Шампиони
Сезона 2026 · 20 доступних мечева · Рекорди се односе на прикупљене мечеве, не нужно на целу сезону. · Од · До · Ажурирано 01/11/2026 - 16:35 GMT+3 · Покривеност временских линија · 0/19 · Непотпуна историја · Само посматрани мечеви · Део статистике целог профила је још непотпун (сви редови, шампиони и улоге). · Сви редови, шампиони и улоге · Прочитане странице у овом пролазу: 0 · Стање забележено
Статистика и рангирањеРангирање: најмање 10 Solo/Duo мечеваСезона 2026
| Шампион | Solo/Duo ranks | мечеви | WR | KDA | CS/min | DPM | KP | Последња партија |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ZoeSupport | 5 / 10Рангирани соло/дуоЗа место је потребно 10 Solo/Duo мечева овим шампионом у сезони, један у последњих 30 дана, важећи Solo/Duo ранг из последњих седам дана и објављен резултат. | 523 · Победа / Пораз | 40%Типично / неизвесно · Победе/порази · 95% ИП · 5 мечева | 1,71 5,6 / 9,6 / 10,8 | 1,5Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. | 650Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. | 47,2%Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. | |
LucianBottom | 4 / 10Рангирани соло/дуоЗа место је потребно 10 Solo/Duo мечева овим шампионом у сезони, један у последњих 30 дана, важећи Solo/Duo ранг из последњих седам дана и објављен резултат. | 431 · Победа / Пораз | 75%Типично / неизвесно · Победе/порази · 95% ИП · 4 мечева | 3,78 14,8 / 5,8 / 7,0 | 7,1Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. | 1.231Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. | 45,8%Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. | |
AsheBottom | 2 / 10Рангирани соло/дуоЗа место је потребно 10 Solo/Duo мечева овим шампионом у сезони, један у последњих 30 дана, важећи Solo/Duo ранг из последњих седам дана и објављен резултат. | 220 · Победа / Пораз | 100%Типично / неизвесно · Победе/порази · 95% ИП · 2 мечева | 3,30 13,5 / 10,0 / 19,5 | 6,8Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. | 1.542Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. | 53,6%Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. | |
XayahBottom | 2 / 10Рангирани соло/дуоЗа место је потребно 10 Solo/Duo мечева овим шампионом у сезони, један у последњих 30 дана, важећи Solo/Duo ранг из последњих седам дана и објављен резултат. | 220 · Победа / Пораз | 100%Типично / неизвесно · Победе/порази · 95% ИП · 2 мечева | 2,57 10,5 / 7,0 / 7,5 | 6,8Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. | 1.035Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. | 33,5%Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. | |
FiddlesticksTop | 1 / 10Рангирани соло/дуоЗа место је потребно 10 Solo/Duo мечева овим шампионом у сезони, један у последњих 30 дана, важећи Solo/Duo ранг из последњих седам дана и објављен резултат. | 110 · Победа / Пораз | 100%Типично / неизвесно · Победе/порази · 95% ИП | 0,63 1,0 / 16,0 / 9,0 | 2,4Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. | 622Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. | 25%Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. | |
Cho'GathTop | 1 / 10Рангирани соло/дуоЗа место је потребно 10 Solo/Duo мечева овим шампионом у сезони, један у последњих 30 дана, важећи Solo/Duo ранг из последњих седам дана и објављен резултат. | 101 · Победа / Пораз | 0%Типично / неизвесно · Победе/порази · 95% ИП | 0,58 5,0 / 12,0 / 2,0 | 5,9Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. | 629Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. | 24,1%Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. | |
VayneTop | 1 / 10Рангирани соло/дуоЗа место је потребно 10 Solo/Duo мечева овим шампионом у сезони, један у последњих 30 дана, важећи Solo/Duo ранг из последњих седам дана и објављен резултат. | 110 · Победа / Пораз | 100%Типично / неизвесно · Победе/порази · 95% ИП | 4,00 7,0 / 5,0 / 13,0 | 7,1Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. | 723Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. | 46,5%Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. | |
LeonaSupport | 1 / 10Рангирани соло/дуоЗа место је потребно 10 Solo/Duo мечева овим шампионом у сезони, један у последњих 30 дана, важећи Solo/Duo ранг из последњих седам дана и објављен резултат. | 101 · Победа / Пораз | 0%Типично / неизвесно · Победе/порази · 95% ИП | 0,73 1,0 / 15,0 / 10,0 | 1,0Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. | 250Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. | 28,2%Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. | |
JinxBottom | 1 / 10Рангирани соло/дуоЗа место је потребно 10 Solo/Duo мечева овим шампионом у сезони, један у последњих 30 дана, важећи Solo/Duo ранг из последњих седам дана и објављен резултат. | 101 · Победа / Пораз | 0%Типично / неизвесно · Победе/порази · 95% ИП | 1,00 3,0 / 8,0 / 5,0 | 6,9Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. | 589Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. | 44,4%Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. | |
BardSupport | 1 / 10Рангирани соло/дуоЗа место је потребно 10 Solo/Duo мечева овим шампионом у сезони, један у последњих 30 дана, важећи Solo/Duo ранг из последњих седам дана и објављен резултат. | 101 · Победа / Пораз | 0%Типично / неизвесно · Победе/порази · 95% ИП | 2,00 3,0 / 7,0 / 11,0 | 1,0Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. | 208Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. | 35,9%Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. |
Водич за учинак
Методологија
Међу играчима које FFGGWP прати у 15 региона.
Соло/дуо, текућа сезона: најмање 10 мечева овим шампионом и један у последњих 30 дана. Оцена: 55% победе прилагођене броју мечева, 5% KDA, 40% рангирани ниво. Соло/дуо амблем показује последњи доступни ранг из последњих седам дана.
Колекција налога · Врх 3
Мајсторство шампиона
Стопа победа · Сезона 2026 · Сви прикупљени мечеви · Сви редови · 19 мечева
Нема садржаја