Шампиони
Сезона 2026 · 27 доступних мечева · Рекорди се односе на прикупљене мечеве, не нужно на целу сезону. · Од 12/09/2026 - 01:07 GMT+10 · Ажурирано 09/10/2026 - 12:33 GMT+11 · Покривеност временских линија · 20/27 · Непотпуна историја · Само посматрани мечеви
Статистика и рангирањеРангирање: најмање 10 Solo/Duo мечеваСезона 2026
| Шампион | Solo/Duo ranks | мечеви | WR | KDA | CS/min | DPM | KP | Последња партија |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BrandJungle | 11 мечева · Рангирани соло/дуо | 1183 · Победа / Пораз | 72,7%Типично / неизвесно · Победе/порази · 95% ИП · 11 мечева | 4,11 6,7 / 4,0 / 9,7 | 7,2Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. | 841Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. | 51,7%Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. | |
GravesJungle | 10 мечева · Рангирани соло/дуо | 1073 · Победа / Пораз | 70%Типично / неизвесно · Победе/порази · 95% ИП · 10 мечева | 3,66 8,1 / 3,8 / 5,8 | 8,6Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. | 763Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. | 47,1%Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. | |
BlitzcrankSupport | 1 / 10Рангирани соло/дуоЗа место је потребно 10 Solo/Duo мечева овим шампионом у сезони, један у последњих 30 дана, важећи Solo/Duo ранг из последњих седам дана и објављен резултат. | 101 · Победа / Пораз | 0%Типично / неизвесно · Победе/порази · 95% ИП | 1,63 2,0 / 8,0 / 11,0 | 1,1Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. | 490Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. | 72,2%Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. | |
LeonaSupport | 1 / 10Рангирани соло/дуоЗа место је потребно 10 Solo/Duo мечева овим шампионом у сезони, један у последњих 30 дана, важећи Solo/Duo ранг из последњих седам дана и објављен резултат. | 101 · Победа / Пораз | 0%Типично / неизвесно · Победе/порази · 95% ИП | 1,14 0,0 / 7,0 / 8,0 | 1,0Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. | 144Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. | 50%Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. | |
MalzaharTop | 1 / 10Рангирани соло/дуоЗа место је потребно 10 Solo/Duo мечева овим шампионом у сезони, један у последњих 30 дана, важећи Solo/Duo ранг из последњих седам дана и објављен резултат. | 101 · Победа / Пораз | 0%Типично / неизвесно · Победе/порази · 95% ИП | 1,00 3,0 / 5,0 / 2,0 | 8,1Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. | 371Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. | 38,5%Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. | |
TalonJungle | 1 / 10Рангирани соло/дуоЗа место је потребно 10 Solo/Duo мечева овим шампионом у сезони, један у последњих 30 дана, важећи Solo/Duo ранг из последњих седам дана и објављен резултат. | 101 · Победа / Пораз | 0%Типично / неизвесно · Победе/порази · 95% ИП | 2,18 18,0 / 11,0 / 6,0 | 6,1Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. | 1.334Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. | 61,5%Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. | |
KindredJungle | 1 / 10Рангирани соло/дуоЗа место је потребно 10 Solo/Duo мечева овим шампионом у сезони, један у последњих 30 дана, важећи Solo/Duo ранг из последњих седам дана и објављен резултат. | 110 · Победа / Пораз | 100%Типично / неизвесно · Победе/порази · 95% ИП | 5,50 12,0 / 4,0 / 10,0 | 8,3Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. | 1.214Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. | 46,8%Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. | |
YunaraBottom | 1 / 10Рангирани соло/дуоЗа место је потребно 10 Solo/Duo мечева овим шампионом у сезони, један у последњих 30 дана, важећи Solo/Duo ранг из последњих седам дана и објављен резултат. | 110 · Победа / Пораз | 100%Типично / неизвесно · Победе/порази · 95% ИП | 3,00 6,0 / 5,0 / 9,0 | 7,8Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. | 797Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. | 50%Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. |
Водич за учинак
Методологија
Међу играчима које FFGGWP прати у 15 региона.
Соло/дуо, текућа сезона: најмање 10 мечева овим шампионом и један у последњих 30 дана. Оцена: 55% победе прилагођене броју мечева, 5% KDA, 40% рангирани ниво. Соло/дуо амблем показује последњи доступни ранг из последњих седам дана.
Врх 3
Мајсторство шампиона
Стопа победа · Сезона 2026 · Сви прикупљени мечеви · Сви редови · 27 мечева