Kampioenen
Seizoen 2026 · 20 beschikbare wedstrijden · Records gelden voor verzamelde wedstrijden en niet noodzakelijk voor het hele seizoen. · Van · Tot · Bijgewerkt 21/10/2026 - 17:06 GMT+2 · Tijdlijndekking · 2/20 · Onvolledige geschiedenis · Alleen waargenomen wedstrijden · Sommige statistieken van het hele profiel zijn nog onvolledig (alle wachtrijen, champions en rollen). · Alle wachtrijen, kampioenen en rollen · Gelezen pagina’s in deze ronde: 0 · Status vastgelegd op
Statistieken & ranglijstenRangen: minimaal 10 Solo/Duo-wedstrijdenSeizoen 2026
| Kampioen | Solo/Duo ranks | wedstrijden | WR | KDA | CS/min | DPM | KP | Laatst gespeeld |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Jarvan IVJungle | 10 / 10Rang bijwerkenDe laatst waargenomen Solo/Duo-rang dateert van 21 okt 2026, 17:06 GMT+2. Het profiel moet worden bijgewerkt om de huidige rang te controleren. Een rang vereist 10 Solo/Duo-wedstrijden met deze kampioen dit seizoen, één in de laatste 30 dagen, een geldige Solo/Duo-rang uit de laatste zeven dagen en een gepubliceerd resultaat. | 1192 · Winst / Verlies | 81,8%Gunstig · Winst/verlies · 95%-BI · 11 wedstrijden | 4,55 9,2 / 4,5 / 11,1 | 8,0Geen referentie · Een volledige vergelijking met tegenstanders met dezelfde rol is niet beschikbaar. | 838Geen referentie · Een volledige vergelijking met tegenstanders met dezelfde rol is niet beschikbaar. | 63,3%Geen referentie · Een volledige vergelijking met tegenstanders met dezelfde rol is niet beschikbaar. | |
Cho'GathJungle | 3 / 10Ranked Solo/DuoEen rang vereist 10 Solo/Duo-wedstrijden met deze kampioen dit seizoen, één in de laatste 30 dagen, een geldige Solo/Duo-rang uit de laatste zeven dagen en een gepubliceerd resultaat. | 312 · Winst / Verlies | 33,3%Normaal / onzeker · Winst/verlies · 95%-BI · 3 wedstrijden | 6,00 11,7 / 3,0 / 6,3 | 8,0Geen referentie · Een volledige vergelijking met tegenstanders met dezelfde rol is niet beschikbaar. | 972Geen referentie · Een volledige vergelijking met tegenstanders met dezelfde rol is niet beschikbaar. | 59,9%Geen referentie · Een volledige vergelijking met tegenstanders met dezelfde rol is niet beschikbaar. | |
MalphiteTop | 1 / 10Ranked Solo/DuoEen rang vereist 10 Solo/Duo-wedstrijden met deze kampioen dit seizoen, één in de laatste 30 dagen, een geldige Solo/Duo-rang uit de laatste zeven dagen en een gepubliceerd resultaat. | 110 · Winst / Verlies | 100%Normaal / onzeker · Winst/verlies · 95%-BI | 2,71 5,0 / 7,0 / 14,0 | 6,3Geen referentie · Een volledige vergelijking met tegenstanders met dezelfde rol is niet beschikbaar. | 1.035Geen referentie · Een volledige vergelijking met tegenstanders met dezelfde rol is niet beschikbaar. | 44,2%Geen referentie · Een volledige vergelijking met tegenstanders met dezelfde rol is niet beschikbaar. | |
GravesJungle | 1 / 10Ranked Solo/DuoEen rang vereist 10 Solo/Duo-wedstrijden met deze kampioen dit seizoen, één in de laatste 30 dagen, een geldige Solo/Duo-rang uit de laatste zeven dagen en een gepubliceerd resultaat. | 110 · Winst / Verlies | 100%Normaal / onzeker · Winst/verlies · 95%-BI | 0,40 2,0 / 10,0 / 2,0 | 7,9Geen referentie · Een volledige vergelijking met tegenstanders met dezelfde rol is niet beschikbaar. | 498Geen referentie · Een volledige vergelijking met tegenstanders met dezelfde rol is niet beschikbaar. | 17,4%Geen referentie · Een volledige vergelijking met tegenstanders met dezelfde rol is niet beschikbaar. | |
VolibearJungle | 1 / 10Ranked Solo/DuoEen rang vereist 10 Solo/Duo-wedstrijden met deze kampioen dit seizoen, één in de laatste 30 dagen, een geldige Solo/Duo-rang uit de laatste zeven dagen en een gepubliceerd resultaat. | 110 · Winst / Verlies | 100%Normaal / onzeker · Winst/verlies · 95%-BI | 3,50 2,0 / 2,0 / 5,0 | 8,8Geen referentie · Een volledige vergelijking met tegenstanders met dezelfde rol is niet beschikbaar. | 225Geen referentie · Een volledige vergelijking met tegenstanders met dezelfde rol is niet beschikbaar. | 28%Geen referentie · Een volledige vergelijking met tegenstanders met dezelfde rol is niet beschikbaar. | |
TaliyahJungle | 1 / 10Ranked Solo/DuoEen rang vereist 10 Solo/Duo-wedstrijden met deze kampioen dit seizoen, één in de laatste 30 dagen, een geldige Solo/Duo-rang uit de laatste zeven dagen en een gepubliceerd resultaat. | 101 · Winst / Verlies | 0%Normaal / onzeker · Winst/verlies · 95%-BI | 1,75 3,0 / 12,0 / 18,0 | 7,0Geen referentie · Een volledige vergelijking met tegenstanders met dezelfde rol is niet beschikbaar. | 955Geen referentie · Een volledige vergelijking met tegenstanders met dezelfde rol is niet beschikbaar. | 61,8%Geen referentie · Een volledige vergelijking met tegenstanders met dezelfde rol is niet beschikbaar. | |
Bel'VethJungle | 1 / 10Ranked Solo/DuoEen rang vereist 10 Solo/Duo-wedstrijden met deze kampioen dit seizoen, één in de laatste 30 dagen, een geldige Solo/Duo-rang uit de laatste zeven dagen en een gepubliceerd resultaat. | 101 · Winst / Verlies | 0%Normaal / onzeker · Winst/verlies · 95%-BI | 0,25 0,0 / 4,0 / 1,0 | 6,6Geen referentie · Een volledige vergelijking met tegenstanders met dezelfde rol is niet beschikbaar. | 206Geen referentie · Een volledige vergelijking met tegenstanders met dezelfde rol is niet beschikbaar. | 14,3%Geen referentie · Een volledige vergelijking met tegenstanders met dezelfde rol is niet beschikbaar. | |
EkkoJungle | 1 / 10Ranked Solo/DuoEen rang vereist 10 Solo/Duo-wedstrijden met deze kampioen dit seizoen, één in de laatste 30 dagen, een geldige Solo/Duo-rang uit de laatste zeven dagen en een gepubliceerd resultaat. | 101 · Winst / Verlies | 0%Normaal / onzeker · Winst/verlies · 95%-BI | 1,60 8,0 / 10,0 / 8,0 | 6,6Geen referentie · Een volledige vergelijking met tegenstanders met dezelfde rol is niet beschikbaar. | 875Geen referentie · Een volledige vergelijking met tegenstanders met dezelfde rol is niet beschikbaar. | 50%Geen referentie · Een volledige vergelijking met tegenstanders met dezelfde rol is niet beschikbaar. |
Prestatiegids
Methodologie
Onder spelers die FFGGWP in 15 regio’s volgt.
Solo/Duo, huidig seizoen: minstens 10 wedstrijden met deze kampioen en één in de afgelopen 30 dagen. Score: 55% overwinningen aangepast aan het aantal wedstrijden, 5% KDA, 40% rangniveau. Het Solo/Duo-embleem toont de laatste beschikbare rang van de afgelopen zeven dagen.
Accountverzameling · Top 3
Kampioenmeesterschap
Winstpercentage · Seizoen 2026 · Alle verzamelde wedstrijden · Alle wachtrijen · 20 wedstrijden
Niets om te tonen