Шампиони
Сезона 2026 · 20 доступних мечева · Рекорди се односе на прикупљене мечеве, не нужно на целу сезону. · Од · До · Ажурирано 30/10/2026 - 10:15 GMT+3 · Покривеност временских линија · 0/20 · Непотпуна историја · Само посматрани мечеви · Део статистике целог профила је још непотпун (сви редови, шампиони и улоге). · Сви редови, шампиони и улоге · Прочитане странице у овом пролазу: 0 · Стање забележено
Статистика и рангирањеРангирање: најмање 10 Solo/Duo мечеваСезона 2026
| Шампион | Solo/Duo ranks | мечеви | WR | KDA | CS/min | DPM | KP | Последња партија |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Kai'SaBottom | 4 / 10Рангирани соло/дуоЗа место је потребно 10 Solo/Duo мечева овим шампионом у сезони, један у последњих 30 дана, важећи Solo/Duo ранг из последњих седам дана и објављен резултат. | 431 · Победа / Пораз | 75%Типично / неизвесно · Победе/порази · 95% ИП · 4 мечева | 1,82 7,8 / 8,3 / 7,3 | 6,7Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. | 927Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. | 49,3%Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. | |
JhinBottom | 4 / 10Рангирани соло/дуоЗа место је потребно 10 Solo/Duo мечева овим шампионом у сезони, један у последњих 30 дана, важећи Solo/Duo ранг из последњих седам дана и објављен резултат. | 431 · Победа / Пораз | 75%Типично / неизвесно · Победе/порази · 95% ИП · 4 мечева | 2,50 8,3 / 8,0 / 11,8 | 6,1Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. | 850Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. | 43,8%Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. | |
LucianBottom | 4 / 10Рангирани соло/дуоЗа место је потребно 10 Solo/Duo мечева овим шампионом у сезони, један у последњих 30 дана, важећи Solo/Duo ранг из последњих седам дана и објављен резултат. | 422 · Победа / Пораз | 50%Типично / неизвесно · Победе/порази · 95% ИП · 4 мечева | 2,59 8,8 / 7,3 / 10,0 | 6,6Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. | 896Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. | 48,4%Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. | |
CorkiBottom | 2 / 10Рангирани соло/дуоЗа место је потребно 10 Solo/Duo мечева овим шампионом у сезони, један у последњих 30 дана, важећи Solo/Duo ранг из последњих седам дана и објављен резултат. | 220 · Победа / Пораз | 100%Типично / неизвесно · Победе/порази · 95% ИП · 2 мечева | 5,21 27,0 / 7,0 / 9,5 | 7,3Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. | 1.660Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. | 68,8%Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. | |
SivirBottom | 1 / 10Рангирани соло/дуоЗа место је потребно 10 Solo/Duo мечева овим шампионом у сезони, један у последњих 30 дана, важећи Solo/Duo ранг из последњих седам дана и објављен резултат. | 110 · Победа / Пораз | 100%Типично / неизвесно · Победе/порази · 95% ИП | 1,94 14,0 / 17,0 / 19,0 | 6,4Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. | 1.394Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. | 50%Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. | |
Miss FortuneBottom | 1 / 10Рангирани соло/дуоЗа место је потребно 10 Solo/Duo мечева овим шампионом у сезони, један у последњих 30 дана, важећи Solo/Duo ранг из последњих седам дана и објављен резултат. | 110 · Победа / Пораз | 100%Типично / неизвесно · Победе/порази · 95% ИП | 3,80 14,0 / 5,0 / 5,0 | 8,3Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. | 1.034Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. | 50%Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. | |
VayneBottom | 1 / 10Рангирани соло/дуоЗа место је потребно 10 Solo/Duo мечева овим шампионом у сезони, један у последњих 30 дана, важећи Solo/Duo ранг из последњих седам дана и објављен резултат. | 101 · Победа / Пораз | 0%Типично / неизвесно · Победе/порази · 95% ИП | 1,08 8,0 / 12,0 / 5,0 | 3,9Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. | 754Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. | 24,5%Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. | |
EzrealBottom | 1 / 10Рангирани соло/дуоЗа место је потребно 10 Solo/Duo мечева овим шампионом у сезони, један у последњих 30 дана, важећи Solo/Duo ранг из последњих седам дана и објављен резултат. | 101 · Победа / Пораз | 0%Типично / неизвесно · Победе/порази · 95% ИП | 1,80 5,0 / 5,0 / 4,0 | 6,5Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. | 712Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. | 39,1%Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. | |
KennenTop | 1 / 10Рангирани соло/дуоЗа место је потребно 10 Solo/Duo мечева овим шампионом у сезони, један у последњих 30 дана, важећи Solo/Duo ранг из последњих седам дана и објављен резултат. | 110 · Победа / Пораз | 100%Типично / неизвесно · Победе/порази · 95% ИП | 3,00 11,0 / 6,0 / 7,0 | 5,9Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. | 1.144Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. | 40%Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. | |
ViktorBottom | 1 / 10Рангирани соло/дуоЗа место је потребно 10 Solo/Duo мечева овим шампионом у сезони, један у последњих 30 дана, важећи Solo/Duo ранг из последњих седам дана и објављен резултат. | 110 · Победа / Пораз | 100%Типично / неизвесно · Победе/порази · 95% ИП | 2,85 13,0 / 13,0 / 24,0 | 5,0Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. | 1.369Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. | 56,1%Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. |
Водич за учинак
Методологија
Међу играчима које FFGGWP прати у 15 региона.
Соло/дуо, текућа сезона: најмање 10 мечева овим шампионом и један у последњих 30 дана. Оцена: 55% победе прилагођене броју мечева, 5% KDA, 40% рангирани ниво. Соло/дуо амблем показује последњи доступни ранг из последњих седам дана.
Колекција налога · Врх 3
Мајсторство шампиона
Стопа победа · Сезона 2026 · Сви прикупљени мечеви · Сви редови · 20 мечева
Нема садржаја