Mestre
Sæson 2026 · 27 tilgængelige kampe · Rekorder gælder de indsamlede kampe og ikke nødvendigvis hele sæsonen. · Fra 12/09/2026 - 01:07 GMT+10 · Opdateret 09/10/2026 - 12:33 GMT+11 · Tidslinjedækning · 20/27 · Ufuldstændig historik · Kun observerede kampe
Statistik & ranglisterPlaceringer: mindst 10 Solo/Duo-kampeSæson 2026
| Champion | Solo/Duo ranks | kampe | WR | KDA | CS/min | DPM | KP | Sidst spillet |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BrandJungle | 11 kampe · Rangeret Solo/Duo | 1183 · Sejr / Nederlag | 72,7 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI · 11 kampe | 4,11 6,7 / 4,0 / 9,7 | 7,2Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 841Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 51,7 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
GravesJungle | 10 kampe · Rangeret Solo/Duo | 1073 · Sejr / Nederlag | 70 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI · 10 kampe | 3,66 8,1 / 3,8 / 5,8 | 8,6Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 763Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 47,1 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
BlitzcrankSupport | 1 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 101 · Sejr / Nederlag | 0 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI | 1,63 2,0 / 8,0 / 11,0 | 1,1Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 490Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 72,2 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
LeonaSupport | 1 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 101 · Sejr / Nederlag | 0 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI | 1,14 0,0 / 7,0 / 8,0 | 1,0Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 144Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 50 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
MalzaharTop | 1 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 101 · Sejr / Nederlag | 0 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI | 1,00 3,0 / 5,0 / 2,0 | 8,1Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 371Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 38,5 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
TalonJungle | 1 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 101 · Sejr / Nederlag | 0 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI | 2,18 18,0 / 11,0 / 6,0 | 6,1Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 1.334Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 61,5 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
KindredJungle | 1 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 110 · Sejr / Nederlag | 100 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI | 5,50 12,0 / 4,0 / 10,0 | 8,3Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 1.214Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 46,8 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | |
YunaraBottom | 1 / 10Rangeret Solo/DuoEn placering kræver 10 Solo/Duo-kampe med denne champion i sæsonen, én inden for 30 dage, en gyldig Solo/Duo-rang fra de seneste syv dage og et offentliggjort resultat. | 110 · Sejr / Nederlag | 100 %Typisk / usikkert · Sejr/nederlag · 95% KI | 3,00 6,0 / 5,0 / 9,0 | 7,8Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 797Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. | 50 %Ingen reference · En komplet sammenligning med modstandere med samme rolle er ikke tilgængelig. |
Præstationsguide
Metode
Blandt spillere fulgt af FFGGWP i 15 regioner.
Solo/Duo, nuværende sæson: mindst 10 kampe med denne champion og én i de sidste 30 dage. Score: 55 % sejre justeret efter antal kampe, 5 % KDA, 40 % rangniveau. Solo/Duo-emblemet viser den seneste tilgængelige rang fra de sidste syv dage.
Top 3
Champion-mesterskab
Sejrsrate · Sæson 2026 · Alle indsamlede kampe · Alle køer · 27 kampe