | |
Twisted FateMiddle | 2 / 10Ranked Solo/DuoEen rang vereist 10 Solo/Duo-wedstrijden met deze kampioen dit seizoen, één in de laatste 30 dagen, een geldige Solo/Duo-rang uit de laatste zeven dagen en een gepubliceerd resultaat. | 211 · Winst / Verlies | 50%Normaal / onzeker · Winst/verlies · 95%-BI · 2 wedstrijden | 2,70 5,5 / 5,0 / 8,0 | 7,7Geen referentie · Een volledige vergelijking met tegenstanders met dezelfde rol is niet beschikbaar. | 663Geen referentie · Een volledige vergelijking met tegenstanders met dezelfde rol is niet beschikbaar. | 44%Geen referentie · Een volledige vergelijking met tegenstanders met dezelfde rol is niet beschikbaar. | |
Kai'SaBottom | 2 / 10Ranked Solo/DuoEen rang vereist 10 Solo/Duo-wedstrijden met deze kampioen dit seizoen, één in de laatste 30 dagen, een geldige Solo/Duo-rang uit de laatste zeven dagen en een gepubliceerd resultaat. | 211 · Winst / Verlies | 50%Normaal / onzeker · Winst/verlies · 95%-BI · 2 wedstrijden | 2,00 6,5 / 5,5 / 4,5 | 8,0Geen referentie · Een volledige vergelijking met tegenstanders met dezelfde rol is niet beschikbaar. | 542Geen referentie · Een volledige vergelijking met tegenstanders met dezelfde rol is niet beschikbaar. | 42,8%Geen referentie · Een volledige vergelijking met tegenstanders met dezelfde rol is niet beschikbaar. | |
NautilusSupport | 1 / 10Ranked Solo/DuoEen rang vereist 10 Solo/Duo-wedstrijden met deze kampioen dit seizoen, één in de laatste 30 dagen, een geldige Solo/Duo-rang uit de laatste zeven dagen en een gepubliceerd resultaat. | 110 · Winst / Verlies | 100%Normaal / onzeker · Winst/verlies · 95%-BI | 2,20 2,0 / 5,0 / 9,0 | 1,4Geen referentie · Een volledige vergelijking met tegenstanders met dezelfde rol is niet beschikbaar. | 381Geen referentie · Een volledige vergelijking met tegenstanders met dezelfde rol is niet beschikbaar. | 36,7%Geen referentie · Een volledige vergelijking met tegenstanders met dezelfde rol is niet beschikbaar. | |
ViktorMiddle | 1 / 10Ranked Solo/DuoEen rang vereist 10 Solo/Duo-wedstrijden met deze kampioen dit seizoen, één in de laatste 30 dagen, een geldige Solo/Duo-rang uit de laatste zeven dagen en een gepubliceerd resultaat. | 110 · Winst / Verlies | 100%Normaal / onzeker · Winst/verlies · 95%-BI | 1,00 1,0 / 1,0 / 0,0 | 7,0Geen referentie · Een volledige vergelijking met tegenstanders met dezelfde rol is niet beschikbaar. | 400Geen referentie · Een volledige vergelijking met tegenstanders met dezelfde rol is niet beschikbaar. | 20%Geen referentie · Een volledige vergelijking met tegenstanders met dezelfde rol is niet beschikbaar. | |
LuluSupport | 1 / 10Ranked Solo/DuoEen rang vereist 10 Solo/Duo-wedstrijden met deze kampioen dit seizoen, één in de laatste 30 dagen, een geldige Solo/Duo-rang uit de laatste zeven dagen en een gepubliceerd resultaat. | 110 · Winst / Verlies | 100%Normaal / onzeker · Winst/verlies · 95%-BI | 1,75 0,0 / 8,0 / 14,0 | 1,0Geen referentie · Een volledige vergelijking met tegenstanders met dezelfde rol is niet beschikbaar. | 215Geen referentie · Een volledige vergelijking met tegenstanders met dezelfde rol is niet beschikbaar. | 51,9%Geen referentie · Een volledige vergelijking met tegenstanders met dezelfde rol is niet beschikbaar. |
Prestatiegids
Methodologie
Onder spelers die FFGGWP in 15 regio’s volgt.
Solo/Duo, huidig seizoen: minstens 10 wedstrijden met deze kampioen en één in de afgelopen 30 dagen. Score: 55% overwinningen aangepast aan het aantal wedstrijden, 5% KDA, 40% rangniveau. Het Solo/Duo-embleem toont de laatste beschikbare rang van de afgelopen zeven dagen.
Accountverzameling · Top 3
Kampioenmeesterschap
Winstpercentage · Seizoen 2026 · Alle verzamelde wedstrijden · Alle wachtrijen · 20 wedstrijden
Niets om te tonen