Mästare
Säsong 2026 · 20 tillgängliga matcher · Rekorden gäller insamlade matcher och inte nödvändigtvis hela säsongen. · Från · Till · Uppdaterad 31/10/2026 - 15:59 GMT+9 · Tidslinjetäckning · 1/20 · Ofullständig historik · Endast observerade matcher · Viss statistik för hela profilen är fortfarande ofullständig (alla köer, champions och roller). · Alla köer, champions och roller · Sidor lästa i denna genomgång: 0 · Status registrerad
Statistik & rankningarRankning: minst 10 Solo/Duo-matcherSäsong 2026
| Champion | Solo/Duo ranks | matcher | WR | KDA | CS/min | DPM | KP | Senast spelad |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
KarmaSupport | 5 / 10Rankad Solo/DuoEn placering kräver 10 Solo/Duo-matcher med denna champion under säsongen, en under de senaste 30 dagarna, en giltig Solo/Duo-rank från de senaste sju dagarna och ett publicerat resultat. | 541 · Vinst / Förlust | 80 %Typiskt / osäkert · Vinst/förlust · 95% KI · 5 matcher | 2,83 0,6 / 5,8 / 15,8 | 0,9Ingen referens · En fullständig jämförelse med motståndare med samma roll saknas. | 379Ingen referens · En fullständig jämförelse med motståndare med samma roll saknas. | 49,1 %Ingen referens · En fullständig jämförelse med motståndare med samma roll saknas. | |
BraumSupport | 5 / 10Rankad Solo/DuoEn placering kräver 10 Solo/Duo-matcher med denna champion under säsongen, en under de senaste 30 dagarna, en giltig Solo/Duo-rank från de senaste sju dagarna och ett publicerat resultat. | 514 · Vinst / Förlust | 20 %Typiskt / osäkert · Vinst/förlust · 95% KI · 5 matcher | 1,59 0,2 / 6,8 / 10,6 | 0,7Ingen referens · En fullständig jämförelse med motståndare med samma roll saknas. | 195Ingen referens · En fullständig jämförelse med motståndare med samma roll saknas. | 46,7 %Ingen referens · En fullständig jämförelse med motståndare med samma roll saknas. | |
AniviaMiddle | 2 / 10Rankad Solo/DuoEn placering kräver 10 Solo/Duo-matcher med denna champion under säsongen, en under de senaste 30 dagarna, en giltig Solo/Duo-rank från de senaste sju dagarna och ett publicerat resultat. | 211 · Vinst / Förlust | 50 %Typiskt / osäkert · Vinst/förlust · 95% KI · 2 matcher | 2,13 3,5 / 4,0 / 5,0 | 7,3Ingen referens · En fullständig jämförelse med motståndare med samma roll saknas. | 533Ingen referens · En fullständig jämförelse med motståndare med samma roll saknas. | 26,9 %Ingen referens · En fullständig jämförelse med motståndare med samma roll saknas. | |
BlitzcrankSupport | 2 / 10Rankad Solo/DuoEn placering kräver 10 Solo/Duo-matcher med denna champion under säsongen, en under de senaste 30 dagarna, en giltig Solo/Duo-rank från de senaste sju dagarna och ett publicerat resultat. | 202 · Vinst / Förlust | 0 %Typiskt / osäkert · Vinst/förlust · 95% KI · 2 matcher | 1,00 1,0 / 12,0 / 11,0 | 0,6Ingen referens · En fullständig jämförelse med motståndare med samma roll saknas. | 234Ingen referens · En fullständig jämförelse med motståndare med samma roll saknas. | 42 %Ingen referens · En fullständig jämförelse med motståndare med samma roll saknas. | |
LeonaSupport | 2 / 10Rankad Solo/DuoEn placering kräver 10 Solo/Duo-matcher med denna champion under säsongen, en under de senaste 30 dagarna, en giltig Solo/Duo-rank från de senaste sju dagarna och ett publicerat resultat. | 202 · Vinst / Förlust | 0 %Typiskt / osäkert · Vinst/förlust · 95% KI · 2 matcher | 0,85 0,5 / 6,5 / 5,0 | 0,7Ingen referens · En fullständig jämförelse med motståndare med samma roll saknas. | 204Ingen referens · En fullständig jämförelse med motståndare med samma roll saknas. | 52,7 %Ingen referens · En fullständig jämförelse med motståndare med samma roll saknas. | |
VeigarMiddle | 1 / 10Rankad Solo/DuoEn placering kräver 10 Solo/Duo-matcher med denna champion under säsongen, en under de senaste 30 dagarna, en giltig Solo/Duo-rank från de senaste sju dagarna och ett publicerat resultat. | 110 · Vinst / Förlust | 100 %Typiskt / osäkert · Vinst/förlust · 95% KI | 2,75 8,0 / 4,0 / 3,0 | 6,7Ingen referens · En fullständig jämförelse med motståndare med samma roll saknas. | 834Ingen referens · En fullständig jämförelse med motståndare med samma roll saknas. | 39,3 %Ingen referens · En fullständig jämförelse med motståndare med samma roll saknas. | |
LuluSupport | 1 / 10Rankad Solo/DuoEn placering kräver 10 Solo/Duo-matcher med denna champion under säsongen, en under de senaste 30 dagarna, en giltig Solo/Duo-rank från de senaste sju dagarna och ett publicerat resultat. | 110 · Vinst / Förlust | 100 %Typiskt / osäkert · Vinst/förlust · 95% KI | 1,75 0,0 / 8,0 / 14,0 | 0,3Ingen referens · En fullständig jämförelse med motståndare med samma roll saknas. | 217Ingen referens · En fullständig jämförelse med motståndare med samma roll saknas. | 46,7 %Ingen referens · En fullständig jämförelse med motståndare med samma roll saknas. | |
EkkoJungle | 1 / 10Rankad Solo/DuoEn placering kräver 10 Solo/Duo-matcher med denna champion under säsongen, en under de senaste 30 dagarna, en giltig Solo/Duo-rank från de senaste sju dagarna och ett publicerat resultat. | 101 · Vinst / Förlust | 0 %Typiskt / osäkert · Vinst/förlust · 95% KI | 3,80 8,0 / 5,0 / 11,0 | 4,7Ingen referens · En fullständig jämförelse med motståndare med samma roll saknas. | 626Ingen referens · En fullständig jämförelse med motståndare med samma roll saknas. | 67,9 %Ingen referens · En fullständig jämförelse med motståndare med samma roll saknas. | |
ThreshSupport | 1 / 10Rankad Solo/DuoEn placering kräver 10 Solo/Duo-matcher med denna champion under säsongen, en under de senaste 30 dagarna, en giltig Solo/Duo-rank från de senaste sju dagarna och ett publicerat resultat. | 110 · Vinst / Förlust | 100 %Typiskt / osäkert · Vinst/förlust · 95% KI | 2,63 0,0 / 8,0 / 21,0 | 0,6Ingen referens · En fullständig jämförelse med motståndare med samma roll saknas. | 350Ingen referens · En fullständig jämförelse med motståndare med samma roll saknas. | 51,2 %Ingen referens · En fullständig jämförelse med motståndare med samma roll saknas. |
Prestationsguide
Metod
Bland spelare som FFGGWP följer i 15 regioner.
Solo/Duo, aktuell säsong: minst 10 matcher med denna mästare och en under de senaste 30 dagarna. Poäng: 55 % vinster justerade efter antal matcher, 5 % KDA, 40 % rankningsnivå. Solo/Duo-emblemet visar senaste tillgängliga rang från de senaste sju dagarna.
Kontosamling · Topp 3
Champion-mästerskap
Vinstprocent · Säsong 2026 · Alla insamlade matcher · Alla köer · 20 matcher
Inget att visa