Mestere
Sesong 2026 · 20 tilgjengelige kamper · Rekordene gjelder innsamlede kamper, ikke nødvendigvis hele sesongen. · Fra 23/09/2026 - 21:32 GMT+2 · Oppdatert 10/10/2026 - 12:05 GMT+2 · Tidslinjedekning · 18/19 · Ufullstendig historikk · Bare observerte kamper
Statistikk og rangeringerRangeringer: minst 10 Solo/Duo-kamperSesong 2026
| Champion | Solo/Duo ranks | kamper | WR | KDA | CS/min | DPM | KP | Sist spilt |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
KalistaBottom | 3 / 10Rangert Solo/DuoEn plassering krever 10 Solo/Duo-kamper med denne championen i sesongen, én i de siste 30 dagene, en gyldig Solo/Duo-rang fra de siste sju dagene og et publisert resultat. | 330 · Seier / Tap | 100 %Typisk / usikkert · Seier/tap · 95% KI · 3 kamper | 6,92 19,0 / 4,3 / 11,0 | 8,9Ingen referanse · En fullstendig sammenligning med motstandere med samme rolle er ikke tilgjengelig. | 1 478Ingen referanse · En fullstendig sammenligning med motstandere med samme rolle er ikke tilgjengelig. | 66,3 %Ingen referanse · En fullstendig sammenligning med motstandere med samme rolle er ikke tilgjengelig. | |
RyzeMiddle | 1 / 10Rangert Solo/DuoEn plassering krever 10 Solo/Duo-kamper med denne championen i sesongen, én i de siste 30 dagene, en gyldig Solo/Duo-rang fra de siste sju dagene og et publisert resultat. | 220 · Seier / Tap | 100 %Typisk / usikkert · Seier/tap · 95% KI · 2 kamper | 7,17 8,0 / 3,0 / 13,5 | 9,3Ingen referanse · En fullstendig sammenligning med motstandere med samme rolle er ikke tilgjengelig. | 1 254Ingen referanse · En fullstendig sammenligning med motstandere med samme rolle er ikke tilgjengelig. | 41,3 %Ingen referanse · En fullstendig sammenligning med motstandere med samme rolle er ikke tilgjengelig. | |
Renata GlascSupport | 2 / 10Rangert Solo/DuoEn plassering krever 10 Solo/Duo-kamper med denne championen i sesongen, én i de siste 30 dagene, en gyldig Solo/Duo-rang fra de siste sju dagene og et publisert resultat. | 211 · Seier / Tap | 50 %Typisk / usikkert · Seier/tap · 95% KI · 2 kamper | 3,82 3,0 / 5,5 / 18,0 | 1,3Ingen referanse · En fullstendig sammenligning med motstandere med samme rolle er ikke tilgjengelig. | 333Ingen referanse · En fullstendig sammenligning med motstandere med samme rolle er ikke tilgjengelig. | 63,5 %Ingen referanse · En fullstendig sammenligning med motstandere med samme rolle er ikke tilgjengelig. | |
GangplankTop | 1 / 10Rangert Solo/DuoEn plassering krever 10 Solo/Duo-kamper med denne championen i sesongen, én i de siste 30 dagene, en gyldig Solo/Duo-rang fra de siste sju dagene og et publisert resultat. | 110 · Seier / Tap | 100 %Typisk / usikkert · Seier/tap · 95% KI | 0,86 3,0 / 7,0 / 3,0 | 9,3Ingen referanse · En fullstendig sammenligning med motstandere med samme rolle er ikke tilgjengelig. | 648Ingen referanse · En fullstendig sammenligning med motstandere med samme rolle er ikke tilgjengelig. | 14 %Ingen referanse · En fullstendig sammenligning med motstandere med samme rolle er ikke tilgjengelig. | |
BlitzcrankSupport | 1 / 10Rangert Solo/DuoEn plassering krever 10 Solo/Duo-kamper med denne championen i sesongen, én i de siste 30 dagene, en gyldig Solo/Duo-rang fra de siste sju dagene og et publisert resultat. | 110 · Seier / Tap | 100 %Typisk / usikkert · Seier/tap · 95% KI | 5,25 4,0 / 4,0 / 17,0 | 1,8Ingen referanse · En fullstendig sammenligning med motstandere med samme rolle er ikke tilgjengelig. | 529Ingen referanse · En fullstendig sammenligning med motstandere med samme rolle er ikke tilgjengelig. | 48,8 %Ingen referanse · En fullstendig sammenligning med motstandere med samme rolle er ikke tilgjengelig. | |
Jarvan IVJungle | 1 / 10Rangert Solo/DuoEn plassering krever 10 Solo/Duo-kamper med denne championen i sesongen, én i de siste 30 dagene, en gyldig Solo/Duo-rang fra de siste sju dagene og et publisert resultat. | 101 · Seier / Tap | 0 %Typisk / usikkert · Seier/tap · 95% KI | 1,38 6,0 / 8,0 / 5,0 | 7,4Ingen referanse · En fullstendig sammenligning med motstandere med samme rolle er ikke tilgjengelig. | 596Ingen referanse · En fullstendig sammenligning med motstandere med samme rolle er ikke tilgjengelig. | 52,4 %Ingen referanse · En fullstendig sammenligning med motstandere med samme rolle er ikke tilgjengelig. | |
BrandSupport | 1 / 10Rangert Solo/DuoEn plassering krever 10 Solo/Duo-kamper med denne championen i sesongen, én i de siste 30 dagene, en gyldig Solo/Duo-rang fra de siste sju dagene og et publisert resultat. | 110 · Seier / Tap | 100 %Typisk / usikkert · Seier/tap · 95% KI | 2,80 8,0 / 10,0 / 20,0 | 3,5Ingen referanse · En fullstendig sammenligning med motstandere med samme rolle er ikke tilgjengelig. | 1 619Ingen referanse · En fullstendig sammenligning med motstandere med samme rolle er ikke tilgjengelig. | 65,1 %Ingen referanse · En fullstendig sammenligning med motstandere med samme rolle er ikke tilgjengelig. | |
GragasTop | 0 / 10Rangert Solo/DuoEn plassering krever 10 Solo/Duo-kamper med denne championen i sesongen, én i de siste 30 dagene, en gyldig Solo/Duo-rang fra de siste sju dagene og et publisert resultat. | 110 · Seier / Tap | 100 %Typisk / usikkert · Seier/tap · 95% KI | 2,67 5,0 / 3,0 / 3,0 | 7,3Ingen referanse · En fullstendig sammenligning med motstandere med samme rolle er ikke tilgjengelig. | 553Ingen referanse · En fullstendig sammenligning med motstandere med samme rolle er ikke tilgjengelig. | 19,5 %Ingen referanse · En fullstendig sammenligning med motstandere med samme rolle er ikke tilgjengelig. | |
VarusBottom | 1 / 10Rangert Solo/DuoEn plassering krever 10 Solo/Duo-kamper med denne championen i sesongen, én i de siste 30 dagene, en gyldig Solo/Duo-rang fra de siste sju dagene og et publisert resultat. | 110 · Seier / Tap | 100 %Typisk / usikkert · Seier/tap · 95% KI | 4,00 18,0 / 7,0 / 10,0 | 7,4Ingen referanse · En fullstendig sammenligning med motstandere med samme rolle er ikke tilgjengelig. | 1 514Ingen referanse · En fullstendig sammenligning med motstandere med samme rolle er ikke tilgjengelig. | 65,1 %Ingen referanse · En fullstendig sammenligning med motstandere med samme rolle er ikke tilgjengelig. | |
NautilusSupport | 1 / 10Rangert Solo/DuoEn plassering krever 10 Solo/Duo-kamper med denne championen i sesongen, én i de siste 30 dagene, en gyldig Solo/Duo-rang fra de siste sju dagene og et publisert resultat. | 110 · Seier / Tap | 100 %Typisk / usikkert · Seier/tap · 95% KI | 13,00 6,0 / 0,0 / 7,0 | 0,5Ingen referanse · En fullstendig sammenligning med motstandere med samme rolle er ikke tilgjengelig. | 367Ingen referanse · En fullstendig sammenligning med motstandere med samme rolle er ikke tilgjengelig. | 54,2 %Ingen referanse · En fullstendig sammenligning med motstandere med samme rolle er ikke tilgjengelig. | |
ViktorMiddle | 1 / 10Rangert Solo/DuoEn plassering krever 10 Solo/Duo-kamper med denne championen i sesongen, én i de siste 30 dagene, en gyldig Solo/Duo-rang fra de siste sju dagene og et publisert resultat. | 110 · Seier / Tap | 100 %Typisk / usikkert · Seier/tap · 95% KI | 2,00 9,0 / 9,0 / 9,0 | 7,7Ingen referanse · En fullstendig sammenligning med motstandere med samme rolle er ikke tilgjengelig. | 969Ingen referanse · En fullstendig sammenligning med motstandere med samme rolle er ikke tilgjengelig. | 38,3 %Ingen referanse · En fullstendig sammenligning med motstandere med samme rolle er ikke tilgjengelig. | |
JayceTop | 1 / 10Rangert Solo/DuoEn plassering krever 10 Solo/Duo-kamper med denne championen i sesongen, én i de siste 30 dagene, en gyldig Solo/Duo-rang fra de siste sju dagene og et publisert resultat. | 110 · Seier / Tap | 100 %Typisk / usikkert · Seier/tap · 95% KI | 0,83 2,0 / 6,0 / 3,0 | 9,2Ingen referanse · En fullstendig sammenligning med motstandere med samme rolle er ikke tilgjengelig. | 720Ingen referanse · En fullstendig sammenligning med motstandere med samme rolle er ikke tilgjengelig. | 10,9 %Ingen referanse · En fullstendig sammenligning med motstandere med samme rolle er ikke tilgjengelig. | |
JhinBottom | 1 / 10Rangert Solo/DuoEn plassering krever 10 Solo/Duo-kamper med denne championen i sesongen, én i de siste 30 dagene, en gyldig Solo/Duo-rang fra de siste sju dagene og et publisert resultat. | 110 · Seier / Tap | 100 %Typisk / usikkert · Seier/tap · 95% KI | 2,50 10,0 / 8,0 / 10,0 | 6,9Ingen referanse · En fullstendig sammenligning med motstandere med samme rolle er ikke tilgjengelig. | 690Ingen referanse · En fullstendig sammenligning med motstandere med samme rolle er ikke tilgjengelig. | 40 %Ingen referanse · En fullstendig sammenligning med motstandere med samme rolle er ikke tilgjengelig. | |
SylasMiddle | 1 / 10Rangert Solo/DuoEn plassering krever 10 Solo/Duo-kamper med denne championen i sesongen, én i de siste 30 dagene, en gyldig Solo/Duo-rang fra de siste sju dagene og et publisert resultat. | 110 · Seier / Tap | 100 %Typisk / usikkert · Seier/tap · 95% KI | 4,50 11,0 / 4,0 / 7,0 | 6,9Ingen referanse · En fullstendig sammenligning med motstandere med samme rolle er ikke tilgjengelig. | 656Ingen referanse · En fullstendig sammenligning med motstandere med samme rolle er ikke tilgjengelig. | 50 %Ingen referanse · En fullstendig sammenligning med motstandere med samme rolle er ikke tilgjengelig. | |
K'SanteTop | 1 / 10Rangert Solo/DuoEn plassering krever 10 Solo/Duo-kamper med denne championen i sesongen, én i de siste 30 dagene, en gyldig Solo/Duo-rang fra de siste sju dagene og et publisert resultat. | 101 · Seier / Tap | 0 %Typisk / usikkert · Seier/tap · 95% KI | 1,67 10,0 / 12,0 / 10,0 | 5,8Ingen referanse · En fullstendig sammenligning med motstandere med samme rolle er ikke tilgjengelig. | 1 021Ingen referanse · En fullstendig sammenligning med motstandere med samme rolle er ikke tilgjengelig. | 43,5 %Ingen referanse · En fullstendig sammenligning med motstandere med samme rolle er ikke tilgjengelig. |
Prestasjonsguide
Metode
Blant spillere fulgt av FFGGWP i 15 regioner.
Solo/Duo, gjeldende sesong: minst 10 kamper med denne championen og én de siste 30 dagene. Poeng: 55 % seire justert etter antall kamper, 5 % KDA, 40 % rangnivå. Solo/Duo-emblemet viser siste tilgjengelige rang fra de siste sju dagene.
Topp 3
Champion-mestring
Seiersrate · Sesong 2026 · Alle innsamlede kamper · Alle køer · 19 kamper