Mestre
Sæson 2026 · 20 tilgængelige kampe · Rekorder gælder de indsamlede kampe og ikke nødvendigvis hele sæsonen. · Fra 30/09/2026 - 23:32 GMT+8 · Opdateret 14/10/2026 - 02:43 GMT+8 · Tidslinjedækning · 0/20 · Ufuldstændig historik · Kun observerede kampe
Statistik & ranglisterPlaceringer: mindst 10 Solo/Duo-kampeSæson 2026
| Champion | Solo/Duo ranks | kampe | WR | KDA | CS/min | DPM | KP | Sidst spillet |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
OlafTop | 8 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 880 · Sejr / Nederlag | 100 %Gunstigt · Sejr/nederlag · 95% KI · 8 kampe | 5,00 7,6 / 2,5 / 4,9 | 9,8Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 937Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 45,6 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
KayleTop | 3 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 321 · Sejr / Nederlag | 66,7 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI · 3 kampe | 3,63 6,0 / 2,7 / 3,7 | 10,0Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 806Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 32,9 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
IreliaTop | 3 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 321 · Sejr / Nederlag | 66,7 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI · 3 kampe | 3,25 6,0 / 2,7 / 2,7 | 9,1Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 558Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 45 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
JaxTop | 1 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 101 · Sejr / Nederlag | 0 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI | 4,00 14,0 / 5,0 / 6,0 | 8,8Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 1.146Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 66,7 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
Cho'GathTop | 1 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 101 · Sejr / Nederlag | 0 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI | 1,20 2,0 / 5,0 / 4,0 | 7,8Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 488Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 54,5 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
MalphiteTop | 1 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 101 · Sejr / Nederlag | 0 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI | 2,67 2,0 / 3,0 / 6,0 | 8,3Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 841Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 53,3 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
NautilusSupport | 1 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 101 · Sejr / Nederlag | 0 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI | 1,00 0,0 / 8,0 / 8,0 | 1,1Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 210Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 33,3 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
DariusTop | 1 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 101 · Sejr / Nederlag | 0 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI | 2,60 9,0 / 5,0 / 4,0 | 7,4Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 828Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 59,1 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
CamilleSupport | 1 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 110 · Sejr / Nederlag | 100 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI | 10,50 8,0 / 2,0 / 13,0 | 2,3Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 645Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 51,2 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. |
Præstationsguide
Metode
Blandt spillere fulgt af FFGGWP i 15 regioner.
Solo/Duo, nuværende sæson: mindst 10 kampe med denne champion og én i de sidste 30 dage. Score: 55 % sejre justeret efter antal kampe, 5 % KDA, 40 % rangniveau. Solo/Duo-emblemet viser den seneste tilgængelige rang fra de sidste syv dage.
Top 3
Champion-mesterskab
Sejrsrate · Sæson 2026 · Alle indsamlede kampe · Alle køer · 20 kampe
Intet at vise