Mästare
Säsong 2026 · 20 tillgängliga matcher · Rekorden gäller insamlade matcher och inte nödvändigtvis hela säsongen. · Från 07/10/2026 - 10:57 GMT+2 · Uppdaterad 09/10/2026 - 10:24 GMT+2 · Tidslinjetäckning · 1/19 · Ofullständig historik · Endast observerade matcher
Statistik & rankningarRankning: minst 10 Solo/Duo-matcherSäsong 2026
| Champion | Solo/Duo ranks | matcher | WR | KDA | CS/min | DPM | KP | Senast spelad |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
RellSupport | 6 / 10Rankad Solo/DuoEn placering kräver 10 Solo/Duo-matcher med denna champion under säsongen, en under de senaste 30 dagarna, en giltig Solo/Duo-rank från de senaste sju dagarna och ett publicerat resultat. | 651 · Vinst / Förlust | 83,3 %Typiskt / osäkert · Vinst/förlust · 95% KI · 6 matcher | 3,47 2,7 / 6,0 / 18,2 | 0,7Ingen referens · En fullständig jämförelse med motståndare med samma roll saknas. | 364Ingen referens · En fullständig jämförelse med motståndare med samma roll saknas. | 55,1 %Ingen referens · En fullständig jämförelse med motståndare med samma roll saknas. | |
LeonaSupport | 4 / 10Rankad Solo/DuoEn placering kräver 10 Solo/Duo-matcher med denna champion under säsongen, en under de senaste 30 dagarna, en giltig Solo/Duo-rank från de senaste sju dagarna och ett publicerat resultat. | 422 · Vinst / Förlust | 50 %Typiskt / osäkert · Vinst/förlust · 95% KI · 4 matcher | 1,51 2,5 / 9,8 / 12,3 | 0,6Ingen referens · En fullständig jämförelse med motståndare med samma roll saknas. | 300Ingen referens · En fullständig jämförelse med motståndare med samma roll saknas. | 45,6 %Ingen referens · En fullständig jämförelse med motståndare med samma roll saknas. | |
NautilusSupport | 3 / 10Rankad Solo/DuoEn placering kräver 10 Solo/Duo-matcher med denna champion under säsongen, en under de senaste 30 dagarna, en giltig Solo/Duo-rank från de senaste sju dagarna och ett publicerat resultat. | 303 · Vinst / Förlust | 0 %Typiskt / osäkert · Vinst/förlust · 95% KI · 3 matcher | 1,43 1,0 / 7,7 / 10,0 | 0,7Ingen referens · En fullständig jämförelse med motståndare med samma roll saknas. | 261Ingen referens · En fullständig jämförelse med motståndare med samma roll saknas. | 59,8 %Ingen referens · En fullständig jämförelse med motståndare med samma roll saknas. | |
KarmaSupport | 1 / 10Rankad Solo/DuoEn placering kräver 10 Solo/Duo-matcher med denna champion under säsongen, en under de senaste 30 dagarna, en giltig Solo/Duo-rank från de senaste sju dagarna och ett publicerat resultat. | 110 · Vinst / Förlust | 100 %Typiskt / osäkert · Vinst/förlust · 95% KI | 3,75 1,0 / 4,0 / 14,0 | 1,0Ingen referens · En fullständig jämförelse med motståndare med samma roll saknas. | 202Ingen referens · En fullständig jämförelse med motståndare med samma roll saknas. | 41,7 %Ingen referens · En fullständig jämförelse med motståndare med samma roll saknas. | |
PantheonSupport | 1 / 10Rankad Solo/DuoEn placering kräver 10 Solo/Duo-matcher med denna champion under säsongen, en under de senaste 30 dagarna, en giltig Solo/Duo-rank från de senaste sju dagarna och ett publicerat resultat. | 101 · Vinst / Förlust | 0 %Typiskt / osäkert · Vinst/förlust · 95% KI | 1,00 1,0 / 5,0 / 4,0 | 0,6Ingen referens · En fullständig jämförelse med motståndare med samma roll saknas. | 352Ingen referens · En fullständig jämförelse med motståndare med samma roll saknas. | 45,5 %Ingen referens · En fullständig jämförelse med motståndare med samma roll saknas. | |
SennaSupport | 1 / 10Rankad Solo/DuoEn placering kräver 10 Solo/Duo-matcher med denna champion under säsongen, en under de senaste 30 dagarna, en giltig Solo/Duo-rank från de senaste sju dagarna och ett publicerat resultat. | 101 · Vinst / Förlust | 0 %Typiskt / osäkert · Vinst/förlust · 95% KI | 4,33 4,0 / 3,0 / 9,0 | 1,4Ingen referens · En fullständig jämförelse med motståndare med samma roll saknas. | 515Ingen referens · En fullständig jämförelse med motståndare med samma roll saknas. | 54,2 %Ingen referens · En fullständig jämförelse med motståndare med samma roll saknas. | |
NeekoSupport | 1 / 10Rankad Solo/DuoEn placering kräver 10 Solo/Duo-matcher med denna champion under säsongen, en under de senaste 30 dagarna, en giltig Solo/Duo-rank från de senaste sju dagarna och ett publicerat resultat. | 101 · Vinst / Förlust | 0 %Typiskt / osäkert · Vinst/förlust · 95% KI | 1,89 3,0 / 9,0 / 14,0 | 0,9Ingen referens · En fullständig jämförelse med motståndare med samma roll saknas. | 606Ingen referens · En fullständig jämförelse med motståndare med samma roll saknas. | 65,4 %Ingen referens · En fullständig jämförelse med motståndare med samma roll saknas. | |
Renata GlascSupport | 1 / 10Rankad Solo/DuoEn placering kräver 10 Solo/Duo-matcher med denna champion under säsongen, en under de senaste 30 dagarna, en giltig Solo/Duo-rank från de senaste sju dagarna och ett publicerat resultat. | 101 · Vinst / Förlust | 0 %Typiskt / osäkert · Vinst/förlust · 95% KI | 1,00 1,0 / 7,0 / 6,0 | 0,6Ingen referens · En fullständig jämförelse med motståndare med samma roll saknas. | 196Ingen referens · En fullständig jämförelse med motståndare med samma roll saknas. | 46,7 %Ingen referens · En fullständig jämförelse med motståndare med samma roll saknas. | |
MilioSupport | 1 / 10Rankad Solo/DuoEn placering kräver 10 Solo/Duo-matcher med denna champion under säsongen, en under de senaste 30 dagarna, en giltig Solo/Duo-rank från de senaste sju dagarna och ett publicerat resultat. | 101 · Vinst / Förlust | 0 %Typiskt / osäkert · Vinst/förlust · 95% KI | 2,25 1,0 / 4,0 / 8,0 | 0,8Ingen referens · En fullständig jämförelse med motståndare med samma roll saknas. | 171Ingen referens · En fullständig jämförelse med motståndare med samma roll saknas. | 64,3 %Ingen referens · En fullständig jämförelse med motståndare med samma roll saknas. |
Prestationsguide
Metod
Bland spelare som FFGGWP följer i 15 regioner.
Solo/Duo, aktuell säsong: minst 10 matcher med denna mästare och en under de senaste 30 dagarna. Poäng: 55 % vinster justerade efter antal matcher, 5 % KDA, 40 % rankningsnivå. Solo/Duo-emblemet visar senaste tillgängliga rang från de senaste sju dagarna.
Topp 3
Champion-mästerskap
Vinstprocent · Säsong 2026 · Alla insamlade matcher · Alla köer · 19 matcher
Inget att visa