Mestre
Sæson 2026 · 20 tilgængelige kampe · Rekorder gælder de indsamlede kampe og ikke nødvendigvis hele sæsonen. · Fra · Til · Opdateret 21/10/2026 - 17:06 GMT+2 · Tidslinjedækning · 2/20 · Ufuldstændig historik · Kun observerede kampe · Nogle statistikker for hele profilen er stadig ufuldstændige (alle køer, champions og roller). · Alle køer, champions og roller · Sider læst i denne gennemgang: 0 · Status registreret
Statistik & ranglisterPlaceringer: mindst 10 Solo/Duo-kampeSæson 2026
| Champion | Solo/Duo ranks | kampe | WR | KDA | CS/min | DPM | KP | Sidst spillet |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Jarvan IVJungle | 10 / 10Rang skal opdateresDen senest observerede Solo/Duo-rang er fra 21. okt. 2026, 17.06 GMT+2. Profilen skal opdateres for at kontrollere den aktuelle rang. En placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 1192 · Sejr / Nederlag | 81,8 %Gunstigt · Sejr/nederlag · 95% KI · 11 kampe | 4,55 9,2 / 4,5 / 11,1 | 8,0Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 838Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 63,3 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
Cho'GathJungle | 3 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 312 · Sejr / Nederlag | 33,3 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI · 3 kampe | 6,00 11,7 / 3,0 / 6,3 | 8,0Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 972Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 59,9 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
MalphiteTop | 1 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 110 · Sejr / Nederlag | 100 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI | 2,71 5,0 / 7,0 / 14,0 | 6,3Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 1.035Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 44,2 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
GravesJungle | 1 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 110 · Sejr / Nederlag | 100 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI | 0,40 2,0 / 10,0 / 2,0 | 7,9Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 498Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 17,4 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
VolibearJungle | 1 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 110 · Sejr / Nederlag | 100 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI | 3,50 2,0 / 2,0 / 5,0 | 8,8Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 225Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 28 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
TaliyahJungle | 1 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 101 · Sejr / Nederlag | 0 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI | 1,75 3,0 / 12,0 / 18,0 | 7,0Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 955Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 61,8 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
Bel'VethJungle | 1 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 101 · Sejr / Nederlag | 0 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI | 0,25 0,0 / 4,0 / 1,0 | 6,6Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 206Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 14,3 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
EkkoJungle | 1 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 101 · Sejr / Nederlag | 0 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI | 1,60 8,0 / 10,0 / 8,0 | 6,6Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 875Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 50 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. |
Præstationsguide
Metode
Blandt spillere fulgt af FFGGWP i 15 regioner.
Solo/Duo, nuværende sæson: mindst 10 kampe med denne champion og én i de sidste 30 dage. Score: 55 % sejre justeret efter antal kampe, 5 % KDA, 40 % rangniveau. Solo/Duo-emblemet viser den seneste tilgængelige rang fra de sidste syv dage.
Kontosamling · Top 3
Champion-mesterskab
Sejrsrate · Sæson 2026 · Alle indsamlede kampe · Alle køer · 20 kampe
Intet at vise