Campioni
Sezon 2026 · 20 meciuri disponibile · Recordurile acoperă meciurile colectate, nu neapărat întregul sezon. · De la 30/09/2026 - 23:32 GMT+8 · Actualizat 14/10/2026 - 02:43 GMT+8 · Acoperirea cronologiilor · 0/20 · Istoric incomplet · Doar meciuri observate
Statistici și clasamenteClasament: minimum 10 meciuri Solo/DuoSezon 2026
| Campion | Solo/Duo ranks | meciuri | WR | KDA | CS/min | DPM | KP | Ultimul joc |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
OlafTop | 8 / 10Clasat Solo/DuoO poziție necesită 10 meciuri Solo/Duo cu acest campion în sezon, unul în ultimele 30 de zile, un rang Solo/Duo valid din ultimele șapte zile și un rezultat publicat. | 880 · Victorie / Înfrângere | 100 %Favorabil · Victorii/înfrângeri · IC 95% · 8 meciuri | 5,00 7,6 / 2,5 / 4,9 | 9,8Fără referință · Comparația completă cu adversarii cu același rol nu este disponibilă. | 937Fără referință · Comparația completă cu adversarii cu același rol nu este disponibilă. | 45,6 %Fără referință · Comparația completă cu adversarii cu același rol nu este disponibilă. | |
KayleTop | 3 / 10Clasat Solo/DuoO poziție necesită 10 meciuri Solo/Duo cu acest campion în sezon, unul în ultimele 30 de zile, un rang Solo/Duo valid din ultimele șapte zile și un rezultat publicat. | 321 · Victorie / Înfrângere | 66,7 %Tipic / incert · Victorii/înfrângeri · IC 95% · 3 meciuri | 3,63 6,0 / 2,7 / 3,7 | 10,0Fără referință · Comparația completă cu adversarii cu același rol nu este disponibilă. | 806Fără referință · Comparația completă cu adversarii cu același rol nu este disponibilă. | 32,9 %Fără referință · Comparația completă cu adversarii cu același rol nu este disponibilă. | |
IreliaTop | 3 / 10Clasat Solo/DuoO poziție necesită 10 meciuri Solo/Duo cu acest campion în sezon, unul în ultimele 30 de zile, un rang Solo/Duo valid din ultimele șapte zile și un rezultat publicat. | 321 · Victorie / Înfrângere | 66,7 %Tipic / incert · Victorii/înfrângeri · IC 95% · 3 meciuri | 3,25 6,0 / 2,7 / 2,7 | 9,1Fără referință · Comparația completă cu adversarii cu același rol nu este disponibilă. | 558Fără referință · Comparația completă cu adversarii cu același rol nu este disponibilă. | 45 %Fără referință · Comparația completă cu adversarii cu același rol nu este disponibilă. | |
JaxTop | 1 / 10Clasat Solo/DuoO poziție necesită 10 meciuri Solo/Duo cu acest campion în sezon, unul în ultimele 30 de zile, un rang Solo/Duo valid din ultimele șapte zile și un rezultat publicat. | 101 · Victorie / Înfrângere | 0 %Tipic / incert · Victorii/înfrângeri · IC 95% | 4,00 14,0 / 5,0 / 6,0 | 8,8Fără referință · Comparația completă cu adversarii cu același rol nu este disponibilă. | 1.146Fără referință · Comparația completă cu adversarii cu același rol nu este disponibilă. | 66,7 %Fără referință · Comparația completă cu adversarii cu același rol nu este disponibilă. | |
Cho'GathTop | 1 / 10Clasat Solo/DuoO poziție necesită 10 meciuri Solo/Duo cu acest campion în sezon, unul în ultimele 30 de zile, un rang Solo/Duo valid din ultimele șapte zile și un rezultat publicat. | 101 · Victorie / Înfrângere | 0 %Tipic / incert · Victorii/înfrângeri · IC 95% | 1,20 2,0 / 5,0 / 4,0 | 7,8Fără referință · Comparația completă cu adversarii cu același rol nu este disponibilă. | 488Fără referință · Comparația completă cu adversarii cu același rol nu este disponibilă. | 54,5 %Fără referință · Comparația completă cu adversarii cu același rol nu este disponibilă. | |
MalphiteTop | 1 / 10Clasat Solo/DuoO poziție necesită 10 meciuri Solo/Duo cu acest campion în sezon, unul în ultimele 30 de zile, un rang Solo/Duo valid din ultimele șapte zile și un rezultat publicat. | 101 · Victorie / Înfrângere | 0 %Tipic / incert · Victorii/înfrângeri · IC 95% | 2,67 2,0 / 3,0 / 6,0 | 8,3Fără referință · Comparația completă cu adversarii cu același rol nu este disponibilă. | 841Fără referință · Comparația completă cu adversarii cu același rol nu este disponibilă. | 53,3 %Fără referință · Comparația completă cu adversarii cu același rol nu este disponibilă. | |
NautilusSupport | 1 / 10Clasat Solo/DuoO poziție necesită 10 meciuri Solo/Duo cu acest campion în sezon, unul în ultimele 30 de zile, un rang Solo/Duo valid din ultimele șapte zile și un rezultat publicat. | 101 · Victorie / Înfrângere | 0 %Tipic / incert · Victorii/înfrângeri · IC 95% | 1,00 0,0 / 8,0 / 8,0 | 1,1Fără referință · Comparația completă cu adversarii cu același rol nu este disponibilă. | 210Fără referință · Comparația completă cu adversarii cu același rol nu este disponibilă. | 33,3 %Fără referință · Comparația completă cu adversarii cu același rol nu este disponibilă. | |
DariusTop | 1 / 10Clasat Solo/DuoO poziție necesită 10 meciuri Solo/Duo cu acest campion în sezon, unul în ultimele 30 de zile, un rang Solo/Duo valid din ultimele șapte zile și un rezultat publicat. | 101 · Victorie / Înfrângere | 0 %Tipic / incert · Victorii/înfrângeri · IC 95% | 2,60 9,0 / 5,0 / 4,0 | 7,4Fără referință · Comparația completă cu adversarii cu același rol nu este disponibilă. | 828Fără referință · Comparația completă cu adversarii cu același rol nu este disponibilă. | 59,1 %Fără referință · Comparația completă cu adversarii cu același rol nu este disponibilă. | |
CamilleSupport | 1 / 10Clasat Solo/DuoO poziție necesită 10 meciuri Solo/Duo cu acest campion în sezon, unul în ultimele 30 de zile, un rang Solo/Duo valid din ultimele șapte zile și un rezultat publicat. | 110 · Victorie / Înfrângere | 100 %Tipic / incert · Victorii/înfrângeri · IC 95% | 10,50 8,0 / 2,0 / 13,0 | 2,3Fără referință · Comparația completă cu adversarii cu același rol nu este disponibilă. | 645Fără referință · Comparația completă cu adversarii cu același rol nu este disponibilă. | 51,2 %Fără referință · Comparația completă cu adversarii cu același rol nu este disponibilă. |
Ghid de performanță
Metodologie
Printre jucătorii urmăriți de FFGGWP în 15 regiuni.
Solo/Duo, sezonul actual: cel puțin 10 meciuri cu acest campion și unul în ultimele 30 de zile. Scor: 55% victorii ajustate după volum, 5% KDA, 40% nivel competitiv. Emblema Solo/Duo arată ultimul rang disponibil din ultimele șapte zile.
Top 3
Măiestrie campion
Rată de câștig · Sezon 2026 · Toate meciurile colectate · Toate cozile · 20 meciuri
Nimic de afișat