Campioni
Sezon 2026 · 20 meciuri disponibile · Recordurile acoperă meciurile colectate, nu neapărat întregul sezon. · De la · Până la · Actualizat 09/10/2026 - 05:48 GMT+9 · Acoperirea cronologiilor · 0/19 · Istoric incomplet · Doar meciuri observate · Unele statistici ale întregului profil sunt încă incomplete (toate cozile, campionii și rolurile). · Toate cozile, campionii și rolurile · Pagini citite în această trecere: 0 · Stare înregistrată la
Statistici și clasamenteClasament: minimum 10 meciuri Solo/DuoSezon 2026
| Campion | Solo/Duo ranks | meciuri | WR | KDA | CS/min | DPM | KP | Ultimul joc |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
WarwickTop | 6 / 10Clasat Solo/DuoO poziție necesită 10 meciuri Solo/Duo cu acest campion în sezon, unul în ultimele 30 de zile, un rang Solo/Duo valid din ultimele șapte zile și un rezultat publicat. | 633 · Victorie / Înfrângere | 50 %Tipic / incert · Victorii/înfrângeri · IC 95% · 6 meciuri | 2,03 8,7 / 6,2 / 3,8 | 7,6Fără referință · Comparația completă cu adversarii cu același rol nu este disponibilă. | 888Fără referință · Comparația completă cu adversarii cu același rol nu este disponibilă. | 46,7 %Fără referință · Comparația completă cu adversarii cu același rol nu este disponibilă. | |
K'SanteTop · Middle | 4 / 10Clasat Solo/DuoO poziție necesită 10 meciuri Solo/Duo cu acest campion în sezon, unul în ultimele 30 de zile, un rang Solo/Duo valid din ultimele șapte zile și un rezultat publicat. | 431 · Victorie / Înfrângere | 75 %Tipic / incert · Victorii/înfrângeri · IC 95% · 4 meciuri | 2,86 6,3 / 5,5 / 9,5 | 7,8Fără referință · Comparația completă cu adversarii cu același rol nu este disponibilă. | 992Fără referință · Comparația completă cu adversarii cu același rol nu este disponibilă. | 40,9 %Fără referință · Comparația completă cu adversarii cu același rol nu este disponibilă. | |
OlafTop | 3 / 10Clasat Solo/DuoO poziție necesită 10 meciuri Solo/Duo cu acest campion în sezon, unul în ultimele 30 de zile, un rang Solo/Duo valid din ultimele șapte zile și un rezultat publicat. | 312 · Victorie / Înfrângere | 33,3 %Tipic / incert · Victorii/înfrângeri · IC 95% · 3 meciuri | 1,40 6,0 / 8,3 / 5,7 | 7,3Fără referință · Comparația completă cu adversarii cu același rol nu este disponibilă. | 911Fără referință · Comparația completă cu adversarii cu același rol nu este disponibilă. | 40 %Fără referință · Comparația completă cu adversarii cu același rol nu este disponibilă. | |
Dr. MundoTop | 1 / 10Clasat Solo/DuoO poziție necesită 10 meciuri Solo/Duo cu acest campion în sezon, unul în ultimele 30 de zile, un rang Solo/Duo valid din ultimele șapte zile și un rezultat publicat. | 110 · Victorie / Înfrângere | 100 %Tipic / incert · Victorii/înfrângeri · IC 95% | 1,71 4,0 / 7,0 / 8,0 | 8,3Fără referință · Comparația completă cu adversarii cu același rol nu este disponibilă. | 666Fără referință · Comparația completă cu adversarii cu același rol nu este disponibilă. | 38,7 %Fără referință · Comparația completă cu adversarii cu același rol nu este disponibilă. | |
MalphiteMiddle | 1 / 10Clasat Solo/DuoO poziție necesită 10 meciuri Solo/Duo cu acest campion în sezon, unul în ultimele 30 de zile, un rang Solo/Duo valid din ultimele șapte zile și un rezultat publicat. | 110 · Victorie / Înfrângere | 100 %Tipic / incert · Victorii/înfrângeri · IC 95% | 6,50 3,0 / 2,0 / 10,0 | 7,9Fără referință · Comparația completă cu adversarii cu același rol nu este disponibilă. | 1.049Fără referință · Comparația completă cu adversarii cu același rol nu este disponibilă. | 38,2 %Fără referință · Comparația completă cu adversarii cu același rol nu este disponibilă. | |
MaokaiSupport | 1 / 10Clasat Solo/DuoO poziție necesită 10 meciuri Solo/Duo cu acest campion în sezon, unul în ultimele 30 de zile, un rang Solo/Duo valid din ultimele șapte zile și un rezultat publicat. | 110 · Victorie / Înfrângere | 100 %Tipic / incert · Victorii/înfrângeri · IC 95% | 2,80 0,0 / 5,0 / 14,0 | 1,4Fără referință · Comparația completă cu adversarii cu același rol nu este disponibilă. | 507Fără referință · Comparația completă cu adversarii cu același rol nu este disponibilă. | 43,8 %Fără referință · Comparația completă cu adversarii cu același rol nu este disponibilă. | |
ShenTop | 1 / 10Clasat Solo/DuoO poziție necesită 10 meciuri Solo/Duo cu acest campion în sezon, unul în ultimele 30 de zile, un rang Solo/Duo valid din ultimele șapte zile și un rezultat publicat. | 101 · Victorie / Înfrângere | 0 %Tipic / incert · Victorii/înfrângeri · IC 95% | 0,78 3,0 / 9,0 / 4,0 | 5,9Fără referință · Comparația completă cu adversarii cu același rol nu este disponibilă. | 633Fără referință · Comparația completă cu adversarii cu același rol nu este disponibilă. | 53,8 %Fără referință · Comparația completă cu adversarii cu același rol nu este disponibilă. | |
BraumSupport | 1 / 10Clasat Solo/DuoO poziție necesită 10 meciuri Solo/Duo cu acest campion în sezon, unul în ultimele 30 de zile, un rang Solo/Duo valid din ultimele șapte zile și un rezultat publicat. | 101 · Victorie / Înfrângere | 0 %Tipic / incert · Victorii/înfrângeri · IC 95% | 3,75 3,0 / 8,0 / 27,0 | 1,0Fără referință · Comparația completă cu adversarii cu același rol nu este disponibilă. | 233Fără referință · Comparația completă cu adversarii cu același rol nu este disponibilă. | 69,8 %Fără referință · Comparația completă cu adversarii cu același rol nu este disponibilă. | |
OrnnTop | 1 / 10Clasat Solo/DuoO poziție necesită 10 meciuri Solo/Duo cu acest campion în sezon, unul în ultimele 30 de zile, un rang Solo/Duo valid din ultimele șapte zile și un rezultat publicat. | 110 · Victorie / Înfrângere | 100 %Tipic / incert · Victorii/înfrângeri · IC 95% | 5,50 4,0 / 2,0 / 7,0 | 8,8Fără referință · Comparația completă cu adversarii cu același rol nu este disponibilă. | 641Fără referință · Comparația completă cu adversarii cu același rol nu este disponibilă. | 47,8 %Fără referință · Comparația completă cu adversarii cu același rol nu este disponibilă. |
Ghid de performanță
Metodologie
Printre jucătorii urmăriți de FFGGWP în 15 regiuni.
Solo/Duo, sezonul actual: cel puțin 10 meciuri cu acest campion și unul în ultimele 30 de zile. Scor: 55% victorii ajustate după volum, 5% KDA, 40% nivel competitiv. Emblema Solo/Duo arată ultimul rang disponibil din ultimele șapte zile.
Colecția contului · Top 3
Măiestrie campion
Rată de câștig · Sezon 2026 · Toate meciurile colectate · Toate cozile · 19 meciuri
Nimic de afișat