Шампиони
Сезона 2026 · 20 доступних мечева · Рекорди се односе на прикупљене мечеве, не нужно на целу сезону. · Од · До · Ажурирано 09/10/2026 - 05:48 GMT+9 · Покривеност временских линија · 0/19 · Непотпуна историја · Само посматрани мечеви · Део статистике целог профила је још непотпун (сви редови, шампиони и улоге). · Сви редови, шампиони и улоге · Прочитане странице у овом пролазу: 0 · Стање забележено
Статистика и рангирањеРангирање: најмање 10 Solo/Duo мечеваСезона 2026
| Шампион | Solo/Duo ranks | мечеви | WR | KDA | CS/min | DPM | KP | Последња партија |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
WarwickTop | 6 / 10Рангирани соло/дуоЗа место је потребно 10 Solo/Duo мечева овим шампионом у сезони, један у последњих 30 дана, важећи Solo/Duo ранг из последњих седам дана и објављен резултат. | 633 · Победа / Пораз | 50%Типично / неизвесно · Победе/порази · 95% ИП · 6 мечева | 2,03 8,7 / 6,2 / 3,8 | 7,6Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. | 888Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. | 46,7%Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. | |
K'SanteTop · Middle | 4 / 10Рангирани соло/дуоЗа место је потребно 10 Solo/Duo мечева овим шампионом у сезони, један у последњих 30 дана, важећи Solo/Duo ранг из последњих седам дана и објављен резултат. | 431 · Победа / Пораз | 75%Типично / неизвесно · Победе/порази · 95% ИП · 4 мечева | 2,86 6,3 / 5,5 / 9,5 | 7,8Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. | 992Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. | 40,9%Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. | |
OlafTop | 3 / 10Рангирани соло/дуоЗа место је потребно 10 Solo/Duo мечева овим шампионом у сезони, један у последњих 30 дана, важећи Solo/Duo ранг из последњих седам дана и објављен резултат. | 312 · Победа / Пораз | 33,3%Типично / неизвесно · Победе/порази · 95% ИП · 3 мечева | 1,40 6,0 / 8,3 / 5,7 | 7,3Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. | 911Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. | 40%Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. | |
Dr. MundoTop | 1 / 10Рангирани соло/дуоЗа место је потребно 10 Solo/Duo мечева овим шампионом у сезони, један у последњих 30 дана, важећи Solo/Duo ранг из последњих седам дана и објављен резултат. | 110 · Победа / Пораз | 100%Типично / неизвесно · Победе/порази · 95% ИП | 1,71 4,0 / 7,0 / 8,0 | 8,3Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. | 666Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. | 38,7%Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. | |
MalphiteMiddle | 1 / 10Рангирани соло/дуоЗа место је потребно 10 Solo/Duo мечева овим шампионом у сезони, један у последњих 30 дана, важећи Solo/Duo ранг из последњих седам дана и објављен резултат. | 110 · Победа / Пораз | 100%Типично / неизвесно · Победе/порази · 95% ИП | 6,50 3,0 / 2,0 / 10,0 | 7,9Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. | 1.049Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. | 38,2%Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. | |
MaokaiSupport | 1 / 10Рангирани соло/дуоЗа место је потребно 10 Solo/Duo мечева овим шампионом у сезони, један у последњих 30 дана, важећи Solo/Duo ранг из последњих седам дана и објављен резултат. | 110 · Победа / Пораз | 100%Типично / неизвесно · Победе/порази · 95% ИП | 2,80 0,0 / 5,0 / 14,0 | 1,4Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. | 507Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. | 43,8%Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. | |
ShenTop | 1 / 10Рангирани соло/дуоЗа место је потребно 10 Solo/Duo мечева овим шампионом у сезони, један у последњих 30 дана, важећи Solo/Duo ранг из последњих седам дана и објављен резултат. | 101 · Победа / Пораз | 0%Типично / неизвесно · Победе/порази · 95% ИП | 0,78 3,0 / 9,0 / 4,0 | 5,9Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. | 633Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. | 53,8%Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. | |
BraumSupport | 1 / 10Рангирани соло/дуоЗа место је потребно 10 Solo/Duo мечева овим шампионом у сезони, један у последњих 30 дана, важећи Solo/Duo ранг из последњих седам дана и објављен резултат. | 101 · Победа / Пораз | 0%Типично / неизвесно · Победе/порази · 95% ИП | 3,75 3,0 / 8,0 / 27,0 | 1,0Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. | 233Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. | 69,8%Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. | |
OrnnTop | 1 / 10Рангирани соло/дуоЗа место је потребно 10 Solo/Duo мечева овим шампионом у сезони, један у последњих 30 дана, важећи Solo/Duo ранг из последњих седам дана и објављен резултат. | 110 · Победа / Пораз | 100%Типично / неизвесно · Победе/порази · 95% ИП | 5,50 4,0 / 2,0 / 7,0 | 8,8Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. | 641Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. | 47,8%Без референце · Потпуно поређење са противницима исте улоге није доступно. |
Водич за учинак
Методологија
Међу играчима које FFGGWP прати у 15 региона.
Соло/дуо, текућа сезона: најмање 10 мечева овим шампионом и један у последњих 30 дана. Оцена: 55% победе прилагођене броју мечева, 5% KDA, 40% рангирани ниво. Соло/дуо амблем показује последњи доступни ранг из последњих седам дана.
Колекција налога · Врх 3
Мајсторство шампиона
Стопа победа · Сезона 2026 · Сви прикупљени мечеви · Сви редови · 19 мечева
Нема садржаја