Campioni
Partial preview: verified matches observed through other public profiles.
Statistici și clasamenteClasament: minimum 10 meciuri Solo/DuoRezumat recent
| Campion | Solo/Duo ranks | meciuri | WR | KDA | CS/min | DPM | KP | Ultimul joc |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
SeraphineSupport · Middle | —Pozițiile necesită colectarea datelor profilului individual. | 413 · Victorie / Înfrângere | 25 %Tipic / incert · Victorii/înfrângeri · IC 95% · 4 meciuri | 1,63 2,8 / 6,8 / 8,3 | 2,6Fără referință · Comparația completă cu adversarii cu același rol nu este disponibilă. | 449Fără referință · Comparația completă cu adversarii cu același rol nu este disponibilă. | 40,2 %Fără referință · Comparația completă cu adversarii cu același rol nu este disponibilă. | |
JannaSupport | —Pozițiile necesită colectarea datelor profilului individual. | 321 · Victorie / Înfrângere | 66,7 %Tipic / incert · Victorii/înfrângeri · IC 95% · 3 meciuri | 4,29 3,0 / 4,7 / 17,0 | 1,0Fără referință · Comparația completă cu adversarii cu același rol nu este disponibilă. | 298Fără referință · Comparația completă cu adversarii cu același rol nu este disponibilă. | 73,6 %Fără referință · Comparația completă cu adversarii cu același rol nu este disponibilă. | |
KarmaSupport · Top | —Pozițiile necesită colectarea datelor profilului individual. | 321 · Victorie / Înfrângere | 66,7 %Tipic / incert · Victorii/înfrângeri · IC 95% · 3 meciuri | 3,00 2,3 / 5,3 / 13,7 | 2,8Fără referință · Comparația completă cu adversarii cu același rol nu este disponibilă. | 637Fără referință · Comparația completă cu adversarii cu același rol nu este disponibilă. | 44,5 %Fără referință · Comparația completă cu adversarii cu același rol nu este disponibilă. | |
NamiSupport | —Pozițiile necesită colectarea datelor profilului individual. | 330 · Victorie / Înfrângere | 100 %Tipic / incert · Victorii/înfrângeri · IC 95% · 3 meciuri | 5,19 1,0 / 5,3 / 26,7 | 1,1Fără referință · Comparația completă cu adversarii cu același rol nu este disponibilă. | 425Fără referință · Comparația completă cu adversarii cu același rol nu este disponibilă. | 64,2 %Fără referință · Comparația completă cu adversarii cu același rol nu este disponibilă. | |
LeonaSupport | —Pozițiile necesită colectarea datelor profilului individual. | 101 · Victorie / Înfrângere | 0 %Tipic / incert · Victorii/înfrângeri · IC 95% | 1,09 0,0 / 11,0 / 12,0 | 1,2Fără referință · Comparația completă cu adversarii cu același rol nu este disponibilă. | 252Fără referință · Comparația completă cu adversarii cu același rol nu este disponibilă. | 41,4 %Fără referință · Comparația completă cu adversarii cu același rol nu este disponibilă. | |
LuluSupport | —Pozițiile necesită colectarea datelor profilului individual. | 110 · Victorie / Înfrângere | 100 %Tipic / incert · Victorii/înfrângeri · IC 95% | 3,08 3,0 / 12,0 / 34,0 | 0,5Fără referință · Comparația completă cu adversarii cu același rol nu este disponibilă. | 216Fără referință · Comparația completă cu adversarii cu același rol nu este disponibilă. | 69,8 %Fără referință · Comparația completă cu adversarii cu același rol nu este disponibilă. | |
RellSupport | —Pozițiile necesită colectarea datelor profilului individual. | 101 · Victorie / Înfrângere | 0 %Tipic / incert · Victorii/înfrângeri · IC 95% | 1,44 0,0 / 9,0 / 13,0 | 0,8Fără referință · Comparația completă cu adversarii cu același rol nu este disponibilă. | 385Fără referință · Comparația completă cu adversarii cu același rol nu este disponibilă. | 72,2 %Fără referință · Comparația completă cu adversarii cu același rol nu este disponibilă. | |
Renata GlascSupport | —Pozițiile necesită colectarea datelor profilului individual. | 110 · Victorie / Înfrângere | 100 %Tipic / incert · Victorii/înfrângeri · IC 95% | 3,86 0,0 / 7,0 / 27,0 | 0,6Fără referință · Comparația completă cu adversarii cu același rol nu este disponibilă. | 355Fără referință · Comparația completă cu adversarii cu același rol nu este disponibilă. | 61,4 %Fără referință · Comparația completă cu adversarii cu același rol nu este disponibilă. | |
MilioSupport | —Pozițiile necesită colectarea datelor profilului individual. | 110 · Victorie / Înfrângere | 100 %Tipic / incert · Victorii/înfrângeri · IC 95% | 7,00 1,0 / 4,0 / 27,0 | 1,1Fără referință · Comparația completă cu adversarii cu același rol nu este disponibilă. | 334Fără referință · Comparația completă cu adversarii cu același rol nu este disponibilă. | 66,7 %Fără referință · Comparația completă cu adversarii cu același rol nu este disponibilă. |
Ghid de performanță
Metodologie
Printre jucătorii urmăriți de FFGGWP în 15 regiuni.
Solo/Duo, sezonul actual: cel puțin 10 meciuri cu acest campion și unul în ultimele 30 de zile. Scor: 55% victorii ajustate după volum, 5% KDA, 40% nivel competitiv. Emblema Solo/Duo arată ultimul rang disponibil din ultimele șapte zile.
Campioni
Mai sus sunt afișate câteva meciuri verificate. Colectarea completă a profilului nu s-a încheiat încă.