Mästare
Säsong 2026 · 20 tillgängliga matcher · Rekorden gäller insamlade matcher och inte nödvändigtvis hela säsongen. · Från · Till · Uppdaterad 09/10/2026 - 05:48 GMT+9 · Tidslinjetäckning · 0/19 · Ofullständig historik · Endast observerade matcher · Viss statistik för hela profilen är fortfarande ofullständig (alla köer, champions och roller). · Alla köer, champions och roller · Sidor lästa i denna genomgång: 0 · Status registrerad
Statistik & rankningarRankning: minst 10 Solo/Duo-matcherSäsong 2026
| Champion | Solo/Duo ranks | matcher | WR | KDA | CS/min | DPM | KP | Senast spelad |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
WarwickTop | 6 / 10Rankad Solo/DuoEn placering kräver 10 Solo/Duo-matcher med denna champion under säsongen, en under de senaste 30 dagarna, en giltig Solo/Duo-rank från de senaste sju dagarna och ett publicerat resultat. | 633 · Vinst / Förlust | 50 %Typiskt / osäkert · Vinst/förlust · 95% KI · 6 matcher | 2,03 8,7 / 6,2 / 3,8 | 7,6Ingen referens · En fullständig jämförelse med motståndare med samma roll saknas. | 888Ingen referens · En fullständig jämförelse med motståndare med samma roll saknas. | 46,7 %Ingen referens · En fullständig jämförelse med motståndare med samma roll saknas. | |
K'SanteTop · Middle | 4 / 10Rankad Solo/DuoEn placering kräver 10 Solo/Duo-matcher med denna champion under säsongen, en under de senaste 30 dagarna, en giltig Solo/Duo-rank från de senaste sju dagarna och ett publicerat resultat. | 431 · Vinst / Förlust | 75 %Typiskt / osäkert · Vinst/förlust · 95% KI · 4 matcher | 2,86 6,3 / 5,5 / 9,5 | 7,8Ingen referens · En fullständig jämförelse med motståndare med samma roll saknas. | 992Ingen referens · En fullständig jämförelse med motståndare med samma roll saknas. | 40,9 %Ingen referens · En fullständig jämförelse med motståndare med samma roll saknas. | |
OlafTop | 3 / 10Rankad Solo/DuoEn placering kräver 10 Solo/Duo-matcher med denna champion under säsongen, en under de senaste 30 dagarna, en giltig Solo/Duo-rank från de senaste sju dagarna och ett publicerat resultat. | 312 · Vinst / Förlust | 33,3 %Typiskt / osäkert · Vinst/förlust · 95% KI · 3 matcher | 1,40 6,0 / 8,3 / 5,7 | 7,3Ingen referens · En fullständig jämförelse med motståndare med samma roll saknas. | 911Ingen referens · En fullständig jämförelse med motståndare med samma roll saknas. | 40 %Ingen referens · En fullständig jämförelse med motståndare med samma roll saknas. | |
Dr. MundoTop | 1 / 10Rankad Solo/DuoEn placering kräver 10 Solo/Duo-matcher med denna champion under säsongen, en under de senaste 30 dagarna, en giltig Solo/Duo-rank från de senaste sju dagarna och ett publicerat resultat. | 110 · Vinst / Förlust | 100 %Typiskt / osäkert · Vinst/förlust · 95% KI | 1,71 4,0 / 7,0 / 8,0 | 8,3Ingen referens · En fullständig jämförelse med motståndare med samma roll saknas. | 666Ingen referens · En fullständig jämförelse med motståndare med samma roll saknas. | 38,7 %Ingen referens · En fullständig jämförelse med motståndare med samma roll saknas. | |
MalphiteMiddle | 1 / 10Rankad Solo/DuoEn placering kräver 10 Solo/Duo-matcher med denna champion under säsongen, en under de senaste 30 dagarna, en giltig Solo/Duo-rank från de senaste sju dagarna och ett publicerat resultat. | 110 · Vinst / Förlust | 100 %Typiskt / osäkert · Vinst/förlust · 95% KI | 6,50 3,0 / 2,0 / 10,0 | 7,9Ingen referens · En fullständig jämförelse med motståndare med samma roll saknas. | 1 049Ingen referens · En fullständig jämförelse med motståndare med samma roll saknas. | 38,2 %Ingen referens · En fullständig jämförelse med motståndare med samma roll saknas. | |
MaokaiSupport | 1 / 10Rankad Solo/DuoEn placering kräver 10 Solo/Duo-matcher med denna champion under säsongen, en under de senaste 30 dagarna, en giltig Solo/Duo-rank från de senaste sju dagarna och ett publicerat resultat. | 110 · Vinst / Förlust | 100 %Typiskt / osäkert · Vinst/förlust · 95% KI | 2,80 0,0 / 5,0 / 14,0 | 1,4Ingen referens · En fullständig jämförelse med motståndare med samma roll saknas. | 507Ingen referens · En fullständig jämförelse med motståndare med samma roll saknas. | 43,8 %Ingen referens · En fullständig jämförelse med motståndare med samma roll saknas. | |
ShenTop | 1 / 10Rankad Solo/DuoEn placering kräver 10 Solo/Duo-matcher med denna champion under säsongen, en under de senaste 30 dagarna, en giltig Solo/Duo-rank från de senaste sju dagarna och ett publicerat resultat. | 101 · Vinst / Förlust | 0 %Typiskt / osäkert · Vinst/förlust · 95% KI | 0,78 3,0 / 9,0 / 4,0 | 5,9Ingen referens · En fullständig jämförelse med motståndare med samma roll saknas. | 633Ingen referens · En fullständig jämförelse med motståndare med samma roll saknas. | 53,8 %Ingen referens · En fullständig jämförelse med motståndare med samma roll saknas. | |
BraumSupport | 1 / 10Rankad Solo/DuoEn placering kräver 10 Solo/Duo-matcher med denna champion under säsongen, en under de senaste 30 dagarna, en giltig Solo/Duo-rank från de senaste sju dagarna och ett publicerat resultat. | 101 · Vinst / Förlust | 0 %Typiskt / osäkert · Vinst/förlust · 95% KI | 3,75 3,0 / 8,0 / 27,0 | 1,0Ingen referens · En fullständig jämförelse med motståndare med samma roll saknas. | 233Ingen referens · En fullständig jämförelse med motståndare med samma roll saknas. | 69,8 %Ingen referens · En fullständig jämförelse med motståndare med samma roll saknas. | |
OrnnTop | 1 / 10Rankad Solo/DuoEn placering kräver 10 Solo/Duo-matcher med denna champion under säsongen, en under de senaste 30 dagarna, en giltig Solo/Duo-rank från de senaste sju dagarna och ett publicerat resultat. | 110 · Vinst / Förlust | 100 %Typiskt / osäkert · Vinst/förlust · 95% KI | 5,50 4,0 / 2,0 / 7,0 | 8,8Ingen referens · En fullständig jämförelse med motståndare med samma roll saknas. | 641Ingen referens · En fullständig jämförelse med motståndare med samma roll saknas. | 47,8 %Ingen referens · En fullständig jämförelse med motståndare med samma roll saknas. |
Prestationsguide
Metod
Bland spelare som FFGGWP följer i 15 regioner.
Solo/Duo, aktuell säsong: minst 10 matcher med denna mästare och en under de senaste 30 dagarna. Poäng: 55 % vinster justerade efter antal matcher, 5 % KDA, 40 % rankningsnivå. Solo/Duo-emblemet visar senaste tillgängliga rang från de senaste sju dagarna.
Kontosamling · Topp 3
Champion-mästerskap
Vinstprocent · Säsong 2026 · Alla insamlade matcher · Alla köer · 19 matcher
Inget att visa