Hősök
Szezon 2026 · 20 elérhető meccs · A rekordok az összegyűjtött meccsekre vonatkoznak, nem feltétlenül a teljes szezonra. · Ettől 07/10/2026 - 10:57 GMT+2 · Frissítve 09/10/2026 - 10:24 GMT+2 · Idővonal-lefedettség · 1/19 · Hiányos előzmények · Csak megfigyelt meccsek
Statisztikák és rangsorokRangsor: legalább 10 Solo/Duo-meccsSzezon 2026
| Hős | Solo/Duo ranks | meccs | WR | KDA | CS/min | DPM | KP | Utoljára játszva |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
RellSupport | 6 / 10Rangsorolt Solo/DuoA helyezéshez 10 Solo/Duo-meccs kell ezzel a hőssel az idényben, egy az elmúlt 30 napban, érvényes Solo/Duo-rang az elmúlt hét napból és közzétett eredmény. | 651 · Győzelem / Vereség | 83,3%Átlagos / bizonytalan · Győzelem/vereség · 95% CI · 6 meccs | 3,47 2,7 / 6,0 / 18,2 | 0,7Nincs referencia · Az azonos szerepű ellenfelekkel való teljes összehasonlítás nem érhető el. | 364Nincs referencia · Az azonos szerepű ellenfelekkel való teljes összehasonlítás nem érhető el. | 55,1%Nincs referencia · Az azonos szerepű ellenfelekkel való teljes összehasonlítás nem érhető el. | |
LeonaSupport | 4 / 10Rangsorolt Solo/DuoA helyezéshez 10 Solo/Duo-meccs kell ezzel a hőssel az idényben, egy az elmúlt 30 napban, érvényes Solo/Duo-rang az elmúlt hét napból és közzétett eredmény. | 422 · Győzelem / Vereség | 50%Átlagos / bizonytalan · Győzelem/vereség · 95% CI · 4 meccs | 1,51 2,5 / 9,8 / 12,3 | 0,6Nincs referencia · Az azonos szerepű ellenfelekkel való teljes összehasonlítás nem érhető el. | 300Nincs referencia · Az azonos szerepű ellenfelekkel való teljes összehasonlítás nem érhető el. | 45,6%Nincs referencia · Az azonos szerepű ellenfelekkel való teljes összehasonlítás nem érhető el. | |
NautilusSupport | 3 / 10Rangsorolt Solo/DuoA helyezéshez 10 Solo/Duo-meccs kell ezzel a hőssel az idényben, egy az elmúlt 30 napban, érvényes Solo/Duo-rang az elmúlt hét napból és közzétett eredmény. | 303 · Győzelem / Vereség | 0%Átlagos / bizonytalan · Győzelem/vereség · 95% CI · 3 meccs | 1,43 1,0 / 7,7 / 10,0 | 0,7Nincs referencia · Az azonos szerepű ellenfelekkel való teljes összehasonlítás nem érhető el. | 261Nincs referencia · Az azonos szerepű ellenfelekkel való teljes összehasonlítás nem érhető el. | 59,8%Nincs referencia · Az azonos szerepű ellenfelekkel való teljes összehasonlítás nem érhető el. | |
KarmaSupport | 1 / 10Rangsorolt Solo/DuoA helyezéshez 10 Solo/Duo-meccs kell ezzel a hőssel az idényben, egy az elmúlt 30 napban, érvényes Solo/Duo-rang az elmúlt hét napból és közzétett eredmény. | 110 · Győzelem / Vereség | 100%Átlagos / bizonytalan · Győzelem/vereség · 95% CI | 3,75 1,0 / 4,0 / 14,0 | 1,0Nincs referencia · Az azonos szerepű ellenfelekkel való teljes összehasonlítás nem érhető el. | 202Nincs referencia · Az azonos szerepű ellenfelekkel való teljes összehasonlítás nem érhető el. | 41,7%Nincs referencia · Az azonos szerepű ellenfelekkel való teljes összehasonlítás nem érhető el. | |
PantheonSupport | 1 / 10Rangsorolt Solo/DuoA helyezéshez 10 Solo/Duo-meccs kell ezzel a hőssel az idényben, egy az elmúlt 30 napban, érvényes Solo/Duo-rang az elmúlt hét napból és közzétett eredmény. | 101 · Győzelem / Vereség | 0%Átlagos / bizonytalan · Győzelem/vereség · 95% CI | 1,00 1,0 / 5,0 / 4,0 | 0,6Nincs referencia · Az azonos szerepű ellenfelekkel való teljes összehasonlítás nem érhető el. | 352Nincs referencia · Az azonos szerepű ellenfelekkel való teljes összehasonlítás nem érhető el. | 45,5%Nincs referencia · Az azonos szerepű ellenfelekkel való teljes összehasonlítás nem érhető el. | |
SennaSupport | 1 / 10Rangsorolt Solo/DuoA helyezéshez 10 Solo/Duo-meccs kell ezzel a hőssel az idényben, egy az elmúlt 30 napban, érvényes Solo/Duo-rang az elmúlt hét napból és közzétett eredmény. | 101 · Győzelem / Vereség | 0%Átlagos / bizonytalan · Győzelem/vereség · 95% CI | 4,33 4,0 / 3,0 / 9,0 | 1,4Nincs referencia · Az azonos szerepű ellenfelekkel való teljes összehasonlítás nem érhető el. | 515Nincs referencia · Az azonos szerepű ellenfelekkel való teljes összehasonlítás nem érhető el. | 54,2%Nincs referencia · Az azonos szerepű ellenfelekkel való teljes összehasonlítás nem érhető el. | |
NeekoSupport | 1 / 10Rangsorolt Solo/DuoA helyezéshez 10 Solo/Duo-meccs kell ezzel a hőssel az idényben, egy az elmúlt 30 napban, érvényes Solo/Duo-rang az elmúlt hét napból és közzétett eredmény. | 101 · Győzelem / Vereség | 0%Átlagos / bizonytalan · Győzelem/vereség · 95% CI | 1,89 3,0 / 9,0 / 14,0 | 0,9Nincs referencia · Az azonos szerepű ellenfelekkel való teljes összehasonlítás nem érhető el. | 606Nincs referencia · Az azonos szerepű ellenfelekkel való teljes összehasonlítás nem érhető el. | 65,4%Nincs referencia · Az azonos szerepű ellenfelekkel való teljes összehasonlítás nem érhető el. | |
Renata GlascSupport | 1 / 10Rangsorolt Solo/DuoA helyezéshez 10 Solo/Duo-meccs kell ezzel a hőssel az idényben, egy az elmúlt 30 napban, érvényes Solo/Duo-rang az elmúlt hét napból és közzétett eredmény. | 101 · Győzelem / Vereség | 0%Átlagos / bizonytalan · Győzelem/vereség · 95% CI | 1,00 1,0 / 7,0 / 6,0 | 0,6Nincs referencia · Az azonos szerepű ellenfelekkel való teljes összehasonlítás nem érhető el. | 196Nincs referencia · Az azonos szerepű ellenfelekkel való teljes összehasonlítás nem érhető el. | 46,7%Nincs referencia · Az azonos szerepű ellenfelekkel való teljes összehasonlítás nem érhető el. | |
MilioSupport | 1 / 10Rangsorolt Solo/DuoA helyezéshez 10 Solo/Duo-meccs kell ezzel a hőssel az idényben, egy az elmúlt 30 napban, érvényes Solo/Duo-rang az elmúlt hét napból és közzétett eredmény. | 101 · Győzelem / Vereség | 0%Átlagos / bizonytalan · Győzelem/vereség · 95% CI | 2,25 1,0 / 4,0 / 8,0 | 0,8Nincs referencia · Az azonos szerepű ellenfelekkel való teljes összehasonlítás nem érhető el. | 171Nincs referencia · Az azonos szerepű ellenfelekkel való teljes összehasonlítás nem érhető el. | 64,3%Nincs referencia · Az azonos szerepű ellenfelekkel való teljes összehasonlítás nem érhető el. |
Teljesítményjelzések
Módszertan
Az FFGGWP által követett játékosok között, 15 régióban.
Egyéni/páros, jelenlegi szezon: legalább 10 meccs ezzel a hőssel, és egy az elmúlt 30 napban. Pontszám: 55% meccsszámmal korrigált győzelmek, 5% KDA, 40% rangszint. Az embléma az elmúlt hét nap utolsó elérhető egyéni/páros rangját mutatja.
Felső 3
Hősmesterség
Győzelmi arány · Szezon 2026 · Összes összegyűjtött meccs · Minden várólista · 19 meccs
Nincs megjeleníthető adat