Kampioenen
Seizoen 2026 · 20 beschikbare wedstrijden · Records gelden voor verzamelde wedstrijden en niet noodzakelijk voor het hele seizoen. · Van · Tot · Bijgewerkt 01/11/2026 - 07:00 GMT+9 · Tijdlijndekking · 3/19 · Onvolledige geschiedenis · Alleen waargenomen wedstrijden · Sommige statistieken van het hele profiel zijn nog onvolledig (alle wachtrijen, champions en rollen). · Alle wachtrijen, kampioenen en rollen · Gelezen pagina’s in deze ronde: 0 · Status vastgelegd op
Statistieken & ranglijstenRangen: minimaal 10 Solo/Duo-wedstrijdenSeizoen 2026
| Kampioen | Solo/Duo ranks | wedstrijden | WR | KDA | CS/min | DPM | KP | Laatst gespeeld |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
JayceTop · Jungle | 5 / 10Ranked Solo/DuoEen rang vereist 10 Solo/Duo-wedstrijden met deze kampioen dit seizoen, één in de laatste 30 dagen, een geldige Solo/Duo-rang uit de laatste zeven dagen en een gepubliceerd resultaat. | 532 · Winst / Verlies | 60%Normaal / onzeker · Winst/verlies · 95%-BI · 5 wedstrijden | 3,05 6,0 / 4,0 / 6,2 | 8,8Geen referentie · Een volledige vergelijking met tegenstanders met dezelfde rol is niet beschikbaar. | 860Geen referentie · Een volledige vergelijking met tegenstanders met dezelfde rol is niet beschikbaar. | 44,2%Geen referentie · Een volledige vergelijking met tegenstanders met dezelfde rol is niet beschikbaar. | |
K'SanteTop | 5 / 10Ranked Solo/DuoEen rang vereist 10 Solo/Duo-wedstrijden met deze kampioen dit seizoen, één in de laatste 30 dagen, een geldige Solo/Duo-rang uit de laatste zeven dagen en een gepubliceerd resultaat. | 523 · Winst / Verlies | 40%Normaal / onzeker · Winst/verlies · 95%-BI · 5 wedstrijden | 3,50 4,6 / 3,6 / 8,0 | 7,7Geen referentie · Een volledige vergelijking met tegenstanders met dezelfde rol is niet beschikbaar. | 777Geen referentie · Een volledige vergelijking met tegenstanders met dezelfde rol is niet beschikbaar. | 39,7%Geen referentie · Een volledige vergelijking met tegenstanders met dezelfde rol is niet beschikbaar. | |
AmbessaTop | 3 / 10Ranked Solo/DuoEen rang vereist 10 Solo/Duo-wedstrijden met deze kampioen dit seizoen, één in de laatste 30 dagen, een geldige Solo/Duo-rang uit de laatste zeven dagen en een gepubliceerd resultaat. | 312 · Winst / Verlies | 33,3%Normaal / onzeker · Winst/verlies · 95%-BI · 3 wedstrijden | 1,80 1,0 / 3,3 / 5,0 | 7,5Geen referentie · Een volledige vergelijking met tegenstanders met dezelfde rol is niet beschikbaar. | 635Geen referentie · Een volledige vergelijking met tegenstanders met dezelfde rol is niet beschikbaar. | 36,9%Geen referentie · Een volledige vergelijking met tegenstanders met dezelfde rol is niet beschikbaar. | |
GnarTop | 2 / 10Ranked Solo/DuoEen rang vereist 10 Solo/Duo-wedstrijden met deze kampioen dit seizoen, één in de laatste 30 dagen, een geldige Solo/Duo-rang uit de laatste zeven dagen en een gepubliceerd resultaat. | 220 · Winst / Verlies | 100%Normaal / onzeker · Winst/verlies · 95%-BI · 2 wedstrijden | 11,50 5,0 / 1,0 / 6,5 | 9,4Geen referentie · Een volledige vergelijking met tegenstanders met dezelfde rol is niet beschikbaar. | 1.173Geen referentie · Een volledige vergelijking met tegenstanders met dezelfde rol is niet beschikbaar. | 36,1%Geen referentie · Een volledige vergelijking met tegenstanders met dezelfde rol is niet beschikbaar. | |
GangplankTop | 1 / 10Ranked Solo/DuoEen rang vereist 10 Solo/Duo-wedstrijden met deze kampioen dit seizoen, één in de laatste 30 dagen, een geldige Solo/Duo-rang uit de laatste zeven dagen en een gepubliceerd resultaat. | 110 · Winst / Verlies | 100%Normaal / onzeker · Winst/verlies · 95%-BI | 3,80 6,0 / 5,0 / 13,0 | 9,7Geen referentie · Een volledige vergelijking met tegenstanders met dezelfde rol is niet beschikbaar. | 1.162Geen referentie · Een volledige vergelijking met tegenstanders met dezelfde rol is niet beschikbaar. | 51,4%Geen referentie · Een volledige vergelijking met tegenstanders met dezelfde rol is niet beschikbaar. | |
Lee SinJungle | 1 / 10Ranked Solo/DuoEen rang vereist 10 Solo/Duo-wedstrijden met deze kampioen dit seizoen, één in de laatste 30 dagen, een geldige Solo/Duo-rang uit de laatste zeven dagen en een gepubliceerd resultaat. | 101 · Winst / Verlies | 0%Normaal / onzeker · Winst/verlies · 95%-BI | 2,50 12,0 / 8,0 / 8,0 | 6,2Geen referentie · Een volledige vergelijking met tegenstanders met dezelfde rol is niet beschikbaar. | 862Geen referentie · Een volledige vergelijking met tegenstanders met dezelfde rol is niet beschikbaar. | 64,5%Geen referentie · Een volledige vergelijking met tegenstanders met dezelfde rol is niet beschikbaar. | |
GragasTop | 1 / 10Ranked Solo/DuoEen rang vereist 10 Solo/Duo-wedstrijden met deze kampioen dit seizoen, één in de laatste 30 dagen, een geldige Solo/Duo-rang uit de laatste zeven dagen en een gepubliceerd resultaat. | 110 · Winst / Verlies | 100%Normaal / onzeker · Winst/verlies · 95%-BI | Perfect 4,0 / 0,0 / 15,0 | 7,3Geen referentie · Een volledige vergelijking met tegenstanders met dezelfde rol is niet beschikbaar. | 1.002Geen referentie · Een volledige vergelijking met tegenstanders met dezelfde rol is niet beschikbaar. | 76%Geen referentie · Een volledige vergelijking met tegenstanders met dezelfde rol is niet beschikbaar. | |
NautilusSupport | 1 / 10Ranked Solo/DuoEen rang vereist 10 Solo/Duo-wedstrijden met deze kampioen dit seizoen, één in de laatste 30 dagen, een geldige Solo/Duo-rang uit de laatste zeven dagen en een gepubliceerd resultaat. | 101 · Winst / Verlies | 0%Normaal / onzeker · Winst/verlies · 95%-BI | 1,00 2,0 / 2,0 / 0,0 | 0,9Geen referentie · Een volledige vergelijking met tegenstanders met dezelfde rol is niet beschikbaar. | 261Geen referentie · Een volledige vergelijking met tegenstanders met dezelfde rol is niet beschikbaar. | 33,3%Geen referentie · Een volledige vergelijking met tegenstanders met dezelfde rol is niet beschikbaar. |
Prestatiegids
Methodologie
Onder spelers die FFGGWP in 15 regio’s volgt.
Solo/Duo, huidig seizoen: minstens 10 wedstrijden met deze kampioen en één in de afgelopen 30 dagen. Score: 55% overwinningen aangepast aan het aantal wedstrijden, 5% KDA, 40% rangniveau. Het Solo/Duo-embleem toont de laatste beschikbare rang van de afgelopen zeven dagen.
Accountverzameling · Top 3
Kampioenmeesterschap
Winstpercentage · Seizoen 2026 · Alle verzamelde wedstrijden · Alle wachtrijen · 19 wedstrijden
Niets om te tonen