Шампиони
Сезона 2026 · 16 доступних мечева · Рекорди се односе на прикупљене мечеве, не нужно на целу сезону. · Од · До · Ажурирано 22/10/2026 - 11:24 GMT+2 · Покривеност временских линија · 2/16 · Непотпуна историја · Само посматрани мечеви · Део статистике целог профила је још непотпун (сви редови, шампиони и улоге). · Сви редови, шампиони и улоге · Прочитане странице у овом пролазу: 0 · Стање забележено
Статистика и рангирањеРангирање: најмање 10 Solo/Duo мечеваСезона 2026
| Шампион | Solo/Duo ranks | мечеви | WR | KDA | CS/min | DPM | KP | Последња партија |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
YunaraBottom | 5 / 10Рангирани соло/дуоЗа место је потребно 10 Solo/Duo мечева овим шампионом у сезони, један у последњих 30 дана, важећи Solo/Duo ранг из последњих седам дана и објављен резултат. | 523 · Победа / Пораз | 40%Типично / неизвесно · Победе/порази · 95% ИП · 5 мечева | 1,84 6,2 / 8,6 / 9,6 | 7,9Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. | 1.007Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. | 50,4%Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. | |
JhinBottom | 2 / 10Рангирани соло/дуоЗа место је потребно 10 Solo/Duo мечева овим шампионом у сезони, један у последњих 30 дана, важећи Solo/Duo ранг из последњих седам дана и објављен резултат. | 220 · Победа / Пораз | 100%Типично / неизвесно · Победе/порази · 95% ИП · 2 мечева | 6,67 12,0 / 4,5 / 18,0 | 6,7Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. | 1.104Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. | 66,5%Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. | |
LucianBottom | 2 / 10Рангирани соло/дуоЗа место је потребно 10 Solo/Duo мечева овим шампионом у сезони, један у последњих 30 дана, важећи Solo/Duo ранг из последњих седам дана и објављен резултат. | 220 · Победа / Пораз | 100%Типично / неизвесно · Победе/порази · 95% ИП · 2 мечева | 5,83 8,0 / 3,0 / 9,5 | 8,2Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. | 784Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. | 46,7%Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. | |
OlafTop | 1 / 10Рангирани соло/дуоЗа место је потребно 10 Solo/Duo мечева овим шампионом у сезони, један у последњих 30 дана, важећи Solo/Duo ранг из последњих седам дана и објављен резултат. | 101 · Победа / Пораз | 0%Типично / неизвесно · Победе/порази · 95% ИП | 0,00 0,0 / 1,0 / 0,0 | 6,6Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. | 247Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. | 0%Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. | |
Xin ZhaoJungle | 1 / 10Рангирани соло/дуоЗа место је потребно 10 Solo/Duo мечева овим шампионом у сезони, један у последњих 30 дана, важећи Solo/Duo ранг из последњих седам дана и објављен резултат. | 110 · Победа / Пораз | 100%Типично / неизвесно · Победе/порази · 95% ИП | 8,33 9,0 / 3,0 / 16,0 | 7,7Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. | 837Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. | 71,4%Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. | |
CaitlynBottom | 1 / 10Рангирани соло/дуоЗа место је потребно 10 Solo/Duo мечева овим шампионом у сезони, један у последњих 30 дана, важећи Solo/Duo ранг из последњих седам дана и објављен резултат. | 101 · Победа / Пораз | 0%Типично / неизвесно · Победе/порази · 95% ИП | 2,67 12,0 / 9,0 / 12,0 | 6,7Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. | 1.506Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. | 57,1%Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. | |
VarusBottom | 1 / 10Рангирани соло/дуоЗа место је потребно 10 Solo/Duo мечева овим шампионом у сезони, један у последњих 30 дана, важећи Solo/Duo ранг из последњих седам дана и објављен резултат. | 110 · Победа / Пораз | 100%Типично / неизвесно · Победе/порази · 95% ИП | 4,00 1,0 / 2,0 / 7,0 | 6,6Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. | 503Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. | 34,8%Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. | |
Kai'SaBottom | 1 / 10Рангирани соло/дуоЗа место је потребно 10 Solo/Duo мечева овим шампионом у сезони, један у последњих 30 дана, важећи Solo/Duo ранг из последњих седам дана и објављен резултат. | 101 · Победа / Пораз | 0%Типично / неизвесно · Победе/порази · 95% ИП | 3,20 11,0 / 5,0 / 5,0 | 7,8Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. | 952Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. | 61,5%Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. | |
ZeriBottom | 1 / 10Рангирани соло/дуоЗа место је потребно 10 Solo/Duo мечева овим шампионом у сезони, један у последњих 30 дана, важећи Solo/Duo ранг из последњих седам дана и објављен резултат. | 101 · Победа / Пораз | 0%Типично / неизвесно · Победе/порази · 95% ИП | 0,55 4,0 / 11,0 / 2,0 | 7,3Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. | 1.172Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. | 66,7%Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. | |
SylasMiddle | 1 / 10Рангирани соло/дуоЗа место је потребно 10 Solo/Duo мечева овим шампионом у сезони, један у последњих 30 дана, важећи Solo/Duo ранг из последњих седам дана и објављен резултат. | 101 · Победа / Пораз | 0%Типично / неизвесно · Победе/порази · 95% ИП | 1,44 7,0 / 9,0 / 6,0 | 5,7Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. | 615Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. | 33,3%Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. |
Водич за учинак
Методологија
Међу играчима које FFGGWP прати у 15 региона.
Соло/дуо, текућа сезона: најмање 10 мечева овим шампионом и један у последњих 30 дана. Оцена: 55% победе прилагођене броју мечева, 5% KDA, 40% рангирани ниво. Соло/дуо амблем показује последњи доступни ранг из последњих седам дана.
Колекција налога · Врх 3
Мајсторство шампиона
Стопа победа · Сезона 2026 · Сви прикупљени мечеви · Сви редови · 16 мечева
Нема садржаја