Mästare
Säsong 2026 · 20 tillgängliga matcher · Rekorden gäller insamlade matcher och inte nödvändigtvis hela säsongen. · Från · Till · Uppdaterad 30/10/2026 - 23:51 GMT+9 · Tidslinjetäckning · 0/19 · Ofullständig historik · Endast observerade matcher · Viss statistik för hela profilen är fortfarande ofullständig (alla köer, champions och roller). · Alla köer, champions och roller · Sidor lästa i denna genomgång: 0 · Status registrerad
Statistik & rankningarRankning: minst 10 Solo/Duo-matcherSäsong 2026
| Champion | Solo/Duo ranks | matcher | WR | KDA | CS/min | DPM | KP | Senast spelad |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ViSupport | 3 / 10Rankad Solo/DuoEn placering kräver 10 Solo/Duo-matcher med denna champion under säsongen, en under de senaste 30 dagarna, en giltig Solo/Duo-rank från de senaste sju dagarna och ett publicerat resultat. | 321 · Vinst / Förlust | 66,7 %Typiskt / osäkert · Vinst/förlust · 95% KI · 3 matcher | 2,38 4,3 / 5,3 / 8,3 | 1,0Ingen referens · En fullständig jämförelse med motståndare med samma roll saknas. | 397Ingen referens · En fullständig jämförelse med motståndare med samma roll saknas. | 46,4 %Ingen referens · En fullständig jämförelse med motståndare med samma roll saknas. | |
ShacoSupport | 2 / 10Rankad Solo/DuoEn placering kräver 10 Solo/Duo-matcher med denna champion under säsongen, en under de senaste 30 dagarna, en giltig Solo/Duo-rank från de senaste sju dagarna och ett publicerat resultat. | 220 · Vinst / Förlust | 100 %Typiskt / osäkert · Vinst/förlust · 95% KI · 2 matcher | 4,33 4,0 / 4,5 / 15,5 | 1,9Ingen referens · En fullständig jämförelse med motståndare med samma roll saknas. | 908Ingen referens · En fullständig jämförelse med motståndare med samma roll saknas. | 51,1 %Ingen referens · En fullständig jämförelse med motståndare med samma roll saknas. | |
MaokaiSupport | 2 / 10Rankad Solo/DuoEn placering kräver 10 Solo/Duo-matcher med denna champion under säsongen, en under de senaste 30 dagarna, en giltig Solo/Duo-rank från de senaste sju dagarna och ett publicerat resultat. | 220 · Vinst / Förlust | 100 %Typiskt / osäkert · Vinst/förlust · 95% KI · 2 matcher | 5,50 3,5 / 4,0 / 18,5 | 0,9Ingen referens · En fullständig jämförelse med motståndare med samma roll saknas. | 414Ingen referens · En fullständig jämförelse med motståndare med samma roll saknas. | 52,1 %Ingen referens · En fullständig jämförelse med motståndare med samma roll saknas. | |
Tahm KenchSupport | 2 / 10Rankad Solo/DuoEn placering kräver 10 Solo/Duo-matcher med denna champion under säsongen, en under de senaste 30 dagarna, en giltig Solo/Duo-rank från de senaste sju dagarna och ett publicerat resultat. | 211 · Vinst / Förlust | 50 %Typiskt / osäkert · Vinst/förlust · 95% KI · 2 matcher | 2,25 3,5 / 4,0 / 5,5 | 0,9Ingen referens · En fullständig jämförelse med motståndare med samma roll saknas. | 532Ingen referens · En fullständig jämförelse med motståndare med samma roll saknas. | 57,1 %Ingen referens · En fullständig jämförelse med motståndare med samma roll saknas. | |
ThreshSupport | 2 / 10Rankad Solo/DuoEn placering kräver 10 Solo/Duo-matcher med denna champion under säsongen, en under de senaste 30 dagarna, en giltig Solo/Duo-rank från de senaste sju dagarna och ett publicerat resultat. | 211 · Vinst / Förlust | 50 %Typiskt / osäkert · Vinst/förlust · 95% KI · 2 matcher | 5,11 4,0 / 4,5 / 19,0 | 0,9Ingen referens · En fullständig jämförelse med motståndare med samma roll saknas. | 440Ingen referens · En fullständig jämförelse med motståndare med samma roll saknas. | 73,2 %Ingen referens · En fullständig jämförelse med motståndare med samma roll saknas. | |
GalioSupport | 1 / 10Rankad Solo/DuoEn placering kräver 10 Solo/Duo-matcher med denna champion under säsongen, en under de senaste 30 dagarna, en giltig Solo/Duo-rank från de senaste sju dagarna och ett publicerat resultat. | 101 · Vinst / Förlust | 0 %Typiskt / osäkert · Vinst/förlust · 95% KI | 1,50 0,0 / 4,0 / 6,0 | 1,9Ingen referens · En fullständig jämförelse med motståndare med samma roll saknas. | 241Ingen referens · En fullständig jämförelse med motståndare med samma roll saknas. | 50 %Ingen referens · En fullständig jämförelse med motståndare med samma roll saknas. | |
PantheonSupport | 1 / 10Rankad Solo/DuoEn placering kräver 10 Solo/Duo-matcher med denna champion under säsongen, en under de senaste 30 dagarna, en giltig Solo/Duo-rank från de senaste sju dagarna och ett publicerat resultat. | 110 · Vinst / Förlust | 100 %Typiskt / osäkert · Vinst/förlust · 95% KI | 2,89 9,0 / 9,0 / 17,0 | 1,5Ingen referens · En fullständig jämförelse med motståndare med samma roll saknas. | 902Ingen referens · En fullständig jämförelse med motståndare med samma roll saknas. | 63,4 %Ingen referens · En fullständig jämförelse med motståndare med samma roll saknas. | |
RengarSupport | 1 / 10Rankad Solo/DuoEn placering kräver 10 Solo/Duo-matcher med denna champion under säsongen, en under de senaste 30 dagarna, en giltig Solo/Duo-rank från de senaste sju dagarna och ett publicerat resultat. | 110 · Vinst / Förlust | 100 %Typiskt / osäkert · Vinst/förlust · 95% KI | 5,75 11,0 / 4,0 / 12,0 | 2,3Ingen referens · En fullständig jämförelse med motståndare med samma roll saknas. | 923Ingen referens · En fullständig jämförelse med motståndare med samma roll saknas. | 46,9 %Ingen referens · En fullständig jämförelse med motståndare med samma roll saknas. | |
NautilusSupport | 1 / 10Rankad Solo/DuoEn placering kräver 10 Solo/Duo-matcher med denna champion under säsongen, en under de senaste 30 dagarna, en giltig Solo/Duo-rank från de senaste sju dagarna och ett publicerat resultat. | 110 · Vinst / Förlust | 100 %Typiskt / osäkert · Vinst/förlust · 95% KI | 11,00 3,0 / 1,0 / 8,0 | 1,4Ingen referens · En fullständig jämförelse med motståndare med samma roll saknas. | 308Ingen referens · En fullständig jämförelse med motståndare med samma roll saknas. | 47,8 %Ingen referens · En fullständig jämförelse med motståndare med samma roll saknas. | |
Vel'KozSupport | 1 / 10Rankad Solo/DuoEn placering kräver 10 Solo/Duo-matcher med denna champion under säsongen, en under de senaste 30 dagarna, en giltig Solo/Duo-rank från de senaste sju dagarna och ett publicerat resultat. | 110 · Vinst / Förlust | 100 %Typiskt / osäkert · Vinst/förlust · 95% KI | Perfekt 9,0 / 0,0 / 10,0 | 1,6Ingen referens · En fullständig jämförelse med motståndare med samma roll saknas. | 974Ingen referens · En fullständig jämförelse med motståndare med samma roll saknas. | 57,6 %Ingen referens · En fullständig jämförelse med motståndare med samma roll saknas. | |
RakanSupport | 1 / 10Rankad Solo/DuoEn placering kräver 10 Solo/Duo-matcher med denna champion under säsongen, en under de senaste 30 dagarna, en giltig Solo/Duo-rank från de senaste sju dagarna och ett publicerat resultat. | 101 · Vinst / Förlust | 0 %Typiskt / osäkert · Vinst/förlust · 95% KI | 3,50 4,0 / 4,0 / 10,0 | 1,0Ingen referens · En fullständig jämförelse med motståndare med samma roll saknas. | 293Ingen referens · En fullständig jämförelse med motståndare med samma roll saknas. | 63,6 %Ingen referens · En fullständig jämförelse med motståndare med samma roll saknas. | |
RellSupport | 1 / 10Rankad Solo/DuoEn placering kräver 10 Solo/Duo-matcher med denna champion under säsongen, en under de senaste 30 dagarna, en giltig Solo/Duo-rank från de senaste sju dagarna och ett publicerat resultat. | 110 · Vinst / Förlust | 100 %Typiskt / osäkert · Vinst/förlust · 95% KI | 3,17 1,0 / 6,0 / 18,0 | 0,9Ingen referens · En fullständig jämförelse med motståndare med samma roll saknas. | 339Ingen referens · En fullständig jämförelse med motståndare med samma roll saknas. | 51,4 %Ingen referens · En fullständig jämförelse med motståndare med samma roll saknas. | |
PykeSupport | 1 / 10Rankad Solo/DuoEn placering kräver 10 Solo/Duo-matcher med denna champion under säsongen, en under de senaste 30 dagarna, en giltig Solo/Duo-rank från de senaste sju dagarna och ett publicerat resultat. | 101 · Vinst / Förlust | 0 %Typiskt / osäkert · Vinst/förlust · 95% KI | 4,00 4,0 / 3,0 / 8,0 | 1,1Ingen referens · En fullständig jämförelse med motståndare med samma roll saknas. | 385Ingen referens · En fullständig jämförelse med motståndare med samma roll saknas. | 52,2 %Ingen referens · En fullständig jämförelse med motståndare med samma roll saknas. |
Prestationsguide
Metod
Bland spelare som FFGGWP följer i 15 regioner.
Solo/Duo, aktuell säsong: minst 10 matcher med denna mästare och en under de senaste 30 dagarna. Poäng: 55 % vinster justerade efter antal matcher, 5 % KDA, 40 % rankningsnivå. Solo/Duo-emblemet visar senaste tillgängliga rang från de senaste sju dagarna.
Kontosamling · Topp 3
Champion-mästerskap
Vinstprocent · Säsong 2026 · Alla insamlade matcher · Alla köer · 19 matcher
Inget att visa