Mestre
Sæson 2026 · 39 tilgængelige kampe · Rekorder gælder de indsamlede kampe og ikke nødvendigvis hele sæsonen. · Fra 11/07/2026 - 12:27 GMT+2 · Opdateret 09/10/2026 - 19:29 GMT+2 · Tidslinjedækning · 0/38 · Ufuldstændig historik · Kun observerede kampe
Statistik & ranglisterPlaceringer: mindst 10 Solo/Duo-kampeSæson 2026
| Champion | Solo/Duo ranks | kampe | WR | KDA | CS/min | DPM | KP | Sidst spillet |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
CaitlynBottom | 8 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 844 · Sejr / Nederlag | 50 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI · 8 kampe | 1,57 7,6 / 9,6 / 7,5 | 6,5Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 628Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 42,9 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
YasuoMiddle · Bottom | 7 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 716 · Sejr / Nederlag | 14,3 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI · 7 kampe | 1,32 6,9 / 9,7 / 6,0 | 6,4Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 704Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 46,8 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
MorganaSupport | 6 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 624 · Sejr / Nederlag | 33,3 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI · 6 kampe | 2,07 1,8 / 7,2 / 13,0 | 1,5Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 521Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 45,8 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
VeigarBottom · Middle | 4 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 431 · Sejr / Nederlag | 75 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI · 4 kampe | 1,86 6,0 / 7,3 / 7,5 | 6,0Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 821Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 44,6 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
VayneBottom | 4 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 431 · Sejr / Nederlag | 75 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI · 4 kampe | 2,48 8,0 / 6,3 / 7,5 | 6,3Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 520Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 41,1 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
LuxSupport | 3 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 303 · Sejr / Nederlag | 0 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI · 3 kampe | 0,63 2,3 / 10,0 / 4,0 | 1,5Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 389Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 33,1 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
BlitzcrankSupport | 1 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 101 · Sejr / Nederlag | 0 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI | 0,92 0,0 / 13,0 / 12,0 | 1,2Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 295Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 34,3 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
EzrealBottom | 1 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 101 · Sejr / Nederlag | 0 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI | 1,78 10,0 / 9,0 / 6,0 | 5,0Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 879Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 59,3 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
JhinBottom | 1 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 101 · Sejr / Nederlag | 0 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI | 1,00 3,0 / 10,0 / 7,0 | 5,7Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 641Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 35,7 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
JinxBottom | 1 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 101 · Sejr / Nederlag | 0 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI | 0,57 3,0 / 14,0 / 5,0 | 4,9Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 310Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 27,6 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
LucianBottom | 1 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 110 · Sejr / Nederlag | 100 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI | 1,80 11,0 / 10,0 / 7,0 | 7,5Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 754Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 40,9 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
YuumiSupport | 1 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 101 · Sejr / Nederlag | 0 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI | 2,50 1,0 / 4,0 / 9,0 | 0,4Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 316Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 90,9 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. |
Præstationsguide
Metode
Blandt spillere fulgt af FFGGWP i 15 regioner.
Solo/Duo, nuværende sæson: mindst 10 kampe med denne champion og én i de sidste 30 dage. Score: 55 % sejre justeret efter antal kampe, 5 % KDA, 40 % rangniveau. Solo/Duo-emblemet viser den seneste tilgængelige rang fra de sidste syv dage.
Top 3
Champion-mesterskab
Sejrsrate · Sæson 2026 · Alle indsamlede kampe · Alle køer · 38 kampe