Mestre
Sæson 2026 · 20 tilgængelige kampe · Rekorder gælder de indsamlede kampe og ikke nødvendigvis hele sæsonen. · Fra 23/09/2026 - 00:23 GMT+8 · Opdateret 15/10/2026 - 12:22 GMT+8 · Tidslinjedækning · 0/20 · Ufuldstændig historik · Kun observerede kampe
Statistik & ranglisterPlaceringer: mindst 10 Solo/Duo-kampeSæson 2026
| Champion | Solo/Duo ranks | kampe | WR | KDA | CS/min | DPM | KP | Sidst spillet |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
NautilusSupport | 6 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 651 · Sejr / Nederlag | 83,3 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI · 6 kampe | 2,62 1,5 / 5,7 / 13,3 | 1,1Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 260Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 56,7 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
AlistarSupport | 5 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 550 · Sejr / Nederlag | 100 %Gunstigt · Sejr/nederlag · 95% KI · 5 kampe | 4,25 0,6 / 4,8 / 19,8 | 1,0Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 198Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 57,4 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
BardSupport | 2 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 211 · Sejr / Nederlag | 50 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI · 2 kampe | 6,25 1,5 / 2,0 / 11,0 | 0,9Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 374Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 63,6 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
RellSupport | 2 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 211 · Sejr / Nederlag | 50 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI · 2 kampe | 4,38 1,0 / 4,0 / 16,5 | 1,1Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 226Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 63,8 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
JannaSupport | 1 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 101 · Sejr / Nederlag | 0 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI | 2,00 1,0 / 2,0 / 3,0 | 1,5Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 194Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 36,4 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
EliseSupport | 1 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 110 · Sejr / Nederlag | 100 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI | 5,67 7,0 / 3,0 / 10,0 | 1,4Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 658Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 41,5 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
GravesJungle | 1 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 101 · Sejr / Nederlag | 0 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI | 2,14 9,0 / 7,0 / 6,0 | 6,0Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 717Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 68,2 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
RakanSupport | 1 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 110 · Sejr / Nederlag | 100 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI | 16,00 0,0 / 0,0 / 16,0 | 1,1Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 165Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 42,1 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
PykeSupport | 1 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 101 · Sejr / Nederlag | 0 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI | 1,40 3,0 / 10,0 / 11,0 | 0,9Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 287Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 51,9 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. |
Præstationsguide
Metode
Blandt spillere fulgt af FFGGWP i 15 regioner.
Solo/Duo, nuværende sæson: mindst 10 kampe med denne champion og én i de sidste 30 dage. Score: 55 % sejre justeret efter antal kampe, 5 % KDA, 40 % rangniveau. Solo/Duo-emblemet viser den seneste tilgængelige rang fra de sidste syv dage.
Top 3
Champion-mesterskab
Sejrsrate · Sæson 2026 · Alle indsamlede kampe · Alle køer · 20 kampe
Intet at vise