Шампиони
Сезона 2026 · 18 доступних мечева · Рекорди се односе на прикупљене мечеве, не нужно на целу сезону. · Од · До · Ажурирано 21/10/2026 - 17:06 GMT+2 · Покривеност временских линија · 3/18 · Непотпуна историја · Само посматрани мечеви · Део статистике целог профила је још непотпун (сви редови, шампиони и улоге). · Сви редови, шампиони и улоге · Прочитане странице у овом пролазу: 0 · Стање забележено
Статистика и рангирањеРангирање: најмање 10 Solo/Duo мечеваСезона 2026
| Шампион | Solo/Duo ranks | мечеви | WR | KDA | CS/min | DPM | KP | Последња партија |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
JannaSupport | 6 / 10Рангирани соло/дуоЗа место је потребно 10 Solo/Duo мечева овим шампионом у сезони, један у последњих 30 дана, важећи Solo/Duo ранг из последњих седам дана и објављен резултат. | 624 · Победа / Пораз | 33,3%Типично / неизвесно · Победе/порази · 95% ИП · 6 мечева | 3,43 2,0 / 3,8 / 11,2 | 0,8Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. | 291Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. | 58,2%Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. | |
BardSupport | 3 / 10Рангирани соло/дуоЗа место је потребно 10 Solo/Duo мечева овим шампионом у сезони, један у последњих 30 дана, важећи Solo/Duo ранг из последњих седам дана и објављен резултат. | 303 · Победа / Пораз | 0%Типично / неизвесно · Победе/порази · 95% ИП · 3 мечева | 4,64 3,0 / 3,7 / 14,0 | 0,7Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. | 396Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. | 70,4%Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. | |
BraumSupport | 2 / 10Рангирани соло/дуоЗа место је потребно 10 Solo/Duo мечева овим шампионом у сезони, један у последњих 30 дана, важећи Solo/Duo ранг из последњих седам дана и објављен резултат. | 211 · Победа / Пораз | 50%Типично / неизвесно · Победе/порази · 95% ИП · 2 мечева | 6,40 0,0 / 2,5 / 16,0 | 0,8Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. | 197Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. | 65,1%Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. | |
AlistarSupport | 1 / 10Рангирани соло/дуоЗа место је потребно 10 Solo/Duo мечева овим шампионом у сезони, један у последњих 30 дана, важећи Solo/Duo ранг из последњих седам дана и објављен резултат. | 110 · Победа / Пораз | 100%Типично / неизвесно · Победе/порази · 95% ИП | 3,00 3,0 / 7,0 / 18,0 | 0,7Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. | 346Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. | 43,8%Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. | |
BlitzcrankSupport | 1 / 10Рангирани соло/дуоЗа место је потребно 10 Solo/Duo мечева овим шампионом у сезони, један у последњих 30 дана, важећи Solo/Duo ранг из последњих седам дана и објављен резултат. | 110 · Победа / Пораз | 100%Типично / неизвесно · Победе/порази · 95% ИП | 5,25 3,0 / 4,0 / 18,0 | 0,8Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. | 344Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. | 67,7%Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. | |
NautilusSupport | 1 / 10Рангирани соло/дуоЗа место је потребно 10 Solo/Duo мечева овим шампионом у сезони, један у последњих 30 дана, важећи Solo/Duo ранг из последњих седам дана и објављен резултат. | 101 · Победа / Пораз | 0%Типично / неизвесно · Победе/порази · 95% ИП | 0,20 0,0 / 5,0 / 1,0 | 0,9Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. | 197Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. | 50%Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. | |
Tahm KenchTop | 1 / 10Рангирани соло/дуоЗа место је потребно 10 Solo/Duo мечева овим шампионом у сезони, један у последњих 30 дана, важећи Solo/Duo ранг из последњих седам дана и објављен резултат. | 110 · Победа / Пораз | 100%Типично / неизвесно · Победе/порази · 95% ИП | 2,00 3,0 / 5,0 / 7,0 | 6,0Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. | 776Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. | 24,4%Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. | |
NamiSupport | 1 / 10Рангирани соло/дуоЗа место је потребно 10 Solo/Duo мечева овим шампионом у сезони, један у последњих 30 дана, важећи Solo/Duo ранг из последњих седам дана и објављен резултат. | 101 · Победа / Пораз | 0%Типично / неизвесно · Победе/порази · 95% ИП | 3,20 0,0 / 5,0 / 16,0 | 1,0Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. | 496Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. | 66,7%Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. | |
NeekoSupport | 1 / 10Рангирани соло/дуоЗа место је потребно 10 Solo/Duo мечева овим шампионом у сезони, један у последњих 30 дана, важећи Solo/Duo ранг из последњих седам дана и објављен резултат. | 110 · Победа / Пораз | 100%Типично / неизвесно · Победе/порази · 95% ИП | 3,57 1,0 / 7,0 / 24,0 | 1,1Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. | 450Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. | 56,8%Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. | |
PykeSupport | 1 / 10Рангирани соло/дуоЗа место је потребно 10 Solo/Duo мечева овим шампионом у сезони, један у последњих 30 дана, важећи Solo/Duo ранг из последњих седам дана и објављен резултат. | 110 · Победа / Пораз | 100%Типично / неизвесно · Победе/порази · 95% ИП | 2,67 5,0 / 6,0 / 11,0 | 0,8Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. | 523Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. | 36,4%Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. |
Водич за учинак
Методологија
Међу играчима које FFGGWP прати у 15 региона.
Соло/дуо, текућа сезона: најмање 10 мечева овим шампионом и један у последњих 30 дана. Оцена: 55% победе прилагођене броју мечева, 5% KDA, 40% рангирани ниво. Соло/дуо амблем показује последњи доступни ранг из последњих седам дана.
Колекција налога · Врх 3
Мајсторство шампиона
Стопа победа · Сезона 2026 · Сви прикупљени мечеви · Сви редови · 18 мечева
Нема садржаја