Mästare
Säsong 2026 · 20 tillgängliga matcher · Rekorden gäller insamlade matcher och inte nödvändigtvis hela säsongen. · Från 23/09/2026 - 00:23 GMT+8 · Uppdaterad 15/10/2026 - 12:22 GMT+8 · Tidslinjetäckning · 0/20 · Ofullständig historik · Endast observerade matcher
Statistik & rankningarRankning: minst 10 Solo/Duo-matcherSäsong 2026
| Champion | Solo/Duo ranks | matcher | WR | KDA | CS/min | DPM | KP | Senast spelad |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
NautilusSupport | 6 / 10Rankad Solo/DuoEn placering kräver 10 Solo/Duo-matcher med denna champion under säsongen, en under de senaste 30 dagarna, en giltig Solo/Duo-rank från de senaste sju dagarna och ett publicerat resultat. | 651 · Vinst / Förlust | 83,3 %Typiskt / osäkert · Vinst/förlust · 95% KI · 6 matcher | 2,62 1,5 / 5,7 / 13,3 | 1,1Ingen referens · En fullständig jämförelse med motståndare med samma roll saknas. | 260Ingen referens · En fullständig jämförelse med motståndare med samma roll saknas. | 56,7 %Ingen referens · En fullständig jämförelse med motståndare med samma roll saknas. | |
AlistarSupport | 5 / 10Rankad Solo/DuoEn placering kräver 10 Solo/Duo-matcher med denna champion under säsongen, en under de senaste 30 dagarna, en giltig Solo/Duo-rank från de senaste sju dagarna och ett publicerat resultat. | 550 · Vinst / Förlust | 100 %Gynnsamt · Vinst/förlust · 95% KI · 5 matcher | 4,25 0,6 / 4,8 / 19,8 | 1,0Ingen referens · En fullständig jämförelse med motståndare med samma roll saknas. | 198Ingen referens · En fullständig jämförelse med motståndare med samma roll saknas. | 57,4 %Ingen referens · En fullständig jämförelse med motståndare med samma roll saknas. | |
BardSupport | 2 / 10Rankad Solo/DuoEn placering kräver 10 Solo/Duo-matcher med denna champion under säsongen, en under de senaste 30 dagarna, en giltig Solo/Duo-rank från de senaste sju dagarna och ett publicerat resultat. | 211 · Vinst / Förlust | 50 %Typiskt / osäkert · Vinst/förlust · 95% KI · 2 matcher | 6,25 1,5 / 2,0 / 11,0 | 0,9Ingen referens · En fullständig jämförelse med motståndare med samma roll saknas. | 374Ingen referens · En fullständig jämförelse med motståndare med samma roll saknas. | 63,6 %Ingen referens · En fullständig jämförelse med motståndare med samma roll saknas. | |
RellSupport | 2 / 10Rankad Solo/DuoEn placering kräver 10 Solo/Duo-matcher med denna champion under säsongen, en under de senaste 30 dagarna, en giltig Solo/Duo-rank från de senaste sju dagarna och ett publicerat resultat. | 211 · Vinst / Förlust | 50 %Typiskt / osäkert · Vinst/förlust · 95% KI · 2 matcher | 4,38 1,0 / 4,0 / 16,5 | 1,1Ingen referens · En fullständig jämförelse med motståndare med samma roll saknas. | 226Ingen referens · En fullständig jämförelse med motståndare med samma roll saknas. | 63,8 %Ingen referens · En fullständig jämförelse med motståndare med samma roll saknas. | |
JannaSupport | 1 / 10Rankad Solo/DuoEn placering kräver 10 Solo/Duo-matcher med denna champion under säsongen, en under de senaste 30 dagarna, en giltig Solo/Duo-rank från de senaste sju dagarna och ett publicerat resultat. | 101 · Vinst / Förlust | 0 %Typiskt / osäkert · Vinst/förlust · 95% KI | 2,00 1,0 / 2,0 / 3,0 | 1,5Ingen referens · En fullständig jämförelse med motståndare med samma roll saknas. | 194Ingen referens · En fullständig jämförelse med motståndare med samma roll saknas. | 36,4 %Ingen referens · En fullständig jämförelse med motståndare med samma roll saknas. | |
EliseSupport | 1 / 10Rankad Solo/DuoEn placering kräver 10 Solo/Duo-matcher med denna champion under säsongen, en under de senaste 30 dagarna, en giltig Solo/Duo-rank från de senaste sju dagarna och ett publicerat resultat. | 110 · Vinst / Förlust | 100 %Typiskt / osäkert · Vinst/förlust · 95% KI | 5,67 7,0 / 3,0 / 10,0 | 1,4Ingen referens · En fullständig jämförelse med motståndare med samma roll saknas. | 658Ingen referens · En fullständig jämförelse med motståndare med samma roll saknas. | 41,5 %Ingen referens · En fullständig jämförelse med motståndare med samma roll saknas. | |
GravesJungle | 1 / 10Rankad Solo/DuoEn placering kräver 10 Solo/Duo-matcher med denna champion under säsongen, en under de senaste 30 dagarna, en giltig Solo/Duo-rank från de senaste sju dagarna och ett publicerat resultat. | 101 · Vinst / Förlust | 0 %Typiskt / osäkert · Vinst/förlust · 95% KI | 2,14 9,0 / 7,0 / 6,0 | 6,0Ingen referens · En fullständig jämförelse med motståndare med samma roll saknas. | 717Ingen referens · En fullständig jämförelse med motståndare med samma roll saknas. | 68,2 %Ingen referens · En fullständig jämförelse med motståndare med samma roll saknas. | |
RakanSupport | 1 / 10Rankad Solo/DuoEn placering kräver 10 Solo/Duo-matcher med denna champion under säsongen, en under de senaste 30 dagarna, en giltig Solo/Duo-rank från de senaste sju dagarna och ett publicerat resultat. | 110 · Vinst / Förlust | 100 %Typiskt / osäkert · Vinst/förlust · 95% KI | 16,00 0,0 / 0,0 / 16,0 | 1,1Ingen referens · En fullständig jämförelse med motståndare med samma roll saknas. | 165Ingen referens · En fullständig jämförelse med motståndare med samma roll saknas. | 42,1 %Ingen referens · En fullständig jämförelse med motståndare med samma roll saknas. | |
PykeSupport | 1 / 10Rankad Solo/DuoEn placering kräver 10 Solo/Duo-matcher med denna champion under säsongen, en under de senaste 30 dagarna, en giltig Solo/Duo-rank från de senaste sju dagarna och ett publicerat resultat. | 101 · Vinst / Förlust | 0 %Typiskt / osäkert · Vinst/förlust · 95% KI | 1,40 3,0 / 10,0 / 11,0 | 0,9Ingen referens · En fullständig jämförelse med motståndare med samma roll saknas. | 287Ingen referens · En fullständig jämförelse med motståndare med samma roll saknas. | 51,9 %Ingen referens · En fullständig jämförelse med motståndare med samma roll saknas. |
Prestationsguide
Metod
Bland spelare som FFGGWP följer i 15 regioner.
Solo/Duo, aktuell säsong: minst 10 matcher med denna mästare och en under de senaste 30 dagarna. Poäng: 55 % vinster justerade efter antal matcher, 5 % KDA, 40 % rankningsnivå. Solo/Duo-emblemet visar senaste tillgängliga rang från de senaste sju dagarna.
Topp 3
Champion-mästerskap
Vinstprocent · Säsong 2026 · Alla insamlade matcher · Alla köer · 20 matcher
Inget att visa