Mestere
Sesong 2026 · 39 tilgjengelige kamper · Rekordene gjelder innsamlede kamper, ikke nødvendigvis hele sesongen. · Fra 11/07/2026 - 12:27 GMT+2 · Oppdatert 09/10/2026 - 19:29 GMT+2 · Tidslinjedekning · 0/38 · Ufullstendig historikk · Bare observerte kamper
Statistikk og rangeringerRangeringer: minst 10 Solo/Duo-kamperSesong 2026
| Champion | Solo/Duo ranks | kamper | WR | KDA | CS/min | DPM | KP | Sist spilt |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
CaitlynBottom | 8 / 10Rangert Solo/DuoEn plassering krever 10 Solo/Duo-kamper med denne championen i sesongen, én i de siste 30 dagene, en gyldig Solo/Duo-rang fra de siste sju dagene og et publisert resultat. | 844 · Seier / Tap | 50 %Typisk / usikkert · Seier/tap · 95% KI · 8 kamper | 1,57 7,6 / 9,6 / 7,5 | 6,5Ingen referanse · En fullstendig sammenligning med motstandere med samme rolle er ikke tilgjengelig. | 628Ingen referanse · En fullstendig sammenligning med motstandere med samme rolle er ikke tilgjengelig. | 42,9 %Ingen referanse · En fullstendig sammenligning med motstandere med samme rolle er ikke tilgjengelig. | |
YasuoMiddle · Bottom | 7 / 10Rangert Solo/DuoEn plassering krever 10 Solo/Duo-kamper med denne championen i sesongen, én i de siste 30 dagene, en gyldig Solo/Duo-rang fra de siste sju dagene og et publisert resultat. | 716 · Seier / Tap | 14,3 %Typisk / usikkert · Seier/tap · 95% KI · 7 kamper | 1,32 6,9 / 9,7 / 6,0 | 6,4Ingen referanse · En fullstendig sammenligning med motstandere med samme rolle er ikke tilgjengelig. | 704Ingen referanse · En fullstendig sammenligning med motstandere med samme rolle er ikke tilgjengelig. | 46,8 %Ingen referanse · En fullstendig sammenligning med motstandere med samme rolle er ikke tilgjengelig. | |
MorganaSupport | 6 / 10Rangert Solo/DuoEn plassering krever 10 Solo/Duo-kamper med denne championen i sesongen, én i de siste 30 dagene, en gyldig Solo/Duo-rang fra de siste sju dagene og et publisert resultat. | 624 · Seier / Tap | 33,3 %Typisk / usikkert · Seier/tap · 95% KI · 6 kamper | 2,07 1,8 / 7,2 / 13,0 | 1,5Ingen referanse · En fullstendig sammenligning med motstandere med samme rolle er ikke tilgjengelig. | 521Ingen referanse · En fullstendig sammenligning med motstandere med samme rolle er ikke tilgjengelig. | 45,8 %Ingen referanse · En fullstendig sammenligning med motstandere med samme rolle er ikke tilgjengelig. | |
VeigarBottom · Middle | 4 / 10Rangert Solo/DuoEn plassering krever 10 Solo/Duo-kamper med denne championen i sesongen, én i de siste 30 dagene, en gyldig Solo/Duo-rang fra de siste sju dagene og et publisert resultat. | 431 · Seier / Tap | 75 %Typisk / usikkert · Seier/tap · 95% KI · 4 kamper | 1,86 6,0 / 7,3 / 7,5 | 6,0Ingen referanse · En fullstendig sammenligning med motstandere med samme rolle er ikke tilgjengelig. | 821Ingen referanse · En fullstendig sammenligning med motstandere med samme rolle er ikke tilgjengelig. | 44,6 %Ingen referanse · En fullstendig sammenligning med motstandere med samme rolle er ikke tilgjengelig. | |
VayneBottom | 4 / 10Rangert Solo/DuoEn plassering krever 10 Solo/Duo-kamper med denne championen i sesongen, én i de siste 30 dagene, en gyldig Solo/Duo-rang fra de siste sju dagene og et publisert resultat. | 431 · Seier / Tap | 75 %Typisk / usikkert · Seier/tap · 95% KI · 4 kamper | 2,48 8,0 / 6,3 / 7,5 | 6,3Ingen referanse · En fullstendig sammenligning med motstandere med samme rolle er ikke tilgjengelig. | 520Ingen referanse · En fullstendig sammenligning med motstandere med samme rolle er ikke tilgjengelig. | 41,1 %Ingen referanse · En fullstendig sammenligning med motstandere med samme rolle er ikke tilgjengelig. | |
LuxSupport | 3 / 10Rangert Solo/DuoEn plassering krever 10 Solo/Duo-kamper med denne championen i sesongen, én i de siste 30 dagene, en gyldig Solo/Duo-rang fra de siste sju dagene og et publisert resultat. | 303 · Seier / Tap | 0 %Typisk / usikkert · Seier/tap · 95% KI · 3 kamper | 0,63 2,3 / 10,0 / 4,0 | 1,5Ingen referanse · En fullstendig sammenligning med motstandere med samme rolle er ikke tilgjengelig. | 389Ingen referanse · En fullstendig sammenligning med motstandere med samme rolle er ikke tilgjengelig. | 33,1 %Ingen referanse · En fullstendig sammenligning med motstandere med samme rolle er ikke tilgjengelig. | |
BlitzcrankSupport | 1 / 10Rangert Solo/DuoEn plassering krever 10 Solo/Duo-kamper med denne championen i sesongen, én i de siste 30 dagene, en gyldig Solo/Duo-rang fra de siste sju dagene og et publisert resultat. | 101 · Seier / Tap | 0 %Typisk / usikkert · Seier/tap · 95% KI | 0,92 0,0 / 13,0 / 12,0 | 1,2Ingen referanse · En fullstendig sammenligning med motstandere med samme rolle er ikke tilgjengelig. | 295Ingen referanse · En fullstendig sammenligning med motstandere med samme rolle er ikke tilgjengelig. | 34,3 %Ingen referanse · En fullstendig sammenligning med motstandere med samme rolle er ikke tilgjengelig. | |
EzrealBottom | 1 / 10Rangert Solo/DuoEn plassering krever 10 Solo/Duo-kamper med denne championen i sesongen, én i de siste 30 dagene, en gyldig Solo/Duo-rang fra de siste sju dagene og et publisert resultat. | 101 · Seier / Tap | 0 %Typisk / usikkert · Seier/tap · 95% KI | 1,78 10,0 / 9,0 / 6,0 | 5,0Ingen referanse · En fullstendig sammenligning med motstandere med samme rolle er ikke tilgjengelig. | 879Ingen referanse · En fullstendig sammenligning med motstandere med samme rolle er ikke tilgjengelig. | 59,3 %Ingen referanse · En fullstendig sammenligning med motstandere med samme rolle er ikke tilgjengelig. | |
JhinBottom | 1 / 10Rangert Solo/DuoEn plassering krever 10 Solo/Duo-kamper med denne championen i sesongen, én i de siste 30 dagene, en gyldig Solo/Duo-rang fra de siste sju dagene og et publisert resultat. | 101 · Seier / Tap | 0 %Typisk / usikkert · Seier/tap · 95% KI | 1,00 3,0 / 10,0 / 7,0 | 5,7Ingen referanse · En fullstendig sammenligning med motstandere med samme rolle er ikke tilgjengelig. | 641Ingen referanse · En fullstendig sammenligning med motstandere med samme rolle er ikke tilgjengelig. | 35,7 %Ingen referanse · En fullstendig sammenligning med motstandere med samme rolle er ikke tilgjengelig. | |
JinxBottom | 1 / 10Rangert Solo/DuoEn plassering krever 10 Solo/Duo-kamper med denne championen i sesongen, én i de siste 30 dagene, en gyldig Solo/Duo-rang fra de siste sju dagene og et publisert resultat. | 101 · Seier / Tap | 0 %Typisk / usikkert · Seier/tap · 95% KI | 0,57 3,0 / 14,0 / 5,0 | 4,9Ingen referanse · En fullstendig sammenligning med motstandere med samme rolle er ikke tilgjengelig. | 310Ingen referanse · En fullstendig sammenligning med motstandere med samme rolle er ikke tilgjengelig. | 27,6 %Ingen referanse · En fullstendig sammenligning med motstandere med samme rolle er ikke tilgjengelig. | |
LucianBottom | 1 / 10Rangert Solo/DuoEn plassering krever 10 Solo/Duo-kamper med denne championen i sesongen, én i de siste 30 dagene, en gyldig Solo/Duo-rang fra de siste sju dagene og et publisert resultat. | 110 · Seier / Tap | 100 %Typisk / usikkert · Seier/tap · 95% KI | 1,80 11,0 / 10,0 / 7,0 | 7,5Ingen referanse · En fullstendig sammenligning med motstandere med samme rolle er ikke tilgjengelig. | 754Ingen referanse · En fullstendig sammenligning med motstandere med samme rolle er ikke tilgjengelig. | 40,9 %Ingen referanse · En fullstendig sammenligning med motstandere med samme rolle er ikke tilgjengelig. | |
YuumiSupport | 1 / 10Rangert Solo/DuoEn plassering krever 10 Solo/Duo-kamper med denne championen i sesongen, én i de siste 30 dagene, en gyldig Solo/Duo-rang fra de siste sju dagene og et publisert resultat. | 101 · Seier / Tap | 0 %Typisk / usikkert · Seier/tap · 95% KI | 2,50 1,0 / 4,0 / 9,0 | 0,4Ingen referanse · En fullstendig sammenligning med motstandere med samme rolle er ikke tilgjengelig. | 316Ingen referanse · En fullstendig sammenligning med motstandere med samme rolle er ikke tilgjengelig. | 90,9 %Ingen referanse · En fullstendig sammenligning med motstandere med samme rolle er ikke tilgjengelig. |
Prestasjonsguide
Metode
Blant spillere fulgt av FFGGWP i 15 regioner.
Solo/Duo, gjeldende sesong: minst 10 kamper med denne championen og én de siste 30 dagene. Poeng: 55 % seire justert etter antall kamper, 5 % KDA, 40 % rangnivå. Solo/Duo-emblemet viser siste tilgjengelige rang fra de siste sju dagene.
Topp 3
Champion-mestring
Seiersrate · Sesong 2026 · Alle innsamlede kamper · Alle køer · 38 kamper